0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Нери  :hug2:
а какво стана с iliana2311  тя чакаше за 4.03
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #101 -: Март 10, 2009, 14:11:34 pm »
Нямам никаква идея за Илиана, дано да е за хубаво "изчезването й"  :)
Илианчеееее, ако четеш, моля те поне един ред драсни, да не те мислим.
*
Здравейте момичета!Тези дни нямах време да ви нагледам и докато ви изчета, то станало обяд. Ето нещо мъничко да се подкрепите
Хубав и усмихнат ден на всички.
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Ауууу, Опти-каква трапезааааааа, а аз гриза някакви морковиииииии, ужас-ще седна и ще си хапна съвсем мъничко! Хайде някой да седне с мен, че ме е срам сама!
Някой знае ли нещо за Гучи?
*
Anizi,сядам да хапна с теб,че както преди малко станах и съм гладна,ммм...

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Сядам и аз, въпреки, че му ударих солиден обяд  :lol:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Мале,мале! Какви обяди, какво ядене! Напълнявам само като гледам, а пък не знам ако започна и да ям!
Дени, не се шашкай излишно! За сега мога да кажа едно тихичико "честито", пък по-нататък има време - ще крещим!
Мацки, мене май взе да ме хваща пролетната умора... едно ми е такова... никакво! Само седя и зяпам тъпо компютъра... Работата я отмятам, ама механично, хич не влагам емоция!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Лелеее какви са тия вкусотий а ще си хапна  :eating:.Дени тихичко честито мила пожелавам ти леки и спокойни  :cloud9: и не се шашкай излишно.Приятна вечер от мен.
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Наденце,много ми стана мъчно за теб,миличка :balk_144: :balk_144:А толкова се радваше....Аз съм две години по-малка от теб и знам как се чувстваш ,времето минава ,а бебето се бави:balk_144:Пиши как е минало...
Дени,честито и леки 9 месеца
« Последна редакция: Март 10, 2009, 19:14:54 pm от kremoni »
Здравейте!Искам да ви помоля да ме махнете от чакащите-лелката дойде май-нахално и неканена още на 06.03.  Другия път ще я  :bonk: :bonk: :bonk:
Отивам да ви чета че мног сте изписали  :bighug:
Оф чудя се къде да попитам...не успях нищо да намеря с търсачката :oops: - имала някой друг наскоро, а и преди време да е било да е правил гинетични в Плевен и колко време чака за резултата. Взех да се притеснявам вече, направих ги на 13.02 и още го няма резултата, а не разбрах кога точно ще излезе - след един месец или някъде около месец. Незнам дали да не звънна да питам дали са готови или да чакам поне до края на седмица. Имунологичните ми излязоха много бързо и сега много дълго вече ми се струва чакането...  :balk_133:
Абе той и въпроса май не е много за тук ама да не пиша наред по темите, а така и така си говорим по общи въпроси може някой да знае
« Последна редакция: Март 10, 2009, 22:13:57 pm от radosttinka »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Оф чудя се къде да попитам... Имунологичните ми излязоха много бързо....
Рдостинче,ние днес получихме генетичните на мъжо,а ги пуснахме на 16ти януари!А имунологичните станаха за броени дни,да не кажа за ден :wink: Явно генетичните стават бавно,докито ме предупреди,че може и до три месеца да отиде...но това за Белгия,за БГ не знам ама все същата техника и технология се ползва така,че може би пак ще е горе-долу около месец-два :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Радостинка,генетичните стават по бавно от имунологичните.Обикновенно за повече от месец.Обади се и попитай все пак.
Ей Соф,каква е тая умора :wink:.За това ли се губите старите кучета,пролетната умора ви налегнала :lol:?
Адашке ,пиши кога ще е лапарото,мисля на 13 ще е ?
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добро утро,милички!
Дано харесате днешното кафенце :)
 


Кремони благодаря за кафенцето, но аз днес ще се въздържа. Нали ще ходя да ми  :needleani: вземат кръв, а мисля и една ПКК да си направя и мисля, че за нея май трябва да гладно и жадно. Не съм сигурна ама за всеки случай ще пропусна кафето, но по-късно като се прибера ще си пийна с кеф :wink:
Роузи, Фибчо благодаря ви за отговорите ще чакам спокойно поне и тази седмица, за другата вече ще видим може и да звънна.
Лек и успешен ден на всички!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Аз съм от 5,30ч.на работа и сега като хвърлих едно око на вън то едно хубаво слънце се усмихнало.Айде и денят на всички да е пълен само с усмивки.
Кремони,кафенцето е супер,аз вече съм на второто ама ще пийна с кеф и от твоето,от гевречетата се въздържам,че д-то...............
Радост дано изследванията ти да са добри.Ако знаеш как го мразя и аз тоя момент ,да трябва да ходя да давам кръв и да не пия кафе,ама какво да се прави,пък и ние ще ти го държим топло докато се върнеш.
Айде от мен чао ,като имам време ще ви наглеждам.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро на ранобудните и от мен!Благодаря за кафенцето-имам нужда от недо!
Радост за отпускарка много рано си станала  :balk_160: аз бях в Плевен в петък и тя ми каза да звънна след 2 седмици за да проверя дали са успели да изолират необходимите клетки и ако отговора им тогава е положителен резултатите ще са готови на третата седмица-т.е.от сега след 3 седмици трябва да са излели!
Пожелавам  :bfp: на 4акащите и сладък лов на ловуващите, а на вси4ки останали много слън4ев ден! :balk_69:
Анизи на третата седимаца, кои изследвания трябва да са ти готови имунологичните или генетичните, или ти си правила нещо друго?
А иначе аз съм куку по принцип и неделя като почивам ствам в 6, така че за цяла седмица отпуск сигурно ще е същото :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Генети4ните ще са готови след 3 седмици, поне така ми каза докторката, а имунологи4ните по-скоро до седмица ли-нещо такова!
По4иваи пове4е-за 2 години сега ти се е паднало!!!! :sleeping:
Хм моите три седмици минаха а още го няма резултата :(
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!