0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Светът е пълен с магия , просто трябва да го повярвате... Така че , пожелайте си нещо ! Пожелахте ли си ? Добре . Сега го повярвайте.....с цялото си сърце !
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват !

НАШЕТО АЛБУМЧЕ  www.snimka.bg

Потребителско име:zachatie2008
Парола: 2008

     ОЧАКВАЩИ    :bfp:
         
                             

  15.03 - alexxana          preggo stork-boy ylinfant
  19.03 - malkoto_dqvolche   preggo stork-boy ylinfant
  22.03 - denisa12251       preggo stork-boy ylinfant

   
     ЛОВУВАЩИ          :00001754:

   djina76               yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   tangra               yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   rositka13           yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   rouzi-anna            yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   angel78              yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   eveita               yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   isidimi              yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   rashi                yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   jasmin_veni              yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17   
   Kremoni               yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   vulpecula_m             yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   viviq              yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   zaola             yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   saraapl           yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   Sof               yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   zayana            yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
   garga             yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
« Последна редакция: Март 14, 2009, 15:06:32 pm от Елфи »
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Добро утро момичета :D
Позволих си да пусна темичката, дано не обидя някой :oops:, ама май не мернах друг да е обещал да я пусне.

В този хубав женски месец нека си пожелаем повече мечти да се сбъднат, повече хубави новини и повече поводи за радост и веселие.
Весела и ползотворна седмица на всички!
Има няколко мацки, които трябва да кажат вече какво се случва с тях и да не ни държат в напрежение :D . Има и такива, които много дълго се задържаха в ловуващите, знам че това също е хубаво преживяване и не ви се иска да свършва :wink: ама хайде вече в другия отбор :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добро утро и от мен!
На ловуващите късмет,на не чакащите успех!
Радост,благодарим за темата!!!Виждам,че при теб нещата се оправят :bighug:



*
Ето ги ранобудничките!
Радост на късмет ще е
Кремони мерси за кафенцето
Честита нова седмична темичка!
Дано баба Марта донсе на всички ни по  едно възопче с бебенце !
Айде да валят +++++++++++++
Успешна седмица на всички!
[/url]
добро утро момичета
благодаря за хубавата темичка и дано пълна с много положителни тестчета
благодаря за кафенцето кремони
аз спрях с меренето на БТ , ову тестовете. но ще наминавам да ви следя как сте
успешна и усмихната седмица
 :bighug:
*
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #5 -: Март 09, 2009, 07:41:56 am »
Добро утро и от мен :) Скоро не съм писала, но ви преглеждам редовно ;)
Честита ни нива седмична темичка, само хубави новини да има и безброй +++++
Радостинка, вярвам, че ще си на късмет на момичетата! Кремони, благодаря за кафенцето, имам нужда :)
Честито на всички, видели  :bfp:,  :crossfingers: на всички ловуващи и  много късмет на нечакащите да видят заветните 2 чертички!
На всички стари кучета една огромна  :bighug:
Лек и много успвшвн ден!
« Последна редакция: Март 09, 2009, 07:55:37 am от malkoto_dqvolche »
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*
Добро утро и от мен, честита ни нова темичка, дано Радост ни е на късмет! :P.Тенкс и за закуската и акфенцето
malkoto_dqvolche добре дошла отново  :P дано за кратко и да напуснеш темичката завинаги!да се местиш при бременелките
както и всички ние!многос е задържахме нещо
Аз съм болна, явно съм настинала ис ега се лекувам  :?
приятен ден на всички
« Последна редакция: Март 09, 2009, 07:48:36 am от zayana »
Кремони благодаря за кафенцето :D А колкото до това дали при мен нещата се оправят ще разберем до края на седмицата. Най-накрая си имам цикъл, така не съм му се радвала до сега, днес ще звъня на док да видим кога да отида на преглед и дано гадната киста я няма и тогава вече ще кажа, че нещата се оправят. Само още няколко дни трябва да имам търпение, което вече ми е на изчерпване :wink:
Малко Дяволче ти хубаво ни четеш, ама пиши по-честичко, че ни е мъчно за теб :wink:
Заяна да се оправяш бързо, и да не му се даваш повече на този грип :)
Принстън, защо така спря с тестовете и БТ!? Или аз съм пропуснала нещо :oops:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро,честина нова тема и дано е късметлийска,да се напълни с много положителни тестове.Успешна и пълна с усмивки седмица пожелавам на всички.
Мерси за кафенцето,аз тая сутрин съм в отвратително настроение и чак сега се надигнах и си пийвам кафенце.
Да ви се оплача,на мен пък още не ми идва гадната вещица и аз като Радост тоя път я чакам ама при мен не се е появила още.Вчера док.ми звънна да пита какво става и ме вика днес да ме прегледа да види каква е хавата.Много тъпо защо като не я искаш се тътри без даже да закъснее,пък сега като с нетърпение я чакаш се опъва.Ама ще видим какво ще стане на прегледа.
Хайде за сега чао от мен.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Милички, аз започвам да се глася за работа, че няма как :) И като се прибера довечера минимум едно +++ да има :)
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
Маринка преди колко дни спря противозачатъчните? Аз съвсем се бях побъркала вече, но четох и питах, че тоя Оргаметрил въпреки, че го пия така посредата на цикъла е като противозачатъчно и до 7 дни трябва да имам цикъл - така и стана на 4 ден се появи, въпреки че на мен вече и четири дни ми се струваха много. То майтапа на страна ама този ми цикъл си излезе направо два месеца :?. Той моя МЦ така или иначе си е дълъг ама чак пък толкова рядко се случва ама...като си помисля, че само от дължината му губя повече време в опити от другите, кофти работа...
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Последно пих на 02.03.,до сега трябваше да ми дойде,днес е седми ден откакто съм ги спряла.Много се притеснявам да не се обърка пак нещо,аз съм си карък голям.Една приятелка вчера се бъзика,че при нас всичко на обратно вървяло,че можело да съм забременяла докато съм пила противозачатъчни.Ама след малко отивам при док.ще пиша като се върна.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
М... странно. Дано всичко е ок и да се появи тази вещица още утре. Ще чакам новини, дано наистина не е нещо притеснително.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро иот мен :D.Радостинка мерси за новата темичка сигурна съм че ще си ни на късмет.Кремони благодаря за кафенцето имам нужда.Маринка успех на прегледа дано всичко е наред.Момичета пожелавам ви седмицата да е изпълнена само с добри новини и положителни резултати  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Добро утро момичета!!! Слънчева и успешна седмица!
На всички именници през почивните дни - Честито с малко закъснение!
На всички бъдещи и настоящи Мамчета - честит празник и дано догодина да празнуваме 8-ми Март с бебчета в коремите, или на ръце (още по-добре  :wink:)
Радостинка, много много ще стискам палци на прегледа и твоята киста, както и моята да се е махнала  :crossfingers: :hug2:
Малко дяволче, как си? Пиши по-често, надявам се, че вече всичко е добре при вас?
Хайде дано ви обвзема всички Пролетно настроение
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Слънцето на вън изгрява и хубави новини ни
« Отговор #15 -: Март 09, 2009, 09:40:53 am »
Добро утро и от мен сладурки  :)   Радостинка, заглавието което си сложила на темичката е толкова слънчево, че няма как да мине без хубави новини. Кремони, мерси за кафенцето миличка  :wink:
Маринка, много силно стискам палци всичко да е наред мила и съм сигурна, че ще е така. Дени, успех в ловуването  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

Желая ви една много усмихната седмица  :balk_102:
« Последна редакция: Март 09, 2009, 09:46:01 am от нерито »
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добро утро и от мене,милички :D
ЕЕхх,при нас едно пролетно време се е развихрило...слънце,топлина...аууу кеф... 8)
Радостинка мерси за темичката и дано да ни е на късмет :D
Кремони страхотно кафенце си забъркала и днес :wink:
Маринче,миличка,дано всичко е наред,стискам палци и да се отчетеш като се върнеш от докито...че наистина странна работа :?

Мацки,аз пък днеска планирам една дъъъллга разходка... :D :D :D
« Последна редакция: Март 09, 2009, 09:45:33 am от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Здравейте и аз бързо искам да се запиша в темичката! Само се чудя защо ме няма в списъка по горе?? :( Стискайте ми палци към края на седмицата! :P




alexxana кажи кога точно не чакаш цикъла, за да може Елфи да те включи в списъка на очакващите :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Нерито гледах ти графиката ! Късмет утре!