0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #240 -: Март 21, 2009, 21:59:05 pm »
Оффф.... не могат да видят без цветна снимка ... Много им се дразня. Аз като бях с извънматочната 5 да ....5 доктора ме гледаха и ми казваха, че нямам проблем... докато не стана мноооого страшно и не ме отвориха по спешност - 3 пъти ме изписваха от Шейново с велики диагнози - "двуядрена киста" "вирусна инфекция" и "хидросалпингс"... Ама верно мнооого се дразня вече на лекарите  osi_6 osi_7 :bonk:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #241 -: Март 21, 2009, 23:02:15 pm »
Ифи, благодаря за разбирането. Ето разбираш защо главната ми диагноза засега е "липса на лекуващ добър лекар" ... Много е кофти да не зная причината и само да се надявам. Сега съм на етапа -пробвам пък , ако стане. Не се надявам много, много. Щом досега не е станало, едва ли без адекватно лечение ще стане. Аз за разлиак от теб никаква бременност не съм имала, така че хептен си нямам идея. Все пак някак си не се отказвам, ама като гледам как мудно едва едва мърдам с леки крачки ... се отчайвам, че с това темпо времето ми ще изтече. Имам крещяща нужда от добър лекар, който да не е адски зает и да ме вика след 1-2 години, да се заеме и да ме поведе напред. Имам чувството, че понякога съдбата си играе с мен.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #242 -: Март 21, 2009, 23:08:17 pm »
Браво, fiboти си герой! Важното е, че си издържала на болките и напрежението. Сага мъжлето ти трябва да те гледа като писано яйце. Пази се, гледай да си спокойна и всичко ще се подреди както го искаш! osi_9


*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #243 -: Март 21, 2009, 23:44:02 pm »
Душици,мили,ето ме върнах се и сега си хапнах,мъжо вчера наготви прекрасна супичка и днес ми сервира :D
Всичко мина,за има - няма,5 мин и трябваше да полежа още половин час и можех да си ходя.Прибрах си само едничко :balk_144: ,трички ми замръзиха,а какво стана с останалите седем,така и не разбрах и сега ми е мн болно,че не попитах....чувствам се като безотговорна майка,дето не се е и позаинтересувала какво става с бебенцата й.Много съм смотана общо взето..... :BangHead:

Благодаря на всички за стиснатите палци :bighug:
Мнооооогоооо ви обичам,многоооо
Фибче как така ти замразиха само трички :(, ами другите. Знаеш ли може би не са се делили както трябва или са били с много фрагментации. Защо не се обадиш утре на доктора и не го разпиташ по-подробно. Е, айде да не се налага да ги ползваш и това едничкото да ти е на късмет и от него да излезе едно сладко пухкаво мъниче. :bori_020: Стискам палци миличка Вече започваме да броим дните до теста :D :D :D
Сега да си почиваш и да се глезиш  :bighug: :goodluck: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и само оптимистични мисли в главицата ти да има
Цункам те по двете бузки  :balk_21:
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #244 -: Март 22, 2009, 00:29:34 am »
:D :D :D мацонкииии :D :D :D
знаех си аз,че при толкова стиснати палци,нямаше начин да не стане хубаво :D
Сега новините :wink:
16 яйца,15 зрели :D,11 оплодени - имаме си футболен отбор :D
 :party:
Спермограмата ни също е била мн добра,цели 10 мил/мл(предния път беше 3)
За което искам офицялно да Благодаря на Лукреция за Мака Андина,
Луци,благодаря ти,мило,че ме светна за тази добавка,вярвам,че наистина ни е помогнала
Да,кажа и едно огромно облагодаря на дядо ми,който почина,но му се молих и ми помогна:Дядо,много те обичам и много ми липсваш....сигурна съм,че беше до мен!

пп Мацки,трансфера е сега в събота :D
пп Песничкее,и тука едно време.....муцка,стана вече цяла седмица слънце,вчера беше 18С° :D
 :grouphug2: ви всиииички
Здравейте момичета
.
Първо искам да пожелая на Фибо много късмет и ще стискам палци,заради теб.Почивай си сега пълноценно,и нека свежата пролет  донесе много щастие както на теб,така и на всички които сме тук.Нека се радваме повече тази година,на положителни емоции,и много здрави и хъбави бебешоци.Позволих си да те цитирам,защото когато аз си пуснах тема тук в форума с въпроса за МАКА,един от модературите ме помисли за луда.Започна да ми говори по начин,по който на никой няма да му хареса.Аз бях в период след неуспешно инсе,и бях като смазна/а и модератора не ми помогна/...така че изтрих темата.Но сега не мога да не се въздържа,като все пак има някои,който обсъжда този въпрос/а мен преди месец,почти ме изгониха от форума за тази МАКА/.Но аз си е пия,защото според мен,ще иам ефект.За тези които искат да научат нещо за МАКА,ето тукhttp://rsi-bg.blogspot.com/2008/10/blog-post_265.html
.Аз и този месец  не успях,но борбата продължава.Успех момичета....и не забравяйте,че днес живеем за нещо по голямо утре!!!!!!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #245 -: Март 22, 2009, 00:38:52 am »
ФИБОООО Мила, много, много стискам палци и се моля да видиш двете чертички и прекрасно бебче след това :) Почивай си, мисли за хубави неща, за слънце, за любов, за прекрасни мигове и изобщо само положителни неща :)
[/url][/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #246 -: Март 22, 2009, 01:55:03 am »
Милички,аз сега обещавам да си лежа и почивам и само разходки :D
Толкова много сили и енергия ми давате,че няма начин да не стане,нали!
Горещи прегръдки на всичките!!

пп Няма да ви изброявам,просто един път се опитах и не успях...то вашта светлина е неизброима.... :bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #247 -: Март 22, 2009, 09:53:30 am »
Добро утро,мили приятелки.Май днес само аз съм откачалката дето става рано в почивния ден.Е ще ви чакам да се събудите че да си поклюкарстваме малко.Сега първо кафето
Фибо,мнооого да си почиваш и без нерви за нищо,само лежане и спокойствие,пък ние мноооооого силно ще стискаме палци през следващите 2 седмици за положителен тест.
Гарга,ами защо бе мила не си правила ЦС,то от там се започва.Ами спермограма правили ли сте?Ще ти пиша на лични.
Момичета,бях помолила Краса да ни пусне новата седмична,нали тя е новата ни бременелка,ама май скоро не се е вясвала във форума.
Желая ви прятен неделен ден и почивен ден е ,отдайте се само на лежане и лов,без прахосмукачки,стирки,перални ит.н.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #248 -: Март 22, 2009, 09:59:39 am »
Маринка, не си сама,аз съм другата откачалка :D :jump12:Аз пък съм станала в 5ч. и ровя в нета ...
При нас пак вали сняг  :balk_143:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #249 -: Март 22, 2009, 10:11:23 am »
Е супер,не съм сама.Ама стига с тоя сняг бе хора,ще ви затрупа.Във Варна пък е мрачно но поне е сухо,няма ни сняг ни дъжд.Аз не съм си подавала носа на вън де ,гледам само през прозореца,че на мен винаги ми е студено.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #250 -: Март 22, 2009, 10:18:55 am »
Добро утро момичета кокичета  :D как сме тая сутрин.Маринка рано,рано е сервирала кафенцето мерси за което.Желая ви хубав неделен ден.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #251 -: Март 22, 2009, 12:40:00 pm »
Добро утро! Снегът вече дойде и при нас... Мале-мале! 22. Март и сняг! Пролет ли е, зима ли е...
Днес и аз станах рано и спретнах закуска на мъжо, че от доста време готвенето не ми е приоритет и го правя само в почивните дни.  :oops:
Ето малко мекички и тук, и вие да закусите. Няма само на моя задник да се лепят...
Фибчо, сега почивай и никакви притеснителни мисли! Нали знаеш - пълно спокойствие, за да се закрепи хууубаво малкия палавник!
Хубав ден на всички! Днес ще ви следя, че в тоя сняг никъде не ми се мърда!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #252 -: Март 22, 2009, 12:53:58 pm »
jdesika, темата е позитивна, а на теб тонът ти е груб. Ако имаш проблем, постави го в правилния подфорум, не тук.
Хубав ден на всички!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #253 -: Март 22, 2009, 13:23:59 pm »
 
Сладурки, честита Пролет и от мен!! Нека в сезона на раждането на природата да се възродим и ние и да сме много здрави,позитивни и с много +++ тестчета за всички!!!

На Фибчо стиснати палци и от мен и към края на март да има + тестче!!!

Sof , страшни са ти мекичките! Като се сетя от кога не съм яла такивааааааа...... :eating: ги всичките!!! Аз преди известно време правих опит за бухтички ама беше неуспешен  :? :oops:

Маринка, мерси мила за кафенцето, и аз сега пийвам едно ама далеч не е като твоето...  :wink:

Аз не съм писала тези дни , че мъжо беше в къщи и нещо не се доредих до компа (въпреки че и той си има ама ..... на...)Аз имам едни странни болки... ама да видим кога ще се реша да ида на лекар.... и какъв да е той....  :?

На всички  :goodluck: :bighug:
« Последна редакция: Март 22, 2009, 13:28:51 pm от Надеж »

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #254 -: Март 22, 2009, 13:42:37 pm »
Наде, и моите опити с мекици или бухтички са винаги неуспешни, ама сега си купих готово тесто и станаха! Защо да се мъча да меся, като хората продават!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #255 -: Март 22, 2009, 13:43:39 pm »
jdesika, темата е позитивна, а на теб тонът ти е груб. Ако имаш проблем, постави го в правилния подфорум, не тук.
Хубав ден на всички!
О аз не съм казала нищо негативно по темата..напротив,ако прочетеш добре ще видиш...какво съм казала.И страшно съжалявам че изтих темата,за да ти докажа какво значи груб тон.Трябва ли да споменавам имена..............................
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #256 -: Март 22, 2009, 13:57:07 pm »
jdesika, ти не четеш внимателно май. Ако имаш оплакване, си свободна да го направиш тук http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=3.0
Тази тема не е за това, съжалявам.
 
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #257 -: Март 22, 2009, 14:00:07 pm »
Наде, и моите опити с мекици или бухтички са винаги неуспешни, ама сега си купих готово тесто и станаха! Защо да се мъча да меся, като хората продават!

Мила, и аз съм на този прицип - защо да се мъча като някой друг го е направил  :wink:

*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #258 -: Март 22, 2009, 14:15:17 pm »
Чудя се дали да казвам добро утро ( защото сега ставам ) или добър ден!
Днес си поспах добре !
А вие пишете от сутринта - ранобудните !
Времето на вън прилича на разярена жена вали едновременно и дъжд и сняг и вятъра върти всичко !
Така е както казва на Соф майка и  :D
Баба Марта нещо се е разлютила!
Айде в къщо на топло!
А за мекиците и аз така правя на готово тесто винаги стават  :D
[/url]
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #259 -: Март 22, 2009, 14:31:50 pm »
Момичета,каня ви на обяд
и НАЗДРАВЕ!
« Последна редакция: Март 22, 2009, 14:36:40 pm от dgina »