0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Радостинка много се радвам че всичко е наред  osi_9.
Дени аз хубаво на писах, че всичко е в граници, ама пак не е добре. Съоношението ЛХ:ФСХ ми е близо 2:1, което от прочетеното разбрах е признак за ПКЯ :( . Е това ще е вече незнам кое двадесет ако и док го потвърди :?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Нери, хайде утре да ни зарадваш с ++++++  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Милото 86, не се чуди, хващай теста и дано видиш  :bfp1:
Елфи, ако можеш само и iliana 2311 да я махнеш от нечакащите
Радост, дано си се объркала с това за ПКЯ  :crossfingers:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #142 -: Март 11, 2009, 15:44:48 pm »
Smile_baby , аз сигурно няма, но дано поне ти ни зарадваш мила  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: , много се надявам  :)
Радостинка, дано всичко е наред и не е ПКЯ. Досега виждала ли се е "огърлица" от кистички на УЗ? 
« Последна редакция: Март 11, 2009, 15:46:58 pm от нерито »
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Радостинка много се радвам че всичко е наред  osi_9.
Дени аз хубаво на писах, че всичко е в граници, ама пак не е добре. Съоношението ЛХ:ФСХ ми е близо 2:1, което от прочетеното разбрах е признак за ПКЯ :( . Е това ще е вече незнам кое двадесет ако и док го потвърди :?
Уф,защо трябва да има все нещо гадно.Дано да не е сериозно,хич не съм на ясно с тия работи,но нали с ПКЯ се забременява.Понеже имам една позната ,която си има бебче и е с ПКЯ.Но ,Радост ,дано при теб да не е това.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Радостинка много се радвам че всичко е наред  osi_9.
Дени аз хубаво на писах, че всичко е в граници, ама пак не е добре. Съоношението ЛХ:ФСХ ми е близо 2:1, което от прочетеното разбрах е признак за ПКЯ :( . Е това ще е вече незнам кое двадесет ако и док го потвърди :?
Ааааа не  osi_8 дано е нещо инцидентно може би заради гадната киста дано и нея я няма вече,но си мисля че може да е повлияла на хормоните  osi_10
Радостинка много се радвам че всичко е наред  osi_9.
Дени аз хубаво на писах, че всичко е в граници, ама пак не е добре. Съоношението ЛХ:ФСХ ми е близо 2:1, което от прочетеното разбрах е признак за ПКЯ :( . Е това ще е вече незнам кое двадесет ако и док го потвърди :?
Уф,защо трябва да има все нещо гадно.Дано да не е сериозно,хич не съм на ясно с тия работи,но нали с ПКЯ се забременява.Понеже имам една позната ,която си има бебче и е с ПКЯ.Но ,Радост ,дано при теб да не е това.

Маринка и аз имам много добра приятелка, която е с ПКЯ и има страхотен мъник, на който днес се радвах цял преди обяд :D , ама то много неща ще станат :?.
Дениска и аз се чудя върху същия въпрос ако кистата, която видя док е функционална и не се е махнала дали това може да окаже влияние на резултатите от тези два хормона :ask: . Нямам търпение да идва другата сряда и да питам док за всичко, което ми бръмчи в главата!?
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Здравейте момичета!  :D  Хубав ден и от мен! Може ли и аз да се присъединя към вас? Аз също съм от чакащите, след направено инсе. Очаквам цикъла да ми дойде към 12-13.03. Дано закъснее :crossfingers: Много искам вече  :bfp1: Пишете ме в списъка на чакащите... Благодаря и много се радвам че се запознахме :blowingdust2:

На всички чакащи  :bfp: и ловуващи много късмет  yahoo_17 !!! osi_9
 
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #147 -: Март 11, 2009, 16:00:25 pm »
Smile_baby , аз сигурно няма, но дано поне ти ни зарадваш мила  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: , много се надявам  :)
Аз днес цял ден имам чувството, че всеки момент ще ми дойде..незнам :ask:
А ти не се предавай, нали се разбрахме- няма да разочароваме нашата ясновидка :wink:
 :welcome3: tina799, дано сме ти на късмет и след ден- два видиш  :bfp1:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
tina799 добре дошла при нас пожелавам ти инсето да е успишно и скоро да ни зарадваш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Радостинка дори да се е спукала пак може да е повлияла на хормоните надявам се да е така и всичко да е наред  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Нерито а дано не идва  :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Благодаря момичета за подкрепата  :bighug:
 
Радостинка, не трябва да се притесняваш за ПКЯ ;) Аз съм живият пример,че беборанчета и така се получават.Единственото,което е,че ходех повечко на прегледи за проверка за кистички,но с едно добро лечение всичко се подържа в норма :) Дано скоро се похвалиш и ти-от сърце ти го пожелавам и да се успокоиш най-накрая  :crossfingers: :bighug:

Радостинка, дано не е това което си мислиш!!!  :balk_602: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Нери-няма да ме разочаровате-забранявам! Никаква лелка!!!
Смайли и на теб  :goodluck:
Радост дано всичко да е ок и не е това което си мислиш!
Наде и на теб късмет!
Хайде на всички приятна вечер!
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добре дошла tina799 :welcome3: и дано не се задържиш тук.
Наде :bighug:
*
Молитва на Св.Тереза: "Да бъде мир.
Вярвай, че си точно, където трябва да бъдеш.
Не забравяй изначалните възможности, родени от вярата в себе си и другите.
Използвай подаръците, които получаваш и предавай любовта, която получаваш.
Бъди доволна от себе си такава, каквато си.
Нека тези познания станат част от тебе и позволят на душата ти
свободата да пееш, танцуваш, молиш и обичаш.
Тя е до всеки и всички нас."


Позволих си да я споделя с вас, защото много ми хареса :)
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Здравейте мацки,цял ден ме няма,та докато ви изчета - ехееее... :wink:
Стискам палци на очакващите за ++++ чета :D,айде хора смело с тестовете :wink:
държите ни само в напрежение :D
Радостинче,мило,има мн мн жени забременели с ПКЯ,мн даже и с близнаци  8O :wink:
Номине,много мила молитва и мн вярна,ако успеем такава висота на духа да стигнем,е то вече се нарича - щастие
Айде лека...до утре с кафето :wink:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Здравейте,аз след цял ден висене по кабинетите и заради мен и заради малкия ,сега се прибрах :?
Та при мен за сега май всичко е наред,като изключим това,че бебо е с една седм. по-малък,на видеозона показва,че съм в 8г.с.и 6 дни ,а аз съм в 9г.с. и 6 дни :?Надявам се да нямам повод за притеснение.....с док. ще се видим  иначе за БХС на 25.03 и тогава ще го видим пак бебочко(аз май няма да издържа до тогава и ще отида и на др. място)Ужасно съм уморена и лягам да почивам :wink:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добро утро,момичета!
Днес искам за ви почерпя,моята сестричка има рождан ден!



« Последна редакция: Март 12, 2009, 06:55:11 am от kremoni »
*
Добро утро!
 Кремони мерси за почерпката да ти е жива и здрава сестричката!
Айде на кфенцето и на работа пак!
Лек ден!
[/url]
*
Добро утроооо
Кремони да е жива и здарва сестрицака ти и скоро да снае леля на едно малко, здраво ангелче  :P!
Радост аз също съм с ПКЯ, но не мисля че това е някаква пречка.поне по думите на моя док!
стиснати палци на всички НЕочакващи  :P