0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Ле-ле! Викс, страхотна новина! Нямаш си и на предства калко се радвам! Олееее! Суууупер! Има Господ! Ще стане, ще видиш! Направо място не мога да си намеря от радост! Урааа! Стахотна седмица, страхотни новини!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Здравейте пак,аз вече се наработих за днес и сега ще покулинарствам.
Виксън,браво страхотна новина.Дано Господ да продължи да е с теб и най-сетне да гушнеш твоето бебче.
Пък аз снощи спрях противозачатъчните и сега ще чакам цикъл и започвам стимулациите.
Хайде чао от мен за сега,ще ви наглеждам пак до края на деня.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Всеки щъркел който долети с бебе нас да ни
« Отговор #62 -: Март 03, 2009, 13:09:18 pm »
Denisa, мерси мила, ще ходя да го купя.... аз се сещам че имахме ама мъж ми го употреби.... :oops:

Успех и на теб, Маринка, стискаме палци, миличка!!!!
« Последна редакция: Март 03, 2009, 13:14:04 pm от Надеж »

Привет и от мен. Честит празник на всички. Дано този месец донесе много усмивки на всички ни. И аз чакам с нетърпение 15.03 за да видя един положителен тест. На 01.03 ми беше инсето спермограмата  уж по-добра този път, но не чак толкова 9.03 милиона. Стискайте ми палци.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Марги, ще ти стискаме палци, разбира се! Дано това е твоят месец!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
margia4ko   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Марги ,с теб съм.А тия спермчовци ако са след преработка 9 млн. е супер даже.Стискам палци,дано този месец да е твоя.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Здравейте,момичета и Честит празник!!!
Дано по-скоро дойде времето,в което ще се гордеем не само от историята на България,но и от нейното настояще.
Кексче,честито с закъснение.Лека бременност и здраво бебче ти желая.
Викс,така се радвам за твоята новина.Аз ти казах,че преди да започнат да се оправят нещата,първо тотално ще се скапят.Е ти премина най-долната точка и сега ще вървиш само напред и нагоре!!!
Хубав ден ви желая,момичета!
*
Честита баба Марта на всички!Нека щъркелите тази година ни зарадват с мноооого бебоци! :comm:
*
Здравейте милички и честит празник!
Видях в редиците че Наскомими ни наблюдава,как си миличка,загуби се...
Как са нещата при теб?

*
Марги стискаме палци миличка браво само хубави новини!
Викс мн се радваме за теб ще бъдем с теб през цялото време !
Днес след обяд се забавлявах с едно бебе на една приятелка - заредих се с положителни емоции точно когато имах нужда !
Лека вечер мацки ,че утре пак сме на работа!
Е аз по някое време пак ще се включа де ! :wink:
« Последна редакция: Март 03, 2009, 17:03:42 pm от viviq »
[/url]
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Браво Виксънче, никой не се съмняваше, че си по-силна от гадната киста  :) сега вече ти пожелавам само леки и бързофинализиращи се с  newsm04 процедури  :wink:.
Илианче, надявам се утре в девет като си включа компютъра, вече да си сервирала кафе и до него един  :bfp1: :wink: стискам ти силно палчета миличка. :bighug:
На теб също Маргиачко :crossfingers: :crossfingers:

Надеж, миличко, ако искаш моментно облекчение, може и няколко капки лимон да си капнеш в нослето, ще ти помогне докато си купиш капките  osi_9
Благодаря ви за стиснатите палци.
Виксънче браво мила.Това се казва хубава новина.
Дени бързо оздравяване на теб и малкия.
Нери да ти се връща пожеланието
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Вики, страхотна новина :D Само такива новини ще чакаме занапред от теб. :balk_50: :balk_46:
Кексче, честити две чертички и от мен :P
*

    naskomimi

  • ****
  • 1024
  • "Това, което Бог е събрал, човек да не раздели!"
Здравейте милички и честит празник!
Видях в редиците че Наскомими ни наблюдава,как си миличка,загуби се...
Как са нещата при теб?
:balk_21:
Писах ти на лични, мила!
Честит празник, момичета, и дано Бог бъде с вас!



"Най-мощната сила на света - вярата" Майка Тереза
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Здравейте мили дами отново!
Очаквам зарята след малко - много ми е едно такова приповдигнато  :wink:
Много, много ви благодаря за милите думи, за подкрепата и за окуражаването. Знаете, че в момент на слабост - човек има нужда именно от това - подкрепа и разбиране - а вие винаги сте насреща!! БЛАГОДАРЯ ВИ!!! Просълзих се. :bighug:
Желая ви една мнооого приятна вечер!
здравеите и от мен моми4ета :hello2:цяла седмица ви 4ета и все не се ре6авах да пи6а но видях 4е вси4ки сте толкова мили и всеотдаини 4е се ре6их и аз да стана 4лен на ва6ето голямо сплотено семеиство!толкова много не6та нау4их от вас и наи-ве4е ми дадохте сили да не се от4аивам и да продалжа смело напред :grouphug:ние с моито мило правим опити от няколко месеца а сега сам в процес на 4акане.Лелката трябва да ме навести на 06.03.но силно се наддявам да ме пропусне.Имам болки в яи4ниците(особено десния)но знам 4е тожа мойе да се далйи на много не6та(настинка например)но таи като до сега не сам имала проблеми с тях малко сам се стреснала,болки в кръста и отпадналост(аз докато се ре6а да пи6а....сега пък не мога да се спара :D)Благодаря ви 4е ви има! :bighug:4естито на вси4ки които са успяли и успех на вси4ки  :crossfingers:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
miloto86 добре дошла сред нас  :welcome: дано не чакаш дълго и скоро ни зарадваш с прекрасна новина  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:Vickson миличка наистина много се надявам че си близо до края на дългия път който си изминала и скоро ще пишеш за щастливия край на болезненото очакване  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :balk_21:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
miloto86, добре дошла при нас! Тези симптоми може да се дължат както на бременност, така и на цикъл. Не прави грубата грешка да се самонавиваш, защото после боли повече! Стискам палци чакането ти да не е дълго!
Хубава вечер на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Честита Баба Марта и от мен! Скъпи момичета, желая Ви да сте много здравички и само хубави новини тази година да ни донесе!
Честит национален празник!
Дано да можем да се гордеем с делата си! Дано съдбата ни даде шанса да сме горди майки!
Виксън, много се радвам за теб! Толкова добре се чувства човек, когато му отпадне една тревога след много напрежение!
miloto86 - Добре дошла! Дано дасе чувстваш добре сред нас! И дано скоро бъдеш щастлива!
„Ние се раждаме в света на природата.
Второто ни раждане е в света на духа."