0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Честит Рожден Ден Кремони!
Всичко най-прекрасно ти желая и на следващия рожден ден да гушкаш най-прекрасното  ylinfant
[/url][/url]
*
Добро утро и от мен!
Кремони, да ти е жива и здрава рожденичката и много скоро да стане леля!!!
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Честит празник на сестричката ти Кремони.Нека бъде жива,здрава и винаги усмихната напук на всичко.
Нери и всички които се сетиха за мен-голямо гуш
Лелката при мен дойде,че дори и си отиде вече.Аз за това и не съм вече в списъчето с чакащите. :bighug:
Успешен ден на всички
Добро утро момичета :D
Кремони да ти е жива и здрава сестричката и много скоро да стане леля :D
Момичета толкова много ви благодаря за милите думи, вчера от сутринта ви занимавам с моите проблеми - много силно ви прегръщам
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.
Кремонка,да ти е жива и здрава сестричката и скоро да я направиш леля.
Мегчо,всичко е наред,само не се натоварвай с негативни мисли.Почивай си и не се тревожи за нищо.С теб съм.
Желая ви лек и усмихнат ден.
А,Радостинка,нали сме за това да се занимаваме помежду си с проблемите си и съответно да си помагаме една на друга с каквото можем.От личен опит вече разбрах,че и само като си споделя болката с вас ми олеква,от милите думи които получавам от вас,от разбирането и т.н.,тъй че знам как ти е олекнало на душата като си споделила тук с нас.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Момичета отивам да свърша една работа , че ще имам гости за кафе и след малко пак ще ви хвърля едно око :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Кремони, благодаря за почерпката, да ти е жива и здрава сестричката, ето нещо специално за нея:
Днес няма да си същата, когато
прозорците разтворят свойте длани
и в тях нахлуе синевата
да сбъдва трудните желания.
Тъгата ще отстъпи, преклонила
челОто си пред падащи звезди....
ще те обсипят люлякови мисли
и слънцето ще ти се стори друго-
по-истинско и по-горещо
и щом се отрази във огледалото,
по зайчетата на стената ще усетиш
как някак неусетно си порастнала...
 :happy_birthday_1:
Лек и успешен ден на всички!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
добро утро и от мен  :D
Крмони да ти жива и здрава сестричката и много скоро да я направиш леля.
Мегчо не се тревожи всичко ще бъде наред  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лек и усмихнат ден ви желая.
Добро утро,момичета!
Много хубав и усмихнат ден ви желая.
И хайде вече е време за някой ++!!! :D
*
Добро утро,момичета!
Много хубав и усмихнат ден ви желая.
И хайде вече е време за някой ++!!! :D

а не си ли една от тях  8) :P
чакам и аз да се включи Денис с комантара за графиката ти!
Ако е 9-я ден О  :P :P :P :P :P
Божеееее така се радвам
тази сутрин влизам в форума уж да си отбележа стойноститите по моята графика, но.....първо влизам да видя колко е твоята БТ Вили  :D
А тя е много хубава.ПУ ПУ ПУУУУУУУУУУУУУУУУу
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Добро утро и от мен,
Кремони,много е да е щастлива сестричката ти и горда леля да я направиш скоро :wink:Почерпрката ти е великолепна.....преглъщам като я гледам....мммммммм!!!
Радост,мисля че ПКЯ не е проблем за бебче,сано слушай твоя док. и да му имаш доверие!
Хубав ден :D
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
Радост,мисля че ПКЯ не е проблем за бебче,сано слушай твоя док. и да му имаш доверие!

Знам, че това също е преодолимо, просто е нещо ново в нашия случай. Интересен е резултата от изследването и ще ми е интересно как ще го интерпретира док, защото аз нямам как да го кажа изразена поликистоза, в смисъл множестово кисти по яйчниците, всичко изглежда нормално само дето понякога не се пука фоликула \което може да е заради проблема с пролактина\, но пък може да е някаква лека форма на ПКЯ, знам ли. Ще си изчакам прегледа и ще видим.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Слънчев ден и от мен!Честито на рожденниците днес! :balk_5: Хайде днес да ни зарадвате с  :bfp: Сега по едно кафенце черпя!
« Последна редакция: Март 12, 2009, 11:52:00 am от tina799 »
 
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
ДОООБЪЪЪЪРРР ДЕЕЕН  :D :D :D
Честито на рожденничката,Кремонче нека да ти е жива и най-вече здрава... :D
ВиЛиЛи - ама наистина мн хубаво си ги наредила тия БТ и стискаме палци сииилноооо... :wink:
А сега който има да се хвали - да не се скатава!!!
Айде тииихиичко честито :secret: :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Добър ден!
Честит рожден ден на сестричката на Кремони  :balk_5: да ти е жива и здрава. Почерпката е супер!!  :lol:
Мегчо, дано всичко това което те тревожи да е само моментно и още на следващия преглед всико да е наред  :crossfingers:
Лек ден
Привет и от мен, сладурки,
Кремони, да ти жива и здрава сестричката и скоро да я направиш леля  :balk_19:
Мег40, споко мила, може да си забременяла седмица по-късно, това най-малко може да те притеснява. Много бебчета вървят седмица назад или напред. Не се притеснявай!!  :balk_103:
На ВиЛиЛи  :balk_87: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Дениска, Маринка, Радостинка, Виксън и всички други  :bighug:  :grouphug2:

Весел ден момичета, днес ще ви наглеждам, че утре сутрин отивам в болницата и незнам кога ще се върна...... :balk_91:

*
Надеж, всичко ще бъде наред :crossfingers: 
:bighug:
А нерито къде изчезна? Дали е правила тест днес?




Мимко поздравление за двете чертички!




*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Нери,мило,какво става....имаме ли вече новини??? :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!