0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Вили,стискам палци.Време е вече някой да се похвали.Дано ти си първата и ни поведеш.
Виви,успешен лов.
Наде,успех утре.
Кремони,да ти е жива и здрава сестричката.
Мимко,тихичко честито.
Викс,Светле,Адашке,Боб,Биб,Вили :bighug:
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Мбагодаря за пожеланията ,момичета.Много сте мили :bighug: :youwoman:
*
Опа ей ме и мене! Отдавна не съм влизала тука ! Утре ще ми правят лапароскопия и се надявам после да мога да се похваля с добри новини!

Вики на тебе специално много целувки! Благодаря за стиснатите палци!
:bighug:

Вили :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Адашке  :bighug:
Адашке,успех миличка,много силно стискам палци  :crossfingers: :bighug:.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ехо добро утро.Май днес съм не само от рано на работа ами и първа тук.Хайде поспаланки ставайте да пием по едно кафенце
rossy * ,стискам палци.
Успешен ден на всички желая и мноооооого усмивки.
Нещо кафенцето го няма ама сега ще побачкам.Имах желание ама на не стана нещо.
« Последна редакция: Март 13, 2009, 06:57:36 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро,момичета!
Дано въпреки прогнозите днес да е един хубав и слънчев ден!И не се впрягайте че е петък 13-те :D,на повечето хора им върви на този ден!
Роси,успех днес,с теб сме!!!

Момичета,мойта температура днес не е така хубава,но вчера вечерта имах на бельото няколко розови капки,които не са се повторили от тогава и направо ме хвърлиха в оркестъра!
Но,каквото е писано ще стане.Да се доверим на Божията воля и да се радваме на дребните неща в живота!

п.п.Марина :wink: и аз съм тук,а предполагам сега ще се обадят и другите ранобуднички!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
А ето стана.
О,Вили,петък 13-ти ,ама днес е моя ден,трябва да грее едно слънце та да се пука :lol:.Ми тъй аз винаги си избирам рожденната дата.
Цитат
Но,каквото е писано ще стане.Да се доверим на Божията воля и да се радваме на дребните неща в живота!
Правилно,но все пак дано да е станало туй дето очакваш.
« Последна редакция: Март 13, 2009, 07:03:25 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро!
От леглото направо на компютъра се лепвам :lol:
Маринка благодаря за кафенцето :)
ВиЛиЛи продължавам да стискам палци :wink:
Росси на теб пожелавам да получиш желания резултат и да мине безпроблемно лапарото.
Лек ден момичета!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Добро утро и от мен! :D Ето тази сутрин станах да направя първия тест-отрицателен  :(. Според Вас момичета рано ли е още да се разочаровам? Днес по принцип ми датата на цикъла-нямам нищо за сега. :?
Хайде да пиеме кафенце :coffee: Хубав ден от мен!
 
*
Добро утро и от мен!
Мимко, тихичко честито, много да се пазиш и хубав бебешок на финала!
Вили, много силно  :crossfingers: това да е твоя месец! Време е вече старите кучета лека полека да даваме път на новите ;)
Лек и много усмихнат ден ви желая!

П.С. Елфи, ще ме преместош ли в нечакащи - 18-19.03
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен! Благодаря за кафенцето-добре ще ми дойде! Стискам палци на всички и дано лелището никого да не разочарова! Нери.............знаеш
Хайде за сега от мен лек, приятен, усмихнат и успешен ден нищо , че е петък 13-ти!  :balk_602: :goodluck: :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро момичета :D
Маринка мерси за кафенцето супер е  :coke:
rossy   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Вили дано да е това за което мечтаеш.Между другото аз като забременях със сина ми имах няколко капки кръв в деня на очакваната М.и после нищо :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
За всички ви по една силна  :bighug: :bighug: :bighug:
Лек и усмихнат ден ви желая.
« Последна редакция: Март 13, 2009, 09:22:14 am от denisa12251 »
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #212 -: Март 13, 2009, 09:05:02 am »
Добро утро и от мен,
Россинка, много силно те гушкам и те целувам, и съм сигурна, че всичко ще е наред милика, ние с теб трябва съвсем скоро да си бутаме колички заедно!!!  :bighug:
Надеж, на теб също пожелавам всичко да мине бързо и скоро да се завърнеш при нас :crossfingers: :hug2:
Виленце, температурата ти все още си е височка, пък и това зацапване може да е на хубаво, така че бъди оптимист! Много ще се радвам точно ти да поведеш редиците ни на "стари кучета" от тук към бременната тема :crossfingers: :balk_104:
Радост, ти направили СА125? Какъв е резултата?
Маринка и аз съм си избрала днешния ден...но май като гледах прогнозата сутринта, днес ще се сменят всички годишни времена 8) :lol:
Да ви се "похваля" от вчера си имам и "междуребрена мускулна невралгия", е те такова до сега не бях имала, но пък винаги си има първи път  :lol:
Софи,Светле,Роузи,Боби,Биби,Вили, Любче и много други :bighug:

P.s. Някой знае ли как е Любчето????
« Последна редакция: Март 13, 2009, 09:07:41 am от Vickson »
*
Добро утро момичета ето по едно кафенце и от мен . Но да не забравяме че най важното хранене за деня е закуската: ДА ВИ Е СЛАДКО При нас слънцето вече се показа, пращам ви топлинка и на вас  :blowingdust2: Усмихнат и ползотворен ден на всички!
« Последна редакция: Март 13, 2009, 09:25:43 am от OPTI (mama*07) »
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #214 -: Март 13, 2009, 09:21:40 am »

Радост, ти направили СА125? Какъв е резултата?
Виксънче нищо не съм правила, чесно казано всичко ми е много объркано в момента и мисля да си изчакам прегледа другата сряда и да видя какво ще покаже узито и имам един куп въпроси, с които смятам да засипя док, ще видим какви отговори ще получа и тогава вече ще мисля какво ще правя.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
OPTI (mama*07) лелееее какви са тия вкусотий мале недей така идва лята тия дупета как ще ги сваляме после.Аз ще си хапна все пак  :eating: :balk_53:
*
OPTI (mama*07) лелееее какви са тия вкусотий мале недей така идва лята тия дупета как ще ги сваляме после.Аз ще си хапна все пак  :eating: :balk_53:
denisa12251 хапни си и не го мисли. Сега не е време за диети, а пък и само 15мин ходене пеш и калорийките от закуската са изгорени.Ето и малко полезни витамини и антиоксиданти Наздраве.
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Добро утро сладки  :) Мерси за всички вкусотийки  :balk_81:
Аз бях до тук, ову-календара се оказа невероятно прав за датата на М. Какво да се прави, сега ми остава само да се надявам, че на 25.04 ще подаря на любимия за рождения му ден един  :bfp1: опакован, като подарък  :wink: Опитвам се да мисля позитивно  :)
Много сте ми ценни да знаете  :bighug:
сега изчезвам, че съм в командировка днес, а толкова ми е зле  :?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добро утро,мацкииии
Нери съжалявам мило,ама нищо не пречи другия др месец да е твоя :wink:
стискам палци :D :crossfingers:
Бубче,честити ти две чертчки,от тук нататък мн почивка и само положителни емоции - цели девет месеца :D :jump12:
Краси,честито и на теб!!!

Лелеее,страхотен петък 13тииииии
 :party: :balk_46: :balk_47:
« Последна редакция: Март 13, 2009, 10:33:00 am от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    краса

Благодаря,да ви се връща :Dна всички