0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравеите мили дами-е направих тест и :bfn: :(толкова исках да стане но уви :(интересното е 4е о6те я няма лелката-дали е било рано за теста(вапреки 4е 6 дни закаснение не са малко)така 4е сас сигурност е верен маи 6те трябва да отида при доки,но тъи като сам от малак град и не съм сигурна в лекарите(а пък и апаратурите са стари)6те се ходи до софия.
Милички, ей сега се върнах от болницата - отказаха да ме кюретират, защото с мойто обилно кървене вече 5 дни съм изчистила всичко и не се налагало........ :? Не ми изписаха никакви лекарства... :?
Абе, нямам думи.................... Сега си лягам че нощес неможах да спя.....

Благодаря ви за подкрепата  :bighug: :bighug: :bighug:

*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Милото86,дано всичко е наред като отидеш на док. :crossfingers:
Нери,дано го зарадваш твоето момче на р. му ден(то и моя е тогава :wink:)
Момичета,някой да знае нещо за Криска,няма я от доста време и се притеснявам как е,пиша и на лични,но не ми отговаря  :?Дано всичко е наред :crossfingers:
Миличка Надежд,хубаво е ,ако си се изчистила самичка,гушкам те и бягай да почиваш :bighug:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Надеж миличка това е по-добрия вариант така ще се възстановиш по-бързо хайде сега си почини добре силно те  :bighug:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Наденце, миличка, по-добре е че си се изчистила сама. Оправяй се бързо сега. Какво следва от тук нататък при вас?
Радост, а защо реши да не го пускаш изследването?!?!? 8O срува 20 лв и определено е един от най-сигурните начини (преди да се стигне до лапарото) да се каже има ли ендометриоза или не. Това може да ти даде отговор на притесненията и съмненията. Аз мисля, че бъркаш като чакаш прегледа..., но ти си знаеш.
 Вики-ват къде се изгуби?!? И нея я няма от известно време..
« Последна редакция: Март 13, 2009, 14:40:05 pm от Елфи »
*
Vickson , редактирам ти поста. Ако Криска желае, сама ще сподели.
Това е много лична информация.
Здрвавейте, момичета. :)Може ли и аз да се присъединя към вас? :)
Днес съм много тъжна.От 2ва месеца се опитваме за бебче и не става.Днес ми дойде отново, а толкова се надявах ... не мога да повярвам.Бях толкова сигурна, че ще се получи веднага. :? :( То не е тръшкане, то не е рев и сополи.Чувствам се много гадн.
Чета ви редовно, но досега не ви бях писала.
Казвам се Лили (аз с това трябваще да започна) и много искаме да си имаме бебче и ми е много, много тъжно днес.
Пожелавам ви успех на всички и дано да се сбъдне това, което всички така силно желаем.

Поздрави! :D
Здравейте момичета,
на мен уж петък 13 не ми влияе, ама този път не ми е на късмет- сутринта дойде лелката, цял ден ме боли главата..абе какво да ви кажа..
Наде, това май наистина е по- добрият вариант :hug2:
Нери, другия месец ще е нашият  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Елфи, ще ме махнеш ли от очакващи :thankyousign:
Здравейте момичета,
на мен уж петък 13 не ми влияе, ама този път не ми е на късмет- сутринта дойде лелката, цял ден ме боли главата..абе какво да ви кажа..
Наде, това май наистина е по- добрият вариант :hug2:
Нери, другия месец ще е нашият  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Елфи, ще ме махнеш ли от очакващи :thankyousign:

Съжалявам мила, другия месец късмет  :crossfingers: yahoo_17 :00001754:
 
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Lilqnka добре дошла дано стане бързо,и не се тръшкай толкова два месеца не е нищо ако от сега се побъркваш незнам какво ще стане ако чакаш като повечето от нас с години аз лично чаках близо 4години,но сега си имам едно сладко момченце,за второ вече чакам 2г.но не съм се отчаяла така че и ти недей така само си вредиш.Горе главата и успех  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Smile_baby ще стискаме палци другия път да не дойде  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Елфи, ще ме махнеш ли от очакващи :thankyousign:
Готово.
А ти си оправи подписа, че ти е доста голям.Явно не си обърнала внимание на ЛС, с което те помолих. Спазвайте правилата!
Елфи, ще ме махнеш ли от очакващи :thankyousign:
Готово.
А ти си оправи подписа, че ти е доста голям.Явно не си обърнала внимание на ЛС, с което те помолих. Спазвайте правилата!
Благодаря!
И много се извинявам..мислех, че става въпрос за снимката и я махнах тогава  :oops:
Дано сега всичко е ок
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Vickson , редактирам ти поста. Ако Криска желае, сама ще сподели.
Това е много лична информация.

Извинявам се, не съм искала да прозвучи така.
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #233 -: Март 13, 2009, 16:59:41 pm »
Ох, върнах се  :) , сега ви дочитам - много сте активни днес  :balk_47:

Първо да честитя на печелившите  :lol: с  :bfp1: Желая ви много лека и безпроблемна бременност и прекрасни, здрави бебоци на финала  :wink:
Smile_baby , тоя петък 13 при нас си изпълни задачата както трябва май  :) (не напразно му се носи славата значи).
Lilqnka  :welcome:  дано много скоро се похвалиш с две чертички. И по-ведро го дай, че песимизмът няма как да ти помогне  :)
Надеж, това е за хубаво миличка, само да ти споделя нещо. Понеже моята "загуба" декември беше същата (сама се изчистих), док ми предписа калций, който помагал за пълноценното възстановяване. Попитай, ако искаш лекаря си  :)
Фибчо, Деница, Мегчо, Радостинка и всички останали   :bighug:

Лека вечер и сладко ловуване  :wink:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Малееее къде сте всички  osi_10 ами и аз изчезвам  osi_19 лека вечер на всички.
*
Къде са... стопли се времето и на никой не му се прибира :) А сега ще се нареждаме да гледаме айдълите...
Лека вечер на всички и още по-лек последен работен ден от най-дългата седмица!
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добро утро!
Тази сутрин съм от най-раноудните  :balk_125:,ама и от работещите  :balk_119: :balk_121:




Лек ден на всички!
Добро утро!
Кремони ,мерси за кафетата,аз си избрах онова щуравото на третия ред най в дясно.Днас БТ ми е толкова ниска,че се чувствам точно така :?
Благодаря ви за стиснатите палци момичета,но явно няма да е март!
Хубава и малко работна събота ви пожелавам,а аз нямам търпение да мине ,защото утре е денят Х-ще идва майстора да ми монтира кухничката и вече наистина нямам търпение! :D
*
А Вили така се надявах  :?
но прочетох и денис  :?
Дано новата кухничка ти е на късмет  :P
Кремони хубави кафенца благодаря  :P
Добро утро  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,и аз съм на работа и остана малко време да ви нагледам.Пък тия красиви кафенца.ще пия от всички,че съм станала в 4,15ч.и тъй ми се спи.Айде лек ден от мен,че дългът ме зове.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"