0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Miloto86 Добре дошла при и искренно се надявам да не се задържиш дълго при нас!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Мацки,аз ей така,от време на време ви прочитам,иих ама мн хубави новини днес :D
Виксънче,заслужен старт си даваш :crossfingers: и скоро :cloud9: и после :stroller:
Маргичко  :balk_46: 15.03 е моят ден и съм 100% сигурна,че ще ти донесе preggo
Маринче,ти кога чакаш osi_4 да дойде??На какви стимуланти си??
Милото86,добре дошла и бързо,бързо марш в бременелската темичка  :blowingdust:

Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Аз сутринта ви погледнах на бързо и чак сега имам достъп до компа :lol: да прочетата какво се е случвало през деня :wink:
Милото86 добре дошла и дано скоро ни зарадваш с хубава новина :D
Виксън толкова се радвам за теб, след всичките неприятности, които ти се струпаха напоследък нямаше как да не изгрее слъчице и пред теб. Ще видиш, че всичко ще се нареди, и не напразно хората казват всяко зло за добро. От сърце се моля процедурата да мине успешно и съвсем скоро да ни зарадваш и ти с една хубава новина :wink:  :bighug:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добро утро!
Днес аз май съм най-ранобудна :)

Ваксън,радвам се,че при теб всичко е наред :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.И аз станах,но пия кафе и тръгвам за работа.
Милото 86,добре дошла и ти желая скоро да пишеш в темата на бременните.
Фибо,аз на 02.03 спрях противозач.и май 2-3 дни след това трябва да ми дойде,не знам аз вече съвсем се обърках.А стимулациите ми ще са с Пурегон,имам и Оргалутран,абе хладилника е като аптека,пълен е с лекарства.
Лек ден от мен ,момичета по-късно пак ще ви навестя.А,и мерси за кафенцето,Кремонка,аз да бързам щях да забравя да благодаря.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Добро утро и от мен!
Кремони благодаря за кафенцето!
И аз след малко тръгвам ама имам достъчно време да си глътна кафето :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Добро утро и от мен
успех и на новодишлите и не дълъг престой
И каженцето е ароматно
и аз ще пийна но за разлика от вас днес не съм на работа  :lol:
успех на всички  :P и приятен ден
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро момичета и честита баба Марта, както и националния празник на патерици :) Аз хубавичко си отдъхнах 4 дни и сега как не ми се ходи на работа ... ама нищо , ще изтърпя 3 дни и после идват нови почивни дни за мен - ще ходя на почивка. Ехххх как обичам почивките. Виксън - много се радвам за добрия резултат, Маринка - нека да ти идва по-скоро и да започваш същинската работа, Илианка-хайде зарадвай ни вече , добре дошла на милото86. Криска къде се губи ? И Пламито вече трябва да е на линия ?
Лек ден на всички и мноого усмивки !!!
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Добро утро!Успешен старт на работната седмица :)
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Добро утро, мацки!
Благодаря на всички за пожеланията - Да ви се връщат тъпкано  :lol:!!!
Хубав ден ви желая - очертава се да е приятен и слънчев!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро сладурки  :D Кремони мерси за кафенцето.Желая ви прекрасен,слънчев,мартенски ден.Чакам хубави новини. :D :D :D
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Добро утро! Кремони, благодаря за кафето, добре ще ми дойде след снощните празненства :wink: Илианче, нещо се ослушваш миличка, къде си? В теб ми е надеждата днес да ме развеселиш  :)
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Аз да се похваля оказа се че не сме със скарлатина  :D та ще си ловуваме на воля този месец  :lol: :lol: :lol: :cheerleader:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Ето кой ме накара да се усмихна  :) Радвам се много за  теб Дени и ти пожелавам приятен улов със здрав, малко плачещ и много спящ резултат  :bori_007:  :wink:
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Здравейте и от мен!
Първо - честита баба Марта, честит 3-ти март!
Каква хубаво седмична тема! Така да е до края на годината!  :P
Честито на новите бременелки!
Вискън и за теб много се радвам, браво - гадината мръсна я няма!
Дени честит и на теб чист лов  :lol:, че то и аз го почвам, изпратих гадината!  :P
Лек и усмихнат ден!
« Последна редакция: Март 04, 2009, 11:26:30 am от bibica »

Привет и от мен, сладурки,
радвам се че доброто настроение продължава  :D и нека да е така през цялата седмицаааааа  :wink:!

Нерито, аз веднъж го пробвах  това с лимона и ...... мисля нииииикоооогаааа да не го повтарям....  8O ей такива ми бяха станали очите. Сгапръскам в носа вода от океана...  8) пък да видим.......

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
 
Нерито, аз веднъж го пробвах  това с лимона и ...... мисля нииииикоооогаааа да не го повтарям....  8O ей такива ми бяха станали очите. Сгапръскам в носа вода от океана...  8) пък да видим.......

 :lol: :lol: :lol: ами да мила, гадничко е, но щом вече си набавила другите капки, проблема е решен  :)
*
Привет и от мен! Най-накрая се добрах до вас!
Честито на кексче!Леки 9 месеца!
Виксънче - сега само спокойствие, положителни мисли, а от нас  :crossfingers:
На новодошлите - приятен, но кратък престой!
На ловуващите - приятен и плодотворен лов!
На чакащите - само  :bfp:
Здравейте момиченца- кокиченца :lol:
Викс, страшно много ме зарадва миличка, почувствах се пак като миналата седмица, когато и моя док ми каза, че кистата я няма- идваше ми да литна! Все пак едно препятствие по- малко!!! Сега ще стискаме палци и следващата процедура да е ок и вече така ми се иска и ти да се похвалиш със  :bfp:
 :welcome_1: на miloto86- искрено ти пожелавам съвсем скоро да се преместиш в бременната тема, въпреки, че тук е супер!
Дени, и ти си със хубава новина...давайте яко лов и накрая вече с +++++ резултат :wink:
Наде, аз знам, че капки от лук много помагат..не съм пробвала, ама няма да е по- приятно от лимона :?
Маринче, стискам палци  :crossfingers:и при теб вече да дойде успешният финал  preggo
Кремони, пак си приготвила супер кафенце  :coke:
Ще помоля Елфи да ме премести в очакващи за 12.03
*
Здравейте милички

Честита Баба Марта и от мен! Всичко най-най-добро на всички момичета и успех във всички начинания!

Пускам ви едни мноооого позитивни звездички - да целунат всяка от вас и да я накарат да се усмихне :):pink_dust_1: :pink_dust_1: :pink_dust_1:

Хубав ден