0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Кремони ,ще пийна с кеф кафенце.Днес и аз като Радост почивам и поспах,а и като нея май ще си прекарам и деня-ще чистя из къщи.А после и една пита ще омеся,довечера сме в свекъра,че е Тодор.Ето и една скромна почерпка за негово здраве,аз много ги обичам и двамата.
Вивия,честито на майчето ти,най-вече да е жива и здрава,че внуци ще гледа.
« Последна редакция: Март 07, 2009, 08:39:12 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро момичета.Вивия да ти е жива издрава майчето и скоро да я зярадваш с внуци.Честито на всички именници да са живи и здрави и много щастливи.Мелоди съжалявам миличка другия път всичко ще е наред  :hug2:.Желая ви хубав ден  :D
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро на всички! Честито на всички, които имат имен ден!  :bighug:
Нери-тази нощ съм те сънувала да знаеш-никога не съм те виждала, не те познавам дори, но те сънувах - дано сънят ми се окаже истина-пожелавам ти го.
Пожелавам на всички прекрасен ден и само големи усмивки на лицата ви! :smiley_abxb: :sunshine:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добро утро на всички :D

такааа,боцнаха ме....мед.сестра се оказа - мъж,да не казвам как ми изкара акъла... :lol:,голям майтап,аз отварям вратата и си обръщам гърба,знам уж че
идва жена,като се обърнах гледам една шарена фланелка и "Добро утро" - мъжки глас
 8O 8O 8O влиза като у дома си!!!Аз - шах 8O,"мога ли да ви помогна" - да,вика,аз съм мед.сестра... :o 8O... :lol: :lol: :lol:,та така - утре пак ще идва,и ще се пробвам сама 8)
Песничке,горе главата мила,др път ще стане както трябва...а за генетичните,не знам защо така бавно стават :?...явно не е проблем,че сме започнали вече с процедурата,а за имунологичните - вече са готови :D
Вивия,много здраве на майка си  :wink:
Да почерпя и аз,че и мойто майче има имен ден... :D
« Последна редакция: Март 07, 2009, 10:08:13 am от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Честито на всички именници!Да са живи и здрави и само сбъднати мечти!
Честито на мамчето на Вивия - живи и здрави!
Днес ще ви наглеждам!Чакаме новини - имаме 2 дами, които почват да ме съмняват...ха дано!!!
Здравейте, момичета,
Честито на всички именници и рожденници - да сте живи и здрави!!!

Мелоди  :bighug: :crossfingers:

Весел ден на всички, после ще пиша пак, че сега излизам  :)

Виви,Фибо,да са ви живи и здрави майчетата.
Честит празник на всички празнуващи днес.
Мелодийка,съжалявам :(.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на майките на Виви и Фибо! Да са ви живи и здрави и скоро да станат най-любящите баби!
На всички именници - да им е живо и здраво името!
Мацки, аз днес ще се отдавам на релакс, че снощи пракалих с ... женското излизане, :oops: а тази вечер продължавам..., че и утре!  :oops: Мале, мале! Мъжо замина за вилата за два дни и аз се разсипвам от излизане! Все едно съм била вързана!
Хубав ден на всички! Ще ви наглеждам днес!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Здравейте,
честит празник на всички празнуващи:)
Melody главата горе мила, следващия път ще е всичко наред :bighug:
*
           
Честит имен/рожден/ ден на празнуващите! Желая океан от любов, море от здраве и едно малко островче от грижи! Бъдете много усмихнати, силни, обичани!
Нека в живота ви винаги има музика и смях.
И не забравяйте, че след всяка буря идва дъга!
                Чести празник!
*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!


Честит празник на всички именници!
Честит рожден ден на майката на Вивия!Да ти е жива и здрава
  <br />
*
Аз да почерпя че имам двама именника-баща ми и голямата ми племенница

Да бъдат живи и здрави всички които празнуват днес!
« Последна редакция: Март 07, 2009, 15:58:20 pm от hriska »

*
Вивия, Фибчо да са живи и здрави майчетата ви и скоро да ги направите щастливи баби  :D
Фибчо може тая мъжка медецинска сестра да ти е на късмет  :lol: osi_9 :goodluck:.Айде с Божията Помощ всичко ще е наред.
Да е честито и името на всички именници. Да са живи и здрави!
Аз вече прокървих все още е слабо, но се надявам до края на деня да се засили.
Сега отивам на рожден ден на племенника на мъжа ми, малко ще се поразсея. :)
Пожелавам ви хубав уикенд.
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Ей,къде сте се изпокрили днес :DДа не би да сте се отдали на разкрасителни процедури ,та да омаяме мъжете утре  :balk_95: :balk_96::balk_95: :balk_96: :balk_111: :balk_100: :balk_115:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
И аз това се питам,къде са всички?Или спите днес цял ден та утре да имате сили за празнуване.Ами ще пожелая на всички утре весел празник,че знам ли утре може да няма никой тук и да не успея с пожеланието.Ние след час ще отиваме да уважим и нашия Тодор.Лека вечер ,момичета и които са на Тодоровден,по-полека че утре е нашия ден.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
   Здравейте!Доста е опустяло тук. Но пък е събота вечер все пак. Позволявам си да ви поздравя авансово с утрешният празник.На всички очакващи  :bfp: желая следващата година да празнуват деня на майката
                 
Ако пожелаеш нещо много силно, можеш да го постигнеш! Вероятно ще ти е нужно търпение, много усилия, истинска борба - но всичко може да бъде постигнато! Поеми риска да мечтаеш! Поеми риска да работиш лудо за мечтите си!
                    ЧЕСТИТ ПРАЗНИК !
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
OPTI (mama*07)   за пореден път оригинална в пожеланията си :D :D
Добро утро момичата :D
Аз май съм пълно куку, станах в 6.15 даже в неделя :wink: :lol:
Хайде да изпием по едно кафенце :P

Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Честит 8 март ,момичета!
Нека сме живи и здрави ,щасливи и обичани






Радост,мерси за кафенцето.И аз съм куку,станах в 6,10,не се тревожи - не си сама  :D
« Последна редакция: Март 08, 2009, 07:03:32 am от kremoni »
Пожелавам от все сърце на всички ни
Всяко утро да се събуждаме усмихнати,
До нас да има винаги една ръка, на която да се облегнем,
Да има едно мъжко рамо, на което да стихват тревогите ни,
Да не огасва обичта, която носим в сърцата си,
Да намерим правилния път, който да ни води в живота,
Да постигнем така желаната от нас мечта,
За да бъдем истински щастливи!
Честит празник
!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!