0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Фибчо, знам миличко, че всички чакаме поне от някъде нещичко положително да изскочи  :wink: Аз реших да не правя тест, защото усещам, че аха аха ще дойде. Няма смисъл  :( Анизи , съжалявам мила, че пророческият ти сън няма да се сбъдне (поне този месец)  :balk_104: , но ти продължавай да пророкуваш  :)
Мегчо, всичко ще е наред. Радостинка, аз пък при последния преглед си видях "огърлицата от кистички" на левия яйчник, но док каза, че за сега ще ги оставим така. Аз не мисля, че ще имаш проблем с ПКЯ  :)
Надеж, прегръщам те специално и мнооого силно, дано да е лекичко всичко.
Охоо Илианка се е завърнала. То се е видяло, че ще сме заедно с теб, ама да видим кога  :wink:
За всички една силна  :bighug: и да знаете, че сте най-страхотните

Момичета,благодаря ви за стиснатите палци!Златни сте!
Заянче,ти ме изненада,но да ти кажа за съжаление напоследък почти всеки месец температурата я бива,но резултата го няма.Та ще видим и сега.И аз чакам Денис нещо да каже,ама никва я няма.
Мимко,и от мен имаш едно тихичко честито!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Нери, щом я няма лелката.....продължаваме да вярваме и да се надяваме, а ако не този месец аз съм сигурна, че ти скоро ще се похвалиш! :goodluck: :bighug:
Хайде смайли и теб чакаме!!!
Един поздрав за всички вас ...  :wink:

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Хей, Наде, не ми казвай че това е гледката от вашата тераса?????? Уникално е  :lol:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #185 -: Март 12, 2009, 13:26:10 pm »
Мимко , чак сега видях  :) И от мен тихичко честито мила. Пожеланията ги знаеш - всичко най-най-хубаво  :wink:
Вилили :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и от мен  :)
Лелеее Надеж, този поздрав предизвиква благородна завист в мен да знаеш  :wink:
 
Кремони , да ти е жива и здрава сестричката и в най-скоро време леля да стане  :hbirth:
Хей Анизи, ти си ми като зарядно за надеждата миличка  :lol:

« Последна редакция: Март 12, 2009, 13:36:25 pm от нерито »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ееееееееее,Наде,супер гледка,как ми се почива на такова място............

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
За съжаление не е гледката от моя балкон. Това е снимка от Карибите (не съм я правила аз  :wink:)
Но и моята гледка от балкона не е лоша - пак се вижда морето и един малък остров на който, както казват, е починал св. Павел. Така се казва и острова, на него има само един паметник и нищо друго. Хубаво е че съм на 3 мин. от брега и си правя много хубави разходки...
Някой път ще ви покажа снимки  :D

Извинявайте че оспамих темата, ама исках малко да ви откъсна от ежедневието...
Много ви обичкам да знаете !!!!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Надеж  :bighug: :bighug: :bighug:
ВиЛиЛи  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Всички ви  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Момичета,благодаря ви за стиснатите палци!Златни сте!
Заянче,ти ме изненада,но да ти кажа за съжаление напоследък почти всеки месец температурата я бива,но резултата го няма.Та ще видим и сега.И аз чакам Денис нещо да каже,ама никва я няма.
Мимко,и от мен имаш едно тихичко честито!!!
Ох да Виле помня  :?Но пък наближеше ли датата имаше спад на Т под 37, нали.Не беше ли така  :?
но сега гледам гледам, не знам сякаш наистина О е била на 9 ден.Ако е била тогава, досега най малко щеше да падне Т а тя е мнго добре  :P
охххх нензма дано да се включи Денис  :?
Пък ние дотогава ще се молим и стискаме палци  :P
Мимко едно тихичко честито и от мен, а ВиЛиЛи има и моите стиснати палци
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Но пък наближеше ли датата имаше спад на Т под 37, нали.Не беше ли така  :?
но сега гледам гледам, не знам сякаш наистина О е била на 9 ден.Ако е била тогава, досега най малко щеше да падне Т а тя е мнго добре  :P
Абе може и последния ден да падне,а може и като миналия месец да започне 3-4 дни по-рано.А иначе почти съм сигурна за 9-тия ден,защото си усещах цялата матка много чувствителна при секс и ниско долу.Та съм почти сигурна.Но ще поживеем още малко и ще видим.
То ако вторник-сряда я няма вещицата ще има повод за тест,но не смея да се навивам.

Надеж,по никакъв начин не можеш да оспамиш темата с тая хубава гледка.
А освен това тази тема е за споделяне на ежедневни преживявания и емоции,така да се каже тук му е мястото на спама :lol:,а не в другите теми.
Еееее Мимко, отсрами отбора! Много се радвам за ++++ сега си почивай и се пази!!!
Кремони, да ти е жива и здрава сестричката! И много скоро да стане леля!
Вили, а дано този път не падне тая температура :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Наде, всичко ще е наред, с теб сме :grouphug2:
Нери, дано се разминеш само с усещането..и никой да не дойде  :crossfingers:
На мен ми зацапа, така че до края на деня сигурно вече няма да съм в НЕчакащи :(




Smile_baby не бързай да се отчайваш :lol:...може да е просто зацапване при имплантиране. При някои бременности покрай датата на цикъла се получава. Изчакай до утре поне... Стискаме палци  :crossfingers: yahoo_17 Ще чакам да пишеш!
 
Амиии  :balk_77: какво ти имплантиране... то 2 седмици минаха от Овуто ми...ще си дойде гадината и това си е... :balk_133:
*
Честито на Мимко  :bfp::ballons: и на сестричката на Кремони  :happy_birthday_1:
Вили, Нери стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Smile_baby, дано е лъжлива тревога :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Наде, хвърли ме в размисъл с тоя остров. Аз имах някакъв спомен, че св. Павел са го обезглавили в Рим, ама там пък море няма... :ask:

Аз тези дни само се ядосвам, късно почнах тестовете и май изпуснахме яйцето. И болка в яйчниците не усетих този месец, та може и да е бил ановулаторен, но пък преди 2 месеца пак беше така и ми се струва много на често... сега остава и при мен проблем да излезе, та съвсем ще я втасаме. На всичкото отгоре ме е тръшнала една пролетна умора, направо съм като парцал, но няма да й се дам.
Черпя по следобедно кафе и отивам за витаминки  :blob10:
Jael,  аз не съм много по историята, та може и аз да не съм разбрала нещо, но знам съм сигурност че той е бил на този остров и за това се казва така... ама както и да е.. Ти не се давай на пролетната умора  :wink:

Стискам ви палци и чакам някоя да се похвали  :D

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Jael страхотно кафенце си спретнала  :D
Надеж дано утре всичко мине гладко  :hug2: и скоро да си отново в отбора.
Лека вечер на всички  :bighug: :bighug: :bighug:
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Надежд, с теб сме утре миличка :bighug: :bighug: :bighug:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*
Здравейте и от мен !
Наде с теб сме не с еплаши!
Всичко ще мине!
Мимко и от мен тихичко честити!
Почивай си и се радвай!
Лека вечер момичета!
[/url]