0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #140 -: Март 19, 2009, 20:06:32 pm »
Лелее момичета,нямате представа колко позитивно ме зарежда ентусиазмът ви
 :jump12:
Мда,сега остана малко да се свърши,и останалото - Божа работа :wink:
многооогоо ви :bighug: и :cuddle:

пп За тези които питаха,за Мака Андина,това е растение,виреещо на над 4000м височина в Перуанските Анди(от там и името)от рода на ряпата е,има изключително антитоксично действие и подобрява всички показатели на спермата,но не само пият го и жени с лоша О,или некачествени яйцеклетки,както е и за жени в менопаузата,т.к. подобрява хормоналния дисбаланс,също срещу остеропороза,и при деца хиперактивни деца,с нарушена концентрация

пп Вики,ние сме с Варикоцеле,и аз едва повярвах като ми званнаха от лабото :D
пп Елфи,извинявам се за спама,но пък така повече хора ще разберат за Мака :oops:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #141 -: Март 19, 2009, 20:17:42 pm »
......За тези които питаха,за Мака Андина,това е растение,виреещо на над 4000м височина в Перуанските Анди(от там и името)от рода на ряпата е,.....
В аптеките ли се продава fibo или да стягам мъжО за екскурзия за ряпобер   :mrgreen: до Перуанските Анди  :mrgreen:
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #142 -: Март 19, 2009, 20:45:20 pm »
В аптеките ли се продава fibo или да стягам мъжО за екскурзия за ряпобер   :mrgreen: до Перуанските Анди  :mrgreen:

 :jump12: :jump12: :jump12:
Мен ако питате,ако ще се ходи на ряпобер до Андите,дайте да сформираме една Зачатска експедиция-хем шансовете да го открият ще са по-големи,хем ще е по-весело!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #143 -: Март 19, 2009, 20:52:41 pm »
Колко му е  :mrgreen: силова група сме та със сигурност няма да се върнем с празни ръце  mf_bounce8 :balk_170: :stuuud: :eat:
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #144 -: Март 19, 2009, 20:59:58 pm »
...Спермограмата ни също е била мн добра,цели 10 мил/мл(предния път беше 3)
За което искам офицялно да Благодаря на Лукреция за Мака Андина,
Луци,благодаря ти,мило,че ме светна за тази добавка,вярвам,че наистина ни е помогнала
 Фиби, адски се радвам за теб и много съм доволна, 4е съм успяла да ти помогна с не6то.
 :crossfingers: за събота  :wink:


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #145 -: Март 19, 2009, 21:06:56 pm »
Еее, момичета... кажете де  :) В аптеките продава ли се това чудо  :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #146 -: Март 19, 2009, 21:16:20 pm »
Мелодийке,ама много красиви цветя бе,направо ми напълниха душата.Особенно лалетата,зюмбюлите и нарцисите,обожавам пролетни цветя.Мечтата ми е да си имаме къща с голяяяяяяяяяма градинка и пълна с цветя,но за сега си е само мечта,уви в апартамент живеем.Е имам си зюмбюлче и нарцис в саксия,ама не е същото,инъче в къщи е пълно със саксии,ама не е като градинката.Ех размечтах се и се отплеснах в писане.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #147 -: Март 19, 2009, 22:00:38 pm »
Здравейте момичета  :D.
Малко информация за Маkа Андина.
Аз живея в Испания и тук я купуваме от аптеките и е много позната заради качествата и при инфертилидад. В Балгаriя най-вероятно ще я откриете с латинското и наименование: Lepidium meyenii

Попаднах на този сайт: http://www.bb-team.org/articles/1669/
Може да ви е от полза. Продава се и on-line
 :D


Нашето първо чудо е вече на 7 г.!!! 26.12.2009 г.
Второто ни чудо, нашият коледен подарък, се появи на 25.12.2016г.!
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #148 -: Март 19, 2009, 22:03:42 pm »
Ифиииииииииии, здрасти мила.
Много се затъжих за теб.Как я караш.Всичко наред ли е при теб и твоето прясно семейство?
Виленце и останалите от тайфата-целувки.
Колкото до мен , аз избързах с ловуващите от еуфория.Всъщност днес цъфнах по обед.Но до този момент -вече  е 20 часа, имам 5 капки всичко на всичко.Много ми е странно.Ако до утре не влезе в крак тоз цикъл ще се консултирам с док.
Айде засядам пред тивито с дистанционно, че гледам всичко, което дават и сменям непрекъснато.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #149 -: Март 19, 2009, 22:05:07 pm »
Ето за Мака от тук може да се купи ON LINE  http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=30006137&page_special_title=%CC%C0%CA%C0+%C5%D0%CE%D1+%EA%E0%EF%F1.+*+60
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #150 -: Март 19, 2009, 22:22:17 pm »
Да ви кажа,кукли,аз си го поръчах от аптеката,т.к. не се доверявам мн на он-лайн продуктите - особено с такова естество!Бях някъде попаднала на една фалшива фирма за Мака,ама ей сега ще се разтърся из Гугито,и ще пиша :D
Моя мъж го пи по 2х500мг на ден в продължение на 3 месеца,също дв.доза вит С,2на доза вит Е,Ко ензим Q10 не сме взимали,ноооо е мн добра идея :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #151 -: Март 19, 2009, 22:35:23 pm »
Ей,Зайче-Байчеееее  :bighug: :bighug: :bighug: Казах ли ти аз,че всичко ще е наред и,че ще се усмихваш след целия рев вчера  :bighug: :hug2: :dance2:
Толкова се радвам,че проооостоооооо-с две думи няма-нямам думи  :dance2:
Лелееее,Фибчо,бая ще имам да помагам за футболния отбор,но ще го правя с голям кеф  :pipy_longstocking: :crossfingers:
Сега си представям колко си се стегнала и за събота,но нали знаеш,че сме с теб и вече пръстите ни посиняха от стискане още от сега  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
В събота ще си спазя обещанието и от сърце ти пожелавам да запомниш този ден!!!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #152 -: Март 19, 2009, 22:56:27 pm »
Сега си представям колко си се стегнала и за събота...
Малеее,Пламчо,неееааам думи колко добре ме познаваш :lol:,ми да поспекла съм се малко... :oops: ама кво да направя,притеснявам се,де да знам,още не се чувствам така добре за още една манипулация...оффф...то да дойде пък... :D здраве да е...

гушки от мене

Мацки,ето го продукта който е продаван през интернет,
Maca, Ginko biloba, Millepertuis и Ail на шейцарската фирма Dieti-Natura
спецялно Мака иглежда така



за другите продукти ето уеб страницата им http://www.dieti-natura.com/
през 2007 в продуктите им е намерено завишено количество олово и кадмий!!
« Последна редакция: Март 19, 2009, 23:40:26 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #153 -: Март 19, 2009, 23:25:04 pm »
Здравейте душички!
Фибчо много се радвам за теб!
Стискаме палци за събота и ще стискаме до щастливия край мила!
Нинка ,Мимко благодаря ви ,че ме обнадеждавате ,но ме е страх да се надявам ,за да не се разочаровам пак !
Нинче не можахме да се организираме да се видим ей тая работа край няма!
Мелоди цветята са прелестни!
Много красота много нещо как успокояват като ги гледаш!
Лека вечер момичета!
На ловуваЩите успех!
[/url]
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #154 -: Март 19, 2009, 23:43:21 pm »
 :D Радвам се че са ви харесали цветенцата. :balk_7: И аз много ги харесвам и също като Маринка си мечтая за градинка за сега сме в апартамент но има огромна тераса и нея мога да я превърна в градинка с много саксии :).
Фибчо знам че се притесняваш за събота - успокой се мило това ще е само трансфер и няма да боли. Ще си готова за две минутки, гарантирам ти osi_9. Само трябва да си прибереш бебчетата newsm04 и да си ги гледаш добре. Никакви нерви и тревоги повече - само позитивни мисли и почивка. И започваме да броим дните до теста  :goodluck: :bighug:
Момичета аз си мисля да започна прием на Омега 3 и аспирин протект. Знам че нямаM предписание от лекар, но си мисля че няма да ми навредят. Единственото което ме озадачи че тук няма аспирин протект, а аспирин бейби - сега ще се поровя в нета да видя дали са еднакви по състав.
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #155 -: Март 20, 2009, 00:23:04 am »
Ифиииииииииии, здрасти мила.
Много се затъжих за теб.Как я караш.Всичко наред ли е при теб и твоето прясно семейство?
Виленце и останалите от тайфата-целувки.
....
Хее, банда  :bighug:
Наред е! При вас как е девойки  :D И на мен ми беше тъжно аз вас  :grouphug: Гледам в бандата доста нови момичета, а от старите много малко са останали  :D Това ме радва, и дано никой да не се задържа тук, а беж  osi_19 в бременните теми.
Благодаря, на мацките за инфото за ряпата  :hungry: (момичета нали носите на майтап?) Хайде целувки и успешен лов  :00001754:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #156 -: Март 20, 2009, 06:44:44 am »
Добро утро.Преди да тръгна на работа слагам по едно кафанце,пък после ще ви чета назад.И не съм луда да ставам толкова рано,просто съм на работа,да знайте да не ме обявите за ку ку.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #157 -: Март 20, 2009, 09:04:05 am »
А ето и от мен диетична закуска
 

*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #158 -: Март 20, 2009, 09:24:14 am »
Доброооо Утроооооо и аз идвам да си пия кафенцето с вас  :D
Че и закусчица имаме, благодаря кремони, Маринче-златни сте!!! :P
Аз мисля, че вече се наловувах и ми е време да се местя в другия отбор  :D!Нечакам на 1.04  :P
Благодаряяя  :P
« Последна редакция: Март 20, 2009, 09:37:01 am от zayana »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #159 -: Март 20, 2009, 09:30:03 am »
Опа,пак съм тук.Абе я да питам аз за това лекарство Мака,да си го поръчвам ли през интернет или не?Какво ще кажете?Фибо,казва че е несигурна работа,пък аз до сега никога не съм пазарувала през интернет и малко ме е страх като че ли,пък ми се ще да го купя,едва ли в аптеките във Варна ще го има.Хайде кажете си мнението,седя си в сайта от където може да го поръчеш,дето Дени го е дала и не мога да реша

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"