0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
 2bg
Мммм че вкусни мезенца е поднесла iliana2311. Ще си взема от всичко по малко.
Момичета и аз съм в отбора на работещите :balk_144:, така че ще ви правя компания.
А на почиващите приятна почивка!
*
Момичета добро утро и от мен !
Честит празник на всички !
виждам че настроението е на ниво!
Аз зле започвам месеца с тая висока БТ !
Лека работа на работещите и приятна почивка на почиващите като мен !
[/url]
Имам една питанка към вас.Та...аз БТ спрях да меря преди няколко месеца,но днес от любопитство сутринта я измерих и беше 37.6.Утре трябва да дойде лелището,но БТ ми се вижда високичка...Май започвам да си внушавам вече..но дали може да се е получило все пак и тази висока БТ да е признак за това???Извинете ме за глупавия въпрос,но започвам да откачам вече
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро и от мен.Честит Празник.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добро утро,дами :D!!!
Честит празник,нека всички станем Горди Български Майки
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Добро утро!ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Лек и спорен ден на всички работещи,а на тези които празнуват-Весел празник!
Хайде една почерпка и от мене!
« Последна редакция: Март 03, 2009, 10:12:18 am от dgina »
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Всеки щъркел който долети с бебе нас да ни
« Отговор #46 -: Март 03, 2009, 10:17:02 am »
Привет момичета! Честит празник на всички!!! 2bg

Темичката е страхотна тази седмица  :) Предчувствам, че много честитки ще хвърчат  :wink:

Честита ти точица Кексче. Да сте здравички и двамата, че да се гушкате след  :cloud9: месеца със сладкото топче  :babyflips:

Илианчеее, струва ми се, че утре на теб ще ти ги пожелавам тези неща  :bighug: дано, дано, дано  :)

Ммм, мерси за кафенцата и мезенцата, супер са  :wink:
Весело изкарване на празника и да го преборим накрая тоя демографски проблем  osi_9
*
Здравейте и Честит празник на всички :cheerleader:
Гледам вече сте извадили мезетата, а тук за мое съжаление си е най-обикновен вторник, ще трябва да се работи  osi_7
Нери чул те Господ мила...
Честит празник, мили момичета!
Честита и баба Марта, с малко закъснение!
Честито на всички нови бременелки.
Илиянка, ще стискаме палци!!!
Хубав празник и много усмивки!
Don't worry, be hippy
Честит празник на всички българи независимо в коя точка на земята са!!!
 2bg 2bg 2bg
Пожелавам ви никога да не се срамуваме че сме българи, въпреки че много хора опетниха името на България! Момичета, да се захващаме да поправяме демографкия проблем както казва Нерито  :wink:!!!
На Радостинка, Маринка, Джаел лека работа, на почиващите приятен празник!!!!
Илианка2311  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:

А сега ми кажете, милички, бабин лек за запушен нос, че нещата не са добре.....

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Гоордааа стаара плаанинааа!  2bg 2bg 2bg
ЧЕСТИТ НАЦИОНАЛЕН ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!
Аз съм патриотично настроена днес!
Благодарство за кафенцето! Имам нужда, че преди малко се излюпихме с мъжо!
На работещите - бързо преминаване на работния ден! На почиващите - насладете се на последния почивен ден, че от утре пак... гърч!
Айде, спорен ден на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Наде,Бети-благодаря за подкрепата.Много сте мили
*
Надеж, има едни спрейове с морска вода по аптеките, които горе-долу отпушват носа. Бързо оздравяване ти пожелавам!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Здравейте момичета и Честит Национален Празник!
На всички желая само хубави мигове и много щастие!
Аз днес сутринта рано-рано бях на лекар - и познайте 8) Кистата ми я няма!!!!!! :pipy_longstocking: :cheerleader: :cool:
Направо не мога да повярвам, много съм щастлива, че Господ не ме забравил и все пак ми дава малко надежда- зада събера сили да продължа напред  :thankyousign: !!!! Сега продължавам с противозачатъчни - няколко седмици, междувременно ще направиме една процедура да прекъснеме и втората тръба (заради хидросалпингса) и след това ще почваме вече същинското ин-витро! Ами това е, докладвах ви, сега отивам да хапна нещо - че вече съвсем изгладнях!
Хубав ден на всички!
Vickson , това е толкова хубаво!!!! Мнооого се радвам за теб, миличка!!! А ти толкова се беше отчаяла....  :cool: :balk_46: :balk_46: :balk_46:   
Сега продължаваме да ти стискаме палци и всичко ще бъде наред!!!!!

Ама добре започва тази седмица  :pipy_longstocking:

*
Vikson, страхотна новина!!! Много се зарадвах за теб! Като знам колко се измъчи, направо им беше крайно време на облаците да започнат да се разсейват.
Започвам да стискам палци за останалите процедури :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Дано всичко мине бързо, леко и с 1-2 бебчета на финала :goodluck:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
iliana2311   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 Vickson браво чудесна новина ето приближаваш се до твоето сладко чудо.Надеж спреят за нос се казва Стеримар и е безвреден-съдържа преработена морска вода,но ако хремата се дължи на инфекция ще ти трябва и още нещо за да я пребориш най-добре се посъветвай с док.Дано бързо се оправиш  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.Ние и тоя месец ще го пропуснем малкия е със скарлатина и аз също я лепнах та сега всички в къщи сме на антибиотик  :? но другия месец ще си наваксаме яко  :oops:.айде за сега чао после пак ще ви нагледам :wink:.
здравейте момичета
честит празник
Честит празник.
Викс,много се радвам ,че нещата се нареждат.Има Господ ,и вярвам ,че ще те закриля и занапред.
Лек ден на всички.