0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #220 -: Март 21, 2009, 14:40:39 pm »
Деска, 25.03 е най-хубавата дата за такава новина - Благовещение :)
Да, nomin, наистина 25.03 е хубав ден, но аз не се стърпях и тази сутрин си направих тест за ранно установяване на бременност и познай...отрицателен е  :balk_146:
Чувствам се ужасно. На всичкото отгоре цяла седмица поддържам една ниска температура 37-37.3 и не знам какво ми става. Дали има още надежда този тест да не е отчел правилно?  yahoo_17


*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #221 -: Март 21, 2009, 15:14:59 pm »
Можете да ми се сърдите, защото днес си е моят ден от март, просто винаги си избирам рождената дата, а гледай какъв е студ. Е, явно понякога не съм много добра  :wink:
Неринце, честит рожден ден, мило  :bighug: Бъди жива и здрава и много щастлива. Понякога всички сме не толкова добри, колкото ни се иска, но затова сме хора  :wink: От сърце ти пожелавам много скоро stork-boy да кацне в твоя дом и да ти донесе едно сладко, малко бебче  :bori_021:
 
Хубав ден, момичета :grouphug2:
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #222 -: Март 21, 2009, 15:22:42 pm »
Честит рожден ден,Нерито!Много здраве и късмет и съвсем скоро да си имате едно сладко и ревливо бебенце! :hbirth:
Деска не се притеснявай,докато няма лелка всичко е възможно :crossfingers:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #223 -: Март 21, 2009, 15:28:56 pm »
Абе аз ли не разбрах или...,Нерито май няма днес рожден ден ами просто си е избрала рожденната дата за ден от март.По принцип и аз така правя винаги си избирам рожденната дата.Май,май не е днес рожденничка,ама като се включи и ще ни светне все пак.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #224 -: Март 21, 2009, 15:46:46 pm »
Деска не се притеснявай,докато няма лелка всичко е възможно :crossfingers:
Благодаря ти, hriska наистина още се надявам, че следващият тест ще е  :bfp:
На НеритоЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!! Пожелавам ти много усмивки и само +++++++++++ тестчета :happy_birthday_1:


*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #225 -: Март 21, 2009, 16:04:47 pm »
Сладуранки мои  :D много ви благодаря, но Маринка май само е разбрала какво искам да кажа  :D :D :D днес ми е само рождената дата скъпички, но толкова ми стана хубаво, че чак не ми се признаваше  :wink: На 21 януари съм родена  :balk_104:

Обичам ви много ей  :bighug: :bighug: :bighug:

*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #226 -: Март 21, 2009, 16:11:42 pm »
Сладуранки мои  :D много ви благодаря, но Маринка май само е разбрала какво искам да кажа  :D :D :D днес.....


 osi_5 То се е видяло, че ще почерпиш  :bighug: :balk_70:
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #227 -: Март 21, 2009, 16:28:45 pm »
 :D Неринка да знаеш че супер дата си си избрала - тук времето е чудесно. Чак да не повярваш .:wink: Така че деня ти е хубав да знаеш .:D
Аз да ви призная какво направих вчера - много ме е срам ама ще кажа. Така вечеряхме в шест часа и мойто мило замина да играе билярд с приятелчетата. И аз маймуната :D само като му видях гърба и взех че се навечерях пак - щях да се пръсна сигурно съм изяла общо 10,11 сърми средна големина че и с хляб. :eating: Леле после ми беше страшно лошо и днес съм без закуска - само киви и кафе. Голяма съм лакомница - ама като не съм яла такива вкусотии от миналата година сега си наваксвам :lol: Ама съм и Телец да си призная и си падам по хапването :eating: :wink:
Дени миличко въобще да не ти пука - ще си направиш изследванията когато имаш възможност. Те няма да избягат- само малко ги отлагаме .
Аз днес купих от аптеката едни витамини за бременни с Омега3 мастни киселини, вит. Д3, фолиева киселина, kалций, магнезий и вит. Е също съм решила да пия селен и цинк и малко желязо че съм анемична. Дано да има полза от всичко това.
Нямам търпение Фибчо да се включи и да каже как е минало всичко -  :D
Маринка мерси за кафенцето аз го пих в единайсет (е беше изстинало но го претоплих :wink:)
Аз сега отивам на рожден ден на едно 4 годишно момиченце. Купила съм й такива красоти :) Поне имах възможност да пазаря за детенце. Толкова се радвах сякаш купувах за моето момиченце :D
Ще пиша пак като се върна милички .
Пожелавам ви приятен уикенд!!!
И до скоро  :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #228 -: Март 21, 2009, 16:49:55 pm »
Душици,мили,ето ме върнах се и сега си хапнах,мъжо вчера наготви прекрасна супичка и днес ми сервира :D
Всичко мина,за има - няма,5 мин и трябваше да полежа още половин час и можех да си ходя.Прибрах си само едничко :balk_144: ,трички ми замръзиха,а какво стана с останалите седем,така и не разбрах и сега ми е мн болно,че не попитах....чувствам се като безотговорна майка,дето не се е и позаинтересувала какво става с бебенцата й.Много съм смотана общо взето..... :BangHead:

Благодаря на всички за стиснатите палци :bighug:
Мнооооогоооо ви обичам,многоооо
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #229 -: Март 21, 2009, 17:01:55 pm »
Фибчо миличка нищо че е едно важното е че е най-силното и борбено бебче.Не се тревожи че не си попитала ами под голям стрес си била ще питаш като отидеш на преглед.Сега почивай много а ние яко ще ти стискаме палци бебочето да се хване здраво и да не се пуска девет месеца  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #230 -: Март 21, 2009, 18:52:36 pm »
Фибчо, стискам палци след 2 седмици да се похвалиш с  :bfp:
07.10.2009
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #231 -: Март 21, 2009, 19:21:55 pm »
Къде се изгубихте хайде на следобедното кафееее
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #232 -: Март 21, 2009, 19:52:41 pm »
Фибчо, споко бе мило, знаем как е в такива ситуации, той човек изключва за всичко около себе си. Сега можеш да направиш само едно, и то е да се усмихваш по-често и да помогнеш на точицата си да се закрепи  :) , за другото можеш и допълнително да искаш информация.Почивай си много слънчице, да не си посмяла да продължиш с тези мисли  osi_6  :wink: 
Песничке  :lol: :lol: :lol: , направо ме уби. Ми така е, като толкова рядко си готвиш от нашите вкусотии. А за деня, че е слънчев там съм много радостна, защото тук изобщо не е, но сега вече съм по-спокойна, щом все някъде има слънце  :wink:
denisa, ако знаеш каква нужда имах от кафенце, ммм, страхотно ми се отрази  :)
Ифи, с удоволствие ще почерпя мила, но да си призная не знам как се качват снимките, пък ме беше срам да попитам. Е, момичета сега е моментът някой да ме светне  :oops: Как мога да качвам снимки?
« Последна редакция: Март 21, 2009, 19:55:27 pm от нерито »
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #233 -: Март 21, 2009, 19:59:18 pm »
Нерито прочети тук: http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=12353.0 
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #234 -: Март 21, 2009, 20:46:34 pm »
Фибо,стискам ти палци мила след всичко преживяно да видите най-красивите  :bfp:
Сега спри с притесненията и тревогите!Отдай се на спокойствието и любовта на любимия до теб човек!На останалите момичета пожелавам много късмет в бебеправенето и съвсем скоро да имат желания резултат! :blowingdust2:
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #235 -: Март 21, 2009, 20:49:39 pm »
Здравейте момичета!
При нас такъв як духа  :wink: :lol: (вятър),че ако си под 50 кила изобщо не трябва да излизаш,защото ще те отнесе,но поне няма сняг.Нищо чудно обаче утре и той да дойде :? .До кога го дават това гадно време?
Гардже,да ти кажа и аз съм на 30 и до сега не съм забременявала.Открих проблем с пролактина и по-точно,че си имам аденомче на хипофизата,но все си мисля,че и някъде другаде имам проблем.Правила съм генетични-почти се ядват,в смисъл има леки мутации,но д-ра каза ,че те не са причината за незабременяването.Вече 4 месеца държа пролактина под око  8) и понеже пак няма резултат почвам пак да се психясвам.Ти проверявала ли си хормоните и проходимостта на тръбите?
Фибо,силна храна и спокойствие,позитивни мисли и широки усмивки-това е което можеш да направиш през следващите 14 дни.А ние яко стискаме палци!!!
Поздрави на всички и сииииииииилни прегръдки на "групата"!
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #236 -: Март 21, 2009, 21:16:30 pm »
Вили, мерси мила за инфото. Хормоните съм ги изследвала в граници са. Проходимост на тръбите още не съм правила, защото все не ме насочват лекарите къде да ида. Моята лекарка твърди, че всичко си е ОК, да не се психясвам и сякаш упорито не ще да ме насочи къде да ида. Всеки ми казва само едно - продължавай с опитите. То пък последните месеци ми излизат ентерококи в микробиологията , а с тях не можело да се прави цветна снимка, така че и това ме демотивира. А отърване от тези бактерии все няма ;( Сега в сряда чакам резултата от новата микробиология и се надявам да е чиста, но според гинеколожката пак ще излезе нещо и даже вече каза, че не иска да пия АБ, да се пробвал организма сам да се справи. За капак аз мисля, че не е добре да не ги лекувам, за да не се качат нагоре по тръбите и да доведат до големи поразии. ИЗобщо проблема ми е , че не попадам на лекар който да ме насочва по-конкретно и да ми създаде план за действие.
 И за да не ви занимавам само с моите грижи, ми се иска да ви понахраня с една вкусна салатка :) Лека вечеря :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #237 -: Март 21, 2009, 21:43:22 pm »
здравейте и от мен
Фиииб дано след две седмици си най щастливата жена  :P
а дотогава ние стискаме палци!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #238 -: Март 21, 2009, 21:51:41 pm »
Гарга Била ли си при друг лекар ? При мен за съжаление тръбите се оказаха проблем, но го разбрах твъъърдее късно  :bonk: Една година и кусур личният ми гинеколог ме убеждаваше, че всичко ми е ок... докато не забременях извънматочно  :balk_146:, и ми изрязаха тръбицата.. и куп простотии  :balk_146:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #239 -: Март 21, 2009, 21:54:47 pm »
Гарга Била ли си при друг лекар ? При мен за съжаление тръбите се оказаха проблем, но го разбрах твъъърдее късно  :bonk: Една година и кусур личният ми гинеколог ме убеждаваше, че всичко ми е ок... докато не забременях извънматочно  :balk_146:, и ми изрязаха тръбицата.. и куп простотии  :balk_146:
Била съм поне при 3-ма гинеколози последните няколко месеца (няма да споменавам пи колко още преди това) - всички казват само едно - ОК си. Но те разбира се няма как да видят тръбите дали са проходими. Аз поне незнам дали има симптоми подсказващи за непроходимостта им.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.