0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #200 -: Март 20, 2009, 22:02:32 pm »
Дениска,брррр,то направо зимаааа...Ти какво направи с теста?
Ами какво да ви кажа направих и днес тест и е 100% -
ЕЕ,не не,просто не е възможно,не вярвам,аз бях толкова убедена,ама ти една и съща марка тестове ли прави,нали знайш,че различните тестове имат различна чувствителност!
Пък и фалшиф + тест....съмнително...аз си мисля,че е станало :D

Ауууу...не можеш да си представиш колко съм гладна и как ще ги оплюскам всичките :D :eating:
ако някой иска да си вземе,да не се моте много щото нищо няма да оставя :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #201 -: Март 20, 2009, 22:22:23 pm »



Дениска не се отчайвай миличка, другият месец е твоя :crossfingers: а и кой знае може пък тестчетo да стане положително след ден два .
Ти имаш ли вече назначена терапия от Доц Конова? Защо се страхуваш? Ако взимаш предписаните лек-ва всичко ще е наред .

Ами когато стане тогава.Нямам терапия защото поради липса на средства за момента още не съм ги направила :oops:.Фибчо да съмнително,но това е положението неможе в понеделник да е + а днес- ако не е грешка.Мелоди страшни са сърмичките  :eating: :balk_53: osi_9
« Последна редакция: Март 20, 2009, 22:27:05 pm от denisa12251 »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #202 -: Март 21, 2009, 09:11:42 am »
Доброоооо утроооооо,спите ли още а?Ами ще спите разбира се ,почивен ден е ,пък аз ей ме на пак съм на работа и то пак от 5,30ч.Ами по едно кафенце да взема да сложа,не да дрънкам а.И още нещо Радостинка нещо ми се губи или бъркам.Е хайде лек ден от мен,че пак ме грабна работата.
Фибчо,стискам палци днес всичко да мине добре УСПЕХ..
« Последна редакция: Март 21, 2009, 09:25:13 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #203 -: Март 21, 2009, 09:32:54 am »

Маринче кафенцет точно на време  :D
хубав ден момичета
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #204 -: Март 21, 2009, 10:19:11 am »
Добро утро и от мен Маринка мерси за кафенцето имам нужда.Каква зима е навън само  :stuuud:.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #205 -: Март 21, 2009, 11:12:43 am »
Добро утро и от мен и благодаря за кафенцето!
Нещо са ни разсърдили мъжете и глрдай какво правим-жени :a_snake_01:!Дано да се усмихнем ве4е, е ми писна от този студ! :stuuud: Аз запо4вам веднага, :balk_111: хайде запо4вайте и вие!
Хайде лек и успешен ден на всички ни! :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #206 -: Март 21, 2009, 11:16:18 am »
Анизи,ми те не са ни виновни мъжете,ами някои големи кривотии май са си избрали тиа последните мартенски дни.Ау много студено бе,във Варна сняг няма,ама е такъв бахър.Мойта колежка всяка год.си избира 22,03, все се надява че ще е хубово времето ама ей на.........

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #207 -: Март 21, 2009, 11:26:05 am »
Добро утро момичета :D
И още нещо Радостинка нещо ми се губи или бъркам.
Маринка хубаво, че днес съм на работа, че да ви наглеждам поне до обяд. В къщи нямам нет, трябва да си платя на доставчика, но сигурно чак другата седмица. Утре как ще издържа цял ден без форума незнам :lol:.
Чесита първа пролет, макар и със закъснение, вчера нямах време на работа да пиша :wink:
Приятен уикенд на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #208 -: Март 21, 2009, 11:30:55 am »
Здравейте момичета :)
 Вчера след разглеждане по разни теми се зачудих за себе си нещо - щом никога не съм забременявала дори и случайно, а гинеколозите твърдят че с органите ми всичко е наред -  то може би най-вероятно имам някакви имунологични разстройства, а ? Ама че се изразих ... Но гледам, че тук доста от вас са правили такива изследвания. Някой може ли да каже какви точно неща се изследват в случай на не-прихващане и къде във Варна ( има ли въобще) или само в Плевен при доц. Конова. Четох, че май тези влияят на незабременяване : нк клетките, антикардиолипина
антитела на зона пелуцида, антиспермални
 Боже, колко много изследвания съществуват. Направо съм шах ...
П.П: Мерси за кафенцето и лек ден на всички :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #209 -: Март 21, 2009, 11:44:52 am »
Добро утро, мацки!
Най-накрая почивам и мога да си пия кафето с вас, за което благодаря най-вече на Маринка, че го е сервирала така рано!
Фибчо, имаш и моите стиснати палци! Дано трансфера да мине леко! Успех!
Гарга, и аз съм си задавала тея въпроси... Ще следя за отговорите, че живо ме интересува темата.
При нас в Хасково също няма сняг, ама е стегнал адски студ... Пролет, а!?
Да ви кажа моята майка как ме разсмя! Обажда ми се миналата събота и се залива от смях! Пита ми дали знам, защо Баба Марта толкова си меняла настоенията, и аз й отговарям "не", а тя ми вика "Ми защото Февруари й бил твърде къс, а Април твърде мек..."  :D
Унесох се в писане, ама така е като не се мяркам често. Хубав ден!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #210 -: Март 21, 2009, 12:14:52 pm »
Здравейте и от мен!
Аз днес си поспах,ама хубава компания сте заформили от сутринта  :balk_600:Аз нещо съм настинала  :balk_137: :balk_138:
Утре с Анизи, трябва да почерпим,че имаме празник на града,а като гледам времето навън,хич не ми е пролетно....
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #211 -: Март 21, 2009, 13:02:10 pm »
Цитат
Най-накрая почивам и мога да си пия кафето с вас, за което благодаря най-вече на Маринка, че го е сервирала така рано!
Ами можех да го сервирам в 4,30ч.ама щеше да истине и за това го забърках като отидах на работа.Пък туй за баба Марта много ми хареса :lol:.
Кремони,мятай Фервекса,лимони,чай ,мед и т.н. и да се оправяш да не му се дадеш на гадния грип.И аз онзи ден се почувствах леко отпаднала,подразни ми и на гърлото,веднага опропастих една кут.колдрекс,изядах 2 лимона ,изпих промишлени кол.чай и се отървах,пресяках го.
Гарга,да ти кажа и аз никога не съм забременявала,дори и случайно както ти казваш,пък съм на 33г.,и аз тъй се позамислям дали да не пуснем и ние имунологични и гинетични,ама определено няма да е сега.
Е,хайде чао от мен.
П.П.При нас във Варна и слънце пекна даже.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #212 -: Март 21, 2009, 13:04:03 pm »
Здравейте, дами!Честита първа снежна пролет!Я се усмихнете. Зимата колкото и да се мръщи, скоро ще си замине и ще дойде пролетното ясно слънце.
Тази пролет щъркелът донесе
на гората - нова шума,
на тревата - нова дума,
на пътеката - усмивка,
за поляната - завивка,
А на теб,
за път готов
тя да носи
нов живот.
[/color]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #213 -: Март 21, 2009, 13:12:51 pm »
OPTI (mama*07) много хубаво стихче,оправи ми настроението :D
kremoni бързо се оправяй не му се давай на грипа.
Мегчо къде се изгуби как мина ФМ?
garga ах тази Баба Марта  :lol: :lol: :lol:
Фибчо чакаме отчет като си прибереш бебешоците :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Приятна събота на всички.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #214 -: Март 21, 2009, 13:33:46 pm »
Права си Кремони, ще трябва да почерпим утре, затова взимай Фервекса и витаминчета и пази днес леглото за да може утре да посрещаш гости  mf_bounce8! А нали всички вие мацки знаете-на сбор не се кани така че........
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #215 -: Март 21, 2009, 13:42:41 pm »
Я-я, колко много сме били тези дето не сме забременявали нито веднъж... За имунологичните изследвания чакам да се включи Радостинка, че тя май скоро прави, но незнам дали точно такива, за каквито питам. Моля да разкаже по-подробно как минава прегледа при доц. Конова. Още от записването на часа - дали е била с насока от друг лекар или директоно е решила да се изследва и т.н. Сори, ако вече някъде е разказвала подробно и аз съм изпуснала. Толкова искам и при нас да се изясни причината, че както някой беше казал незнам дали искам всичко да е наред или да се види най-сетне откъде идва проблема та да запрятаме ръкави ... А, Радостинка пиши и за какви пари долу-горе се правят имунологичните, че и това си е важен въпрос. Знам, че варират в зависимост от изследванията, но все пак - приблизително !
 Целувки на всички :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #216 -: Март 21, 2009, 13:46:50 pm »
garga ето тук Радостинка е описала всичко http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=33964.0
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #217 -: Март 21, 2009, 13:55:09 pm »
Добър ден момичета. Тук също е свил студ, въпреки липсата на сняг  :) Маринка, мерси за хубавото кафенце, с удоволствие ще се присъединя (та даже с малко закъснение). За моя радост днес нета ми вкъщи е на макс  :D , което много ме радва.
Дениса , много странно мила с тоя твой тест наистина, но пък ето значи и това можело да се случи. И аз бях от сигурните, като спомена първия път. Късмет, какво да се прави, явно на бебо не му се е искало да е зодия Стрелец  :wink:
Фибче, от снощи само за теб си мисля  :) , и толкова ми е развълнувано, че все едно на мен ми предстои манипулация  :lol: . Голямо съм диване  :D
Можете да ми се сърдите, защото днес си е моят ден от март, просто винаги си избирам рождената дата, а гледай какъв е студ. Е, явно понякога не съм много добра  :wink:
Анизи, Кремони, честит ви градски празник от днес, че утре мога и да не успея да вляза. Миналата година бях там и видях как всички улици на града са буквално задръстени от хора и коли. Страхотно беше, но то и времето беше доста хубаво  :D Пожелавам ви приятно изкарване и много да се веселите  :balk_16:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #218 -: Март 21, 2009, 14:34:28 pm »
Здравейте в този студен и снеговит мартенски ден!
Фибче, още стискаме палци, да кажеш после как е минало и колко ембриончета ти върнаха!
Мелоди, тия сърми...... мммммм направо супер са!
Софи, мила, липсваш ми!  :bighug:
Гарга, За д-т Конова не е нужно паравление от друг лекар, обаждаш се в клиниката и си записваш час - вървят с месец-два напред, но се ядва. След консултацията с нея - ще ти назначат какво да се изследва. Знам че са скъпички, имунологичните се чакат около месец, генетичните може и доста повече. Влез им в сайта и там има доста подробна информация.
Хайле лек ден за сега че много ангажименти днес  :lol:
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #219 -: Март 21, 2009, 14:35:52 pm »
Анизи, Кремони, честит ви градски празник от днес, че утре мога и да не успея да вляза. Миналата година бях там и видях как всички улици на града са буквално задръстени от хора и коли. Страхотно беше, но то и времето беше доста хубаво  :D Пожелавам ви приятно изкарване и много да се веселите  :balk_16:
Мдааа,миналата година,наистина беше хубаво времето,ама пък аз бях в СФ,вземахме си племеницата от родилното :D