0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Виксънче и аз на това се надявам, даже сега се чудя дали и е възможно и самата ми лекарка да не е била никак сигурнd в това, което ми каза тогава и затова да не бърза да ме вика, да се е чудила между фоликулярна и еднометриозна...Абе и да го мисля файда няма, само ще се тормозя допълнително. Важното е че в момента се чувствам добре, нищо не ме боли, цикъла си ми е напълно нормален и поне това не ми съсздаде допълнителни притеснения.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейте всички!
Нерито-стискам ти палци и искрено се надявам съня ми за теб да е бил пророчески! :youwoman: :crossfingers:
Здравейте момичета!
Честита ни нова темичка и дано скоро да я напълним с +++++++++++
Радост, и мен док ми беше казал да отида да види кистата след като ми свърши..незнам... дано я няма после :crossfingers:
Маринче, дано всичко е наред :hug2:
Нери, и за тебе  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за утре!
Мен от една седмица ме понаболяват яйчниците..какво е това незнам..ту единия ту другия.. съвсем леко е колкото да го усетя... :ask:
*
Здравейте момичета,искам да ви честитя празника малко със закъснение,че вчера бях на работа,а вечерта милото се бе подготвило за една хубава вечер и не можах.Бъдете живи и здрави,винаги обичани и скоро всички да сбъднем мечтата си!

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
anizi , Smile_baby благодаря за стиснатите палчета. Аnizi ти ме изуми направо  :) , какъв сън си сънувала миличка, я кажи  :balk_56:



*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Маринче,резултатите....каза 16:30ч :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Момичета, сега се върнах от доки....... бебчо няма сърчице.. УЗ показа 6с.3дни вместо 8с  :balk_146: много ми е гадно.....втори път вече....

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Какво...разтроена си миличка,успокой се ....значи е рано...ще се покаже,ще видиш ама още мъъъъъничко търпение :)
многооого гушки от мене,милиооониии :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Какво...разтроена си миличка,успокой се ....значи е рано...ще се покаже,ще видиш ама още мъъъъъничко търпение :)
многооого гушки от мене,милиооониии :D
Позволявам си да цитирам Фибо тъй като съм на същото мнение още малко търпение.Току що си извадих ехографските снимки на сина ми видяли сме сър.дейност в 8гс така че ако си в 6гс е рано . :balk_21: :bighug: :bighug: :bighug:
« Последна редакция: Март 09, 2009, 17:41:43 pm от denisa12251 »
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Надеж, спокойно миличка, какво ти казаха, само толкова ли. Нали не са казали нищо лошо, ти сега недей да се самонавиваш. Сигурно още е рано  :) Освен това ти нали се чувстваш добре, ако има проблем той организма ти ще сигнализира. Не си предизвивай излишни сътресения, моля те ей. Всичко ще е ок
 я ела тук  :bighug:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Маринче,резултатите....каза 16:30ч :D
Ама,че си стриктна.Звъннах резултата е висок за започване на стимулации,тъй че продължавам да си чакам вещицата,като ми дойде ако пак не стане някоя каръщина,почваме стимул.Е поне що годе се поуспокоих.
Радост,дано поне при теб да са наред нещата,да няма ни кисти ,ни някакви подобни гадости.
Момичета, сега се върнах от доки....... бебчо няма сърчице.. УЗ показа 6с.3дни вместо 8с  :balk_146: много ми е гадно.....втори път вече....

Наде ,прощавай невежеството,но какво ще рече това?Възможно ли е да е рано още?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Това означава че бебчо е изостанал, защото няма сърдечна дейност... ще ми правят кюретаж... до тук съм... в 6с3д се вижда сърчице, а аз съм в 8седмица и няма сърчице  :balk_146: :balk_146: :balk_146:

сега разчитам на вас да ме осветлите за изследванията които трябва да направя и къде и при кого...., но първо да мине процедурата....много ме е страх

Наденце,потърси и второ мнение!!!Не се отчайвай така  :balk_144:
Нали знаеш,че сме с теб и имаш огромната ни подкрепа yahoo_17 :hug2: :bighug: :crossfingers:

Момичета, сега се върнах от доки....... бебчо няма сърчице.. УЗ показа 6с.3дни вместо 8с  :balk_146: много ми е гадно.....втори път вече....

Наде , потърси и вноро мнение! Дано да е грешка!
Вие правили ли сте имунологични и генетични изследвания?
*
Наде миличка,
Защо не пуснеш ЧХГ - така поне ще видиш със сигурност дали бременността се развива Потърси още едно мнение мила, не оставяй така нещата.
Нали нямаш зацапване и кървене. Дениска е права сърчицето може да се чуе и в по-късна седмица .
Миличка знам как се чувстваш, знам че и колкото да се мъчим не можем да те успокоим.
Ще се моля за теб дано ти се размине и запазиш ембриончето.
Прегръщам те много силноооооо, само запази самообладание и мисли трезво.
 Отскочи до болницата и изследвай ЧХГ - то.
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #55 -: Март 09, 2009, 18:30:40 pm »
fatalwoman , не сме правили нищо.... мисля, че тепърва ни предстоят и ще съм ви много благодарна на инфо!!!

Melody01 , вчера зацапването ми се увеличи и днес сутринта беше смесено с кръв, имам и болки ниско долу цял ден и в момента дори.....
иска ми се да е грешка.....

мисля, че ми трябва чудо.... :balk_144:


извинявайте че започвам седмичната с такава новина, а на всичко отгоре и я оспамих...
« Последна редакция: Март 09, 2009, 18:41:51 pm от Надеж »

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Наде, съжалявам много. Прегръщам те. Бъди силна! 
:bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Наденце,миличко,недей така сега,не всичко е загубено до последно няма да се отказваш!! :cuddle: !Иди в др клиника,парвилно те съветват момичетата,а възможно ли е да са изчислили  седмиците погрешно?Често се случва....кураж и не се предавай с теб съм!! :hug2:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Момичета, сега се върнах от доки....... бебчо няма сърчице.. УЗ показа 6с.3дни вместо 8с  :balk_146: много ми е гадно.....втори път вече....

Кураж миличка,не се отчайвай и бъди силна :bighug:
Надеж миличка съжалявам за случващото се. Защо не послушаш момичета и не пуснеш едно ЧХГ и да потърсиш второ мнение. Трябва да си сигурна. Поне кръвния няма да излъже. Бъди силна, силно те прегръщам.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!