0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Маринче,резултатите....каза 16:30ч :D
Ама,че си стриктна.....
ЕЕ,няма как иначе,притеснявах се  :D...ето нали ти казах,ще ти дойде тука до ден два,ще видиш... :wink:,без паника...като си готова те чакаме в инвитро отбора :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Наде,миличка,момичетата са прави ПОТЪРСИ ВТОРО МНЕНИЕ.Стават грешки и дано твоят случай е такъв.Много те прегръщам  :bighug:
Радост дано я няма кистата :crossfingers: :crossfingers:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Успешна седмица !
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Наде,аз пак казвам че нищо не разбирам,ама все пак се присъединявам към мнението на другите момичета,потърси второ мнение,може да е грешка,седмицата в която си.С теб сме ,мила,само спокойно.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Паулър виждам че четеш моляте кажи как си  :D
Успешна седмица.
Надеж :crossfingers:,потърси и второ мнение.
Успех на всички във всичко.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,прекрасни дами.Спинкате ли още?Е аз най-сетне станах преди всички и ще сложа кафенцето.
Желая лек,ползотворен и пълен с усмивки ден.И хайде вече да започне да вали дъжда от положителни тестове.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добро утро!
Ставайте поспаланки :) Лек и усмихнат ден изпълнен с хубави събития :)
« Последна редакция: Март 10, 2009, 07:02:16 am от kremoni »
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро на ранобудните! Багодаря за кафенцето, ама от закус4ицата ще се въздържа, 4е килцата май са ми много,а идва лято!
Наде..... не знам и аз какво да кажа, но и аз се присъединявам кам вси4ки-бъди силна и търси второ, а ако трябва и трето мнение и дано нещата не са така както изглеждат! :bighug:
Нери-аз ве4е разказах-санувах 4е днес казва6, 4е си бременна и вси4ки ти 4еститим, а ти сажелява6, 4е не може6 веднага да пусне6 теми4ка и обещава6 другата седмица да пусне6..... представя6 ли си-а не те познавам изобщо :balk_111:, много странен сън, но мого много се надявам да излезе истина съня ми :bighug: обещавам цял ден да стисам най-много от вси4ки палци!!!!
Пожелавам и на вси4ки останали само  :bfp: и много усмихнат ден!
Добро утро!
Благодаря на раннобудната банда за закуската и кафето :wink:
Аз днес се включвам по-късно защото съм в отпуска :D дооо другия понеделник.  За две години на тази работа за първи път излизам в отпуск и съм много доволна, че ще си почина. И цял ден ще съм тук да снова из форума :lol:
Лек и успешен ден на всички!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Добро утро!
Охоо Маринче какво е това кафенце - супер  !
Ще си пийна и от кафенцето и от кроасаните ще хапна и бегом на работа!
Абе мацки некой да ми хвърли идея за лека диета ,че снощи ходих да си търся панталон а дупето ми пораснало тая зима !
Трябва малко да се стегна !
Айде лек ден!
[/url]
Вивия на мен много ми помага ако малко съм качила едно-две килаца, две - три седмици ограничаване от безалкохолно, сладко и тестяно. Повече плодове, зеленчуци, месо, кисело мляко, каквото и да е готвено, но без хляб. При мен дава резултат винаги. Може да пробваш ако не искаш да се подлагаш на някакви строги ограничения, а и на човек му е по-леко като хапва по-лека храна и като бонус може да се освободи от някое килце :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Леле РадостинкаДВЕ ГОДИНИ 8O без отпуска  8O 8O 8O Почивай си сега добре и njoy от мен :)

btw аз също съм качила килца и скоро спирам някои неща като сладкото например :)
[/url][/url]
*
Добро утро на всички
кафенцето отново е приготвено с много любов  :P
благодарч
Надеж, много съжелявам за това , което ти се случва за втори път  :(, Аз също имам един мисед. знам какво е  :(
След кюртажа ти пусна ли кръв, за да разберат каква кръвна група си?Много често проблема идва ако жената е с Rh"-" а плода с "+", се създават антитела срещу плода и се стига до аборт. И за това е необходимо е да се бие инжекция мисля, че беше Rho (D) Immune Globulin.в моя случай не се наложи, но ме предупредиха че ако съм отрицателен резус фактор още на другия ден след кюртажа да отида за да ми бият тази инжекция.
а относно изледванията мсиля че са необходими-генетични и имунологишни!
« Последна редакция: Март 10, 2009, 08:12:16 am от zayana »
*
Добро утро и от мен девойки! За мен остана ли малко кафенце и кроасанче? ;)
Надеж, и аз да се присъединя към момичетата и потърси второ мнение, може да са объркали нещо.
Викс, добре сме с мойто мъжленце, както писах и вчера редовно ви чета, но невинаги ми остава време и да пиша. Сега се надявам да имам повече време и да ви навестявам по-честичко :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #75 -: Март 10, 2009, 08:51:19 am »
Добро утро, ранобуднички!
Надеж, много съжалявам за тази новина, но все пак подкрепям - Трябва ти и второ мнение! Дано се случи твоето чудо!  :crossfingers: имаш ли възможност да посетиш и друг лекар???
Радостинка, аз пак да си кажа - Дано се е махнала гадната киста!! От все сърце ти го желая! Айде сега се отдай на мързел и сериали  :wink:
Малко дяволче :bighug:

Леле мацки  8O ставам сутринта и какво да видя навън - СНЯГ! а вчера през деня беше 15 градуса
Егати странното време мартенско :rockon:
*
Викс, и от мен имаш една огромна  :bighug:
Момичета, аз отивам да се трудя, няма как! Желая ви лек и усмихнат ден въпреки лошото време :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Привет от мен. Няма ли вече някой да се похвали с + тест. И аз съм от чакащите  за 15.03. Така ми се иска да се похваля с положителен резултат. А и всеки ден чакам някой друг да се похвали.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
ЕЕхооо,Добро Утро,душици :D
излюпих се и аз ама то у дома е като в казарма  :lol:,първо спрей,после инжекции,та докато се докопам до компа минал един час :x
Маринче,страхотно кафенце :D,малеее бързам да си пийна....
Кремонче и закуската е супер,ама и аз като др ще се огранича с плодове е бистра водичка сутрин :oops:
Радостинче,кога си др седмица на преглед?
Наде,дано всичко да е наред....
Вив,аз спецялно съм на разделно хранене вече повече от 7г...преди имах мн нестъбилно тегло,и проблеми със стомашно-чревния тракт:oops:,бъбреците,акне..Тогава имаше моменти в които теглото ми беше м/у 65 и 70кг....та ми попадна книга за теорията на разделното хранене,и така вече 7г съм забила на 55кг,най-много да мръдна килце две нагоре през зимата(както в момента :D)
Ако искаш прочети матерялии по въпроса,но това не е момента диета,това е просто начин на хранене което става и начин на живот...
Заянче,и аз съм с RH - ,дали това ще повлияе на инвитрото? :( не ми е слагана такава инжекция,утре като ида на контрола ще питам!
Викс - много на високо живеете брее,супер :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Доро утро и от мен  :D Маринка мерси за кафенцето супер е.Кремони страшна закуска си спретнала  :wink:.Викс и аз тая сутрин като погледнах през прозореца и  osi_12.Желая ви приятен и усмихнат ден.