0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #760 -: Юни 06, 2010, 11:06:33 am »
Ето и малко цветя от моята градина, само маргаритките са от градината на майка ми, така и не успявам да ги отгледам. Розите ми цъфтят за първа година.
*
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #761 -: Юни 06, 2010, 11:44:18 am »
От мен любимите ми теменужки, нищо че май съм ги размазала,но все пак...



*
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #762 -: Юни 10, 2010, 01:57:13 am »
Много красиви цветя момичета  :balk_46:
Raissa777, градината ви е приказна, а ако снимаш и домашните любимци заедно с цветята, ми печелиш сърцето :)
jp, за мен са въпроси с повишена трудност, все пак, рододендрона ториш ли го?
stoeka71 жълтата роза е съвършена :) и маргаритките ми харесват много :)
baracuda, lidia, нямам думи  :D много хубави цветя
*
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #763 -: Юни 10, 2010, 16:25:30 pm »
jp, за мен са въпроси с повишена трудност, все пак, рододендрона ториш ли го?

Да, с тор за растения, които обичат кисели почви.  :?

Другите цветя са от съседката, ама тя не знае как се казват. Има още няколко неизвестни, но за тях ще питам като цъфнат - че засега не се разбира въобще какво са.
*
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #764 -: Юни 10, 2010, 18:50:32 pm »
Да покажа с какъв дребосък се сдобих вчера :)




И пак с моите върбинки :)

*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #765 -: Юни 10, 2010, 19:31:26 pm »
 :D :D :D Браво , момичета !Възхитена съм !Специални поздравления за Smile_baby ,Simba  ,lidia  ,градинката на Raissa777 ,Фанти и jp ! А на stoeka71 ,мога само да се прекланям пред красивите цветя...и качествените снимки!Браво на всички! :D :D :D
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #766 -: Юни 10, 2010, 22:07:59 pm »
Здравейте,
да ви покажа нещичко и от моята градина. Но за сега само толкова. Надявам се да ги харесате цветятами всичко сама съм садила и те са една мъничка част от градината и видовете в градината.
*
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #767 -: Юни 10, 2010, 22:13:23 pm »
Еха, Гюлчи! Разби ме! Браво!
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #768 -: Юни 10, 2010, 22:26:28 pm »
Още доста има но трябва да снимам. А и сега трябва да насея и летните пролетните прецъфтяха вече. Да ти кажа и аз като се разхождам из градината немога да повярвам че съм постигнала това.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #769 -: Юни 11, 2010, 16:00:41 pm »
 :D Добре дошла, Гюлчи !Много се радвам,че споделяш толкова хубост със нас!Очакваме нови снимки!Градината ти е прекрасна!Браво!   :D
*

    lidia

  • *****
  • 2959
  • Най-хубавото се вижда само със сърцето.
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #770 -: Юни 11, 2010, 17:00:33 pm »
Гюлчи страхотни неща си постигнала. Ще се радвам да видя още снимки :)
http://www.youtube.com/watch?v=xFkUG9xSSSE с благодарност на едно цигуларче :)
http://www.youtube.com/watch?v=dy2KNUESXp0
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #771 -: Юни 11, 2010, 22:02:46 pm »
Разбира се, че ще споделя. Радвам се, че харесахте градината ми. Един ден доведох една жена от местния общински разсадник да каже как е станало и ако има забележки да каже как да ги оправя,  и на нея много и хареса градината и не може да повярва,че професионален ландшафтен архитект не е влязъл. В началото питахме едни те ни казаха 2000лв. само за напоителна система  и ние така решихме сами да си направим градината. Всичко сама съм съдила и отново много се радвам, че ви е харесало.
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #772 -: Юни 11, 2010, 22:05:11 pm »
Тези снимки са от ранната пролет. В най-скоро време ще ви покажа още.
*
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #773 -: Юни 11, 2010, 22:25:21 pm »
Най-приятно е сам да си сътворяваш красотите ...

Бравосссссс!
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #774 -: Юни 11, 2010, 22:46:48 pm »
Наистина е така. Всичко,което съм постигнала със собственния си труд е много ценен за мен. Аз по принцип не обичам особенно подаръци, освен ако не са цветя, на тях най-много се радвам и ги предпочитам в саксия, букетите ги харесвам но не обичам, живеят много кратко, обичам да правя нещата сама.
*
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #775 -: Юни 12, 2010, 11:05:44 am »
Гюлчи, много ти е хубава градинката! И си личи, че доста труд влагаш.

А тия катерливите рози на първата снимка на колко години са? Че аз уж имам едни, ама се чудя кога ще станат толкова големи.
*

    baracuda

  • *****
  • 5348
  • Най-голямото щастие?Да бъдеш полезен!
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #776 -: Юни 12, 2010, 22:11:37 pm »
   Гюлчи ,знам колко труд и то всекидневен трябва да се влага в една градина.И знам ,че удовлетворението е безкрайно.Градината ти е много-стилна,тя е огледало на самата теб.Още веднъж ти благодаря,че показваш снимки от твоето "райско кътче" и всички се надяваме да си все така активна тук!Браво!  :D
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #777 -: Юни 14, 2010, 11:17:23 am »
Момичета, имам малко питане: в петък ми подариха една саксия с азалия, която ми казаха, че била полята, и се поливала на три дена. Тъй като пътувах за ДРЗ оставих саксията в офиса, и сега цялата е кльофнала (ако ме разбирате). Сипах вода, но цветовете така и не живват - нито цъфналите нито пъпките, зеленото малко май живна.

Кажете какво да правя - трябва ли да махам спаружените цветове, тор ли да сипя, какво? Изобщо не съм запозната  :oops: и приемам съвети с отворени обятия  :lol:

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #778 -: Юни 14, 2010, 12:51:39 pm »
Предполагам, че цветето е още в саксийката, в която е купена, ако е така вземи една малко по-голяма в дъното натроши малко цигли, малки камъчета, и намери градинска, горска  пръст и мъничко пясък, но нека новата почва да бъде повечко и според мен не слагай купена почва. да супер изглужда купената почва и е по лесно но си мисля, че тя не задържа толкова влага и от там идват проблемите. И за първо време докато се съвземе цветето го сложи на сянка и хладно.
Re: Моята Градинка 5
« Отговор #779 -: Юни 14, 2010, 12:52:46 pm »
Гюлчи, мерси, само това с хладното не знам как ще стане...  :? Ще го мисля.

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!