0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Благодаря за гостоприемството! :wink:
Всъщност май трябваше да се включа другата седмица,понеже тогава ще мога да разбера дали съм бременна или не ,но просто нямам търпение и за това се вписах още днес! :00001754:




*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
 :hello2:4естита Баба Марта на всички! Дано тази нова темичка донесе късмет на всички ви!
Кексче леки 9 месеца и най-прекрасното бебче накрая! :bighug: :cheerleader:
на всички останали желая само  :bfp: :bfp: :bfp:
*
Светът е пълен с магия , просто трябва да го повярвате... Така че , пожелайте си нещо ! Пожелахте ли си ? Добре . Сега го повярвайте.....с цялото си сърце !
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват !



ЧЕСТИТО кексче!!!
Много се радвам и като чуя такава новина не мога да не отговоря и да не ти пожелая лека и безпроблемна бременност.
А инъче и ние сме от чакащите и се надявам тази година вече да е НАШАТА година!

Дано щъркелите  stork-girl донесат много бебета тази година!
Хайде отивам да си търся моя "щъркел" в другта стая и да работим :-)по въпроса.
     



Дори, когато ти бият шут отзад това може да е крачка напред.
Не бива да губим кораж, момичета!

Честито и от мен на кексчето :balk_16: :D




Честита нова темичка.Дано да е препълнена с положителни тестчета.
П.П. бихте ли ме сложили в очакващите на 04.03...Благодаря предварително
*
Ех че хубаво заглавие на темата !
Здравейте и от мен честита ни нова седмична темичка !
А тя съвпадна и с нов месец дано ни е на късмет!
Кексче честито миличка леки 9 месеца !
И накрая най хубавото бебе!
Алехандра стискаме палци!
И понеже чак сега се включвам Честита Баба Марта на всички !
[/url]
Честито Кексче.Лека бременност.Дано ни заразиш с вирусчетата,че нещо зациклихме :(.
Добре дошла на Аlexxana.
Успешна седмица.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Ама каква е тая пустош тук днес  osi_10 еми аз ще сложа по едно чайче пък който намине да се сгрее :D
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Здравейте момичета! Честита нова тема, дано я напълните с много положителни тестове съвсем скоро!
Също така Честита Баба Марта на всички! с малко закъснение.
Честито на Кексче, леко бременеене, дано донесеш много късмет на момичетата тук!
Айде приятна вечер!ь
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Еххххааа,ама страхотно начало на седмицата,супер!!!
Кексче - честито,леки месеци и много здраво пухче на финала :D
Джина и на теб,мила,честито,не бях видяла че вече имаш да черпиш :wink:,пожелавам ти всичко да мине както си го намислиш :D
Алексана - добре дошла и дано много скоро да ни зарадваш с най-хубавата новина :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Ихааа, че хубава темичка със страхотно заглавие и невероятно начало! Честито Кексче! Леки  :cloud9: и и най- сладкото бебче на финала!
 :welcome_1: alexxana! Дано скоро да преминеш в отбора на Кексче!
Лека вечер момичета!
*
Честито, Кексче!!! Леко бременеене и най-пухкавия бебок на финала :balk_16: Дано повлечеш краче и до края на месеца темата се опразни :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
При мен гадината дойде още в петък сутринта, не ме остави и да се понадявам даже, но нищо - идва женски месец, а и на щъркелите им е време да се връщат...  stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl
*
Честито кексче!Леко бременеене и здраво бебче на финала!
Честита баба Марта на всички!Дано щъркелите тази година да донесат повече бебета на момичетата на зачатие!
Добро утро момичета :D
Честит празник! :P


Аз понеже и днес съм на работа съм се кукнала в 6 часа и пия кафенце :wink:

Весел ден на всички, моя по не се очертава да е такъв въпреки работата :wink: На обяд сме си устроили почерпка с колегите от съседния склад на по чашка вино и мезе по случай празника :lol: :wink: . Толкова ще работим ама...
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.
Честит празник.
Радостинка,и аз съм като теб на работа,ама днес съм до 12,30ч.и си отивам в къщи.
Мерси за кафенцето,аз вече съм на второто и поприключих тук,нямам в момента работа/вероятно целия ден ще е скука де/.
Е,на работещите-без претоварване,по-полека да я караме все пак е празник.
На почиващите-приятна почивка и весел празник.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Маринка и ние сме до обяд, но за нас обяд е в 14.3 :x :lol:. И ние сигурно ще имаме толкова работа колкото вие ама трябва да сме там. И както и да го смятам по чаша винце и малко приказки и пак е станало 16.00 часа и все едно цял ден съм на работа, ама нали уж наваквсваме в кризата :lol: :lol: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добро утро!
Честит празник!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ооооооооооо,Кремони,и ти ли си в бачкащия отбор или си станала рано знамето да развееш?
Оф,така ми се спи и само глупости дрънкотя.
Ами,Радостинка,наздраве от сега да ти кажа.И на мен ми се пийва по някой път чашка бяло винце,ама не може какво да се прави.И двамата с мъжът ми не пием абсолютно нищо от септември 2008г.,откакто започнахме с инсетата.Но това не е болка за умирачка я,пий едно и заради мен,аз ще наблегна на мезетата :wink:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Ооооооооооо,Кремони,и ти ли си в бачкащия отбор или си станала рано знамето да развееш?
Оф,така ми се спи и само глупости дрънкотя.
Ами,Радостинка,наздраве от сега да ти кажа.И на мен ми се пийва по някой път чашка бяло винце,ама не може какво да се прави.И двамата с мъжът ми не пием абсолютно нищо от септември 2008г.,откакто започнахме с инсетата.Но това не е болка за умирачка я,пий едно и заради мен,аз ще наблегна на мезетата :wink:
Маринка, :balk_64:аз съм от почиващият 4 дни отбор ,ама като съм свикнала да ставам рано......а и с меренето на температурата.....Абе ,побърках се вече :ywoohoo:Днес,едно главоболие ме е хванало....
И мен ме слагайте към мезетата ,че не си падам по алкохола :balk_77: :balk_71:
Лека работа ,момичета!
« Последна редакция: Март 03, 2009, 07:15:52 am от kremoni »
Добро утро момичета.
Честит празник на всички. 2bg 2bg 2bg
А ето и мезето... :D