0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #100 -: Март 19, 2009, 11:14:51 am »
Здравейте, мацки!
Дени, имаш и моите стиснати палци след няколко дни резултата да е положителен!
Краса, честита ти радост! Пускай вируси насам!
Елфи, ще ме сложиш ли в Очакващи за 22.03., моля те!
Хубав и спокоен ден ви пожелавам!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #101 -: Март 19, 2009, 11:20:19 am »
Добро утро и от мен ранобуднички!
Много ми се спи тия дни едвам се навдигам за работа в последния момент !
Затова минавам на бързи и бягам - на работа щее пия кафенцето!
Лек ден на всички!
Вивия, мила, пу-пу много ти е хубава графиката, дано тази сънливост да е на хубаво. Аз бях по същия начин цяла седмица преди предполагаемата дата на лелката, пък тя взе че не дойде  :wink:  :goodluck:
:bighug: Хубав ден на всички  :grouphug2:
п.п. Фибчо, браво на теб, истински герой  :crossfingers:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #102 -: Март 19, 2009, 11:20:49 am »
Добро утро!
Краса честито, много леко бременеене!
Радостинка, противозачатъчните влияят много добре на такива яйчници. Докато ги пиеш, яйчниците спират да работят и си отпочиват, спират и да произвеждат определени хормони, които пък от своя страна хранят кистите. Яйчника си отпочива, възвръща нормалния си размер (обикновенно при кисти са уголемени). И така, дано да се оправиш бързо!
Роузи - ти нищо не каза... Как си?
Хубав ден мацки!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #103 -: Март 19, 2009, 11:32:09 am »
Виксънче много добре си го обяснила :wink: Знам, че действат по този начин, ама като ми се губят подходящите думи как да го обясня :lol:, предпочитам да си мълча, че най-много вместо да помогна на някой да изтърся някоя глупост :lol:. След три месеца ще съм ок, обещавам :D!
Фибчо къде се изгуби днес, до къде ли стигнаха?!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #104 -: Март 19, 2009, 11:50:13 am »
Добро утро и от мен.Не е за вярване че най-накрая успях да вляза във форума.
Дени мила силно стискам палци теста да се потвърди след няколко дни и да видиш ярки  :bfp:
Нери как си ти мила?
 :bighug:Аз тази седмица съм от ловуващите,и ще се радвам да фигурирам в списъчето на  :00001754:
Усмихнат и ползотворен ден на всички ви желая
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #105 -: Март 19, 2009, 12:28:38 pm »
Здравеите момичета :bighug:
Вчера бях на лекар и съм наистина бременна 5г.с.
Искам да повлека крак и всички желаещи да се заразят от същата диагноза.
Честито :DЗащо не си направиш профил,така като се регистрираш няма да се налага да влизаш като гост :wink:
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #106 -: Март 19, 2009, 12:38:46 pm »
ДОБРО УТРО НА ВСИЧКИ МАЦКИ!
Като гледам има доста ранобудни!Хайде второто кафенце да е от мен!
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #107 -: Март 19, 2009, 12:41:23 pm »
Явно никоя от вас не може да ми даде съвет или предложение за добър лекар - жалко.Чета ви от доста време и ви се възхищавах как се стремите да помогнете на всяка жена изпаднала в кофти ситуация или настроение и си помислих,че и аз мога да се обърна към вас ,но уви останах си само с поста.

Честито на всички бременелки с пожелание за леки 9 месеца и здраво бебче.
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #108 -: Март 19, 2009, 12:41:42 pm »
Zdraveite momi4eta iskam da pitam ne6to. Parvo izvinqvam se za pisaneto no nqmam flextype v momenta.Nakratko opitvam se da zabremeneia ot 2 god.Imah 3 neuspe6ni inseta pri Daskalov. Ot 3 meseca hodq pri Stamenov. Napravih 4-to inse pri nego i otnovo zavar6i s neuspeh. Doktora smqta 4e pri4ina sa hormonite mi LH i FSH -
LH mi e13.02 a FSH - 2.01. Zabravih da kaja 4e imam i polikistoza i nqmam ovulacia. Stamenov mi prepisa da pia protivoza4ata4ni tozi mesec za da butna LH. Vaprosat mi e ako hormona padne to 6te e vremenno ami ako dai boje zabremeneq i toi si varne starite normi kak 6te se predpazvam ot spontanen abort. Ima li na4in da se poddarja hormona nisak. Kajete mi molq vi dokato piq protivoza4ata4ni trqbva li da spra folievata kiselina. pre4i li tq na deistvieto na protivoza4ata4nite.Blagodarq vi mnogo
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #109 -: Март 19, 2009, 12:45:20 pm »
Явно никоя от вас не може да ми даде съвет или предложение за добър лекар - жалко.Чета ви от доста време и ви се възхищавах как се стремите да помогнете на всяка жена изпаднала в кофти ситуация или настроение и си помислих,че и аз мога да се обърна към вас ,но уви останах си само с поста.

Честито на всички бременелки с пожелание за леки 9 месеца и здраво бебче.

Мила, не се ядосвай, тук може би няма никой от Стара Загора :D Виж в друга тема-дано ти помогнат. Успех! :cheerleader:
 
*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #110 -: Март 19, 2009, 12:47:08 pm »
 
Zdraveite momi4eta iskam da pitam ne6to.
Здравей, radostta!
За да пишеш на кирилица, можеш да ползваш KREDOR (горе, вляво на полето, в което пишеш)
Разгледай този форум http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=8.0, има доста теми по въпроса ти.

Явно никоя от вас не може да ми даде съвет или предложение за добър лекар - жалко.Чета ви от доста време и ви се възхищавах как се стремите да помогнете на всяка жена изпаднала в кофти ситуация или настроение и си помислих,че и аз мога да се обърна към вас ,но уви останах си само с поста.

Hope_, задай си въпроса в този форум  http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=2.0  , мисля че има тема за Стара Загора. Ако пък решиш да се насочиш към лекар в друг град, има доста информация.

Форумът е богат на информация, стига да потърсиш и почетеш повечко.
Желая ти успех!

« Последна редакция: Март 19, 2009, 12:57:57 pm от Елфи »
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #111 -: Март 19, 2009, 13:30:51 pm »
Виви, като ти гледам графиката, за друго ще си говорим май миличка тоя месец, а дано! Много, много стискам палци!!

Моята енергия за живот!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #112 -: Март 19, 2009, 13:34:07 pm »
Здравейте мацки,
аз днес си поспах повече,че след тая пункция бях труп :(
Но ето днес съм по-добре,вече мога да ставам,болките отминават,само ходенето ми е още трудно,клатя се като паток :lol:
Радостинче,Мишан много мило,че сте се засетили за мене :oops:
аз си чакам телефончето,може би следобед някъде :D
Мише,при нас в Белгия е при 99% от жените с местна упойка.Казват,че е по-добре да си в съзнание,има по-малък риск от усложнения по време на манипулацията и след това,и се възтановяваш по-бързо.Пунцкцията сама по себе си не болеше,но докато те упоят - мамо мила,хакнаха ми първо морфин,който обаче не ме хвана,явно от стреса,а местните упойки ми ги биха вагинално,през влагалието до яйчниците,с една игла дето ги бият на конете,така поскочих от леглото,че се метнах като рибок на сухо,ад!Избухнах в рев,хълцах като дете и после никаква болка,явно беше силно лекарството защото почнахме с пункцията веднага - нищо не усещах,всичко следяхме на ехографа и всяка колбичка с фоликулярна течност се проверяваше веднага от ембриоложката.След пунцията полежах още час и си тръгнахме,докито изписал болкоуспокояващи ама аз бях като цапната с ^парцал и не съм разбрала,така вчера цял ден се прививах,ставаше ми лошо от болка,не можех дори до тоалетната да стана,виеше ми се свят...абе смотано :wink:
Сега съм по-добре и съм доволна :D

цунки на всички :bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #113 -: Март 19, 2009, 13:41:06 pm »
Фибо много се радвам, че днес си по-добре :D Очакваме новини след телефонния разговор. Дано да има достатъчно бъдещи бебчета :wink: :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #114 -: Март 19, 2009, 13:42:50 pm »
Благодаря елфи но кажете ми все пак да спирам ли фолиевата киселина докато пия противозачатъчните :(
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #115 -: Март 19, 2009, 13:51:49 pm »
Радоста, не е нужно да ги спираш. Аз също в момента пия противозачатъчни ( за няколко месеца), но док каза да си продължавам с фолиевата киселина.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #116 -: Март 19, 2009, 13:53:23 pm »
Привет момичета!
Успех fibo! Дано скоро ни зарадваш!
Аз днес дадох крав за хормони и довечера съм на док!Утре ще пиша какво сме решили!
Краса честито и леки 9 месеца!
Някой знае ли нещо за гучи?
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #117 -: Март 19, 2009, 14:29:39 pm »
Милинки, здравейте,
fibo, като прочетох последния ти пост - чак мен ме заболя  osi_14 osi_16  Браво, миличка ти си герой  :D!!!! Сега стискаме палци от тук нататък всичко да е по мед и масло при теб  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :goodluck:

viki_vat , успех с хормоните мила  :crossfingers: :goodluck:! Гучи нещо изчезна, също и Пауър и Криска......  :balk_88: Дано всичко да е наред с тях......

Лека работа, момичета и усмихнат ден  :wink:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #118 -: Март 19, 2009, 14:59:47 pm »
Големи душици сте :D
ще пиша пак,след телефончето :wink: :bighug:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: Пролетта дойде (седмична тема 16.03.-22.03 )
« Отговор #119 -: Март 19, 2009, 15:09:47 pm »
Един пролетен поздрав от мен  :wink: