0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Добро утро и хубав ден на всички!
Тая седмица добре - само три работни дни беше, ама следващата ще е с 6  :x много ги мразя тия отработвания! Коя умна глава го е измислила не знам...
Айде, не си давайте много зор - петък е все пак, а и идва 8-ми Март :lol: възползвайте се и си изкрънкайте нещо от мъжлетата - сега ви се е паднало на ви поглезят.  :wink:
Добро утро!Успешен ден на всички!Отдайте се на петъчно мързелуване,че пак едни празници се задават... :drunk: Пък хич не ми се мисли слет тази тридневна работна седмица следващата какъв ад ще ни се види :( Айде,лека работа на всички.
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*
Здравейте мили, дами!Не ме познавате, макар да съм стар член на zachatie. Отдавна ви чета и днес реших да ви се представя.Ето една почерпка от мен за добро утро и пожелание за успешен и слънчев ден.
Добро утро сладурани! От две седмици ви изтървах и чак днес успях да ви нагледам, много хубави неща са се случили, нека продължаваме в същия дух. Аз бях малко на почивка в Пампорово улучихме страхотно време с много скърцаш под обувките сняг. Щерка ми подиша чист въздух, бузките и се зачервиха - много приятно, но за съжаление всичко има край и ето отново сме в калния град, където работата край няма, а пък за другата седмица не ми се говори.
Благодаря на ОПТИ за страхотните кифлички и капучиното.
ВИВИ, НЕРИ и всички останали :bighug: :bighug: :bighug:

Моята енергия за живот!
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Брееейй колко ранобудни сте били... :D ама тука се е с 4ас по-рано,така че
и аз се броя ранобудна :lol:,добре че има сервирано кафенце - благодаря,
ОПТИ,еми добре дошла отново :D
Фаталче,вчера бях за изследвания,днес за първи път Суперфакт(като декапептил)но
спрей,в пръсква се в носа,ми нали съм пъзла и да не ми хакат по две  :needleani:
иначе УТРЕ почвам с Гонала,и ще се боцкам самичка,инструктирала съм мъжо да ме варди,че ако не се реша,да ми я бодне 8O :lol:
Заянче,миличка,няма да си тука дълго - ще видиш,обедена съм!! :wink:
Айде,от сега вече ще се виждаме рано сутрин :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро.Аз тая сутрин се поизложих,не съм гледала сериали тая сутрин ами си поспах.Ама сте страшни то кафета,закуски,благодаря.Аз саво от кафенцата ще се възползвам,ама и кифлите изглеждат супер,тия на Опти на домашни ми приличат.
Добре дошла при нас,Опти.Весело е тук .
Заянка,привет,радвам се че си при нас,няма да е задълго ще видиш.
Фибо,с теб съм,дано всичко да върви добре и накрая нали знаеш-мечтата да се сбъдне.Казвай как върви,че съм след теб.
Цитат
Понякога така ми се иска да не ходя на работа и да стоя в къщи и по цял ден да гледам сериалите...ама надали скоро ще стане
ще стане Радост,как няма да стане,с големия тумбак какво ще правиш,освен от сериал на сериал да въртиш каналите.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Фибо,с теб съм....
Маринче,днес почнах Суперфакт,вие познавате ли го тоя продукт,тук го изписват вместо Декапептил!

пп кво става с теб,дойде ли ти??
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Дошло ми то трънки,още не е .Пък за лекарствата  аз съм по къс протокол и нямам декапептил.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
ще стане Радост,как няма да стане,с големия тумбак какво ще правиш,освен от сериал на сериал да въртиш каналите.
А чул те Господ :D.
Ама и аз като теб още чакам оная гадина, какво и става този месец 8O, ние тука се натискаме да я видим, а тя ни се опъва :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Добро утро слънчица!
На Кремонка тенкс за кафенцето  :), а на Опти  за закуската  :wink:
Фибо  :hug2: , ти си смеличко и ще се справиш и без да те побутват  osi_9

Маринка, Радост ,хайде бе милички, още ли я няма ... тцтцтц, на мене ми чука на вратата, да взема да я пратя при вас, а?  :lol: ей сегичка.
Денис, дано всичко е наред скъпа  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: , но сигурно доста ще чакате за резултатите.
Нинчеееее, здравей миличка, затъжих се за теб, помислих, че ни забрави нещо аааааа  :balk_104:

Желая на всички ви страхотен петък момичета  :bighug:
 

*
Привет мили дами!
Пожелавам ви един слънчев и изпълнен с прекрасни новини петък!
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Абе опъва се,не опъва трябва да идва,че вече се ядосвам.То като не искам да дойде ме е страх да ида до тоалетната,че да не текне,ами сега какво да правя да седя и да се напъвам да дойде ли? osi_7
Вики ,благодаря ти за пожеланието за слънце,ама тук във Варна тъй се е намръщило,че хич няма и да му дойде на ум на слънцето да се появи.Варненска му работа.
« Последна редакция: Март 06, 2009, 10:09:54 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!
Добре дошла mama 07 :D,радвам се да те видя отново сред нас и то с такова настроение :wink:
Фиби,успешна процедура ти желая :D


Момичета да попитам и тук.Моя док ми предписа да пия Метфогама 500 за подобряване качеството на я-те.Но на листовката пише ,че при планиране на бременност не бива да се пие 8O и сега се чудя какво да правя.Приемам всякакви мнения.

Пожелавам спорен и усмихнат ден на всички!
« Последна редакция: Март 06, 2009, 10:33:19 am от dgina »
*
Абе опъва се,не опъва трябва да идва,че вече се ядосвам.То като не искам да дойде ме е страх да ида до тоалетната,че да не текне,ами сега какво да правя да седя и да се напъвам да дойде ли? osi_7
Вики ,благодаря ти за пожеланието за слънце,ама тук във Варна тъй се е намръщило,че хич няма и да му дойде на ум на слънцето да се появи.Варненска му работа.
Маринче,споко ще дойде гадината,нали знаеш че идва когато най-малко я очакваш :wink:При нас е много слънчево и топличко,абе типична пролет.Радвам се че си избрах днешният ден,дано така да е през цялата година :D 
*
 :D Фибчо няма да се страхуваш мило, инжекцийките не болят нали са подкожно Ще видиш че ще се справиш С теб съм да знаеш  :crossfingers: :hug2:
Радостинка я вземи се разшетай, поскачай може и да дойде проклетницата osi_9 странно като я не чакаме тя идва а сега когато я искаме се опъва .:x
Маринче и ти не се плаши ще се справите с Фибчо, каузата си струва :D и предай Поздрави на Варна. Моят роден град :D
Аз сега се приготвям за лекар, да видим какви ще ги дробим там. Тази сутрин вече температурата ми падна окончателно, пак съм розово зацапване и вече се моля да прокървя, че не искам да ми кюретират. :? По - добре сама да се изчистя. Ще питам и за имунологични и генетични ако могат да ми пуснат.
Дори съм решила и в Плевен да отида ако трябва. Само не знам как да се запиша за преглед. Някой от вас да има телефона на клиниката или сайта им.
Пожелавам ви един лек изпълнен само с хубави емоции ден  :D
До скоро,
като се върна ще ви се отчета  :balk_64:
Melody01 ето линкче :wink:. Обаждаш се иказваш, че искаш час за консултация с доц. Конова, защото ще правиш имунологични и генетични. На мен ми дадоха час за след две седмици след като звъннах и мисля, че е приемливо.
http://www.ivfpleven.com/index.php?l=20
Пиши как е минало при док, дано да не това, което си мислиш.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Песничке,много съжалявам за това,което ти се случва :(,може би не всичко още е загубено.Стискам силно палци за прегледа :crossfingers:
А за клиниката в Плевен можеш да прочетеш тук: http://www.ivfpleven.com/index.php?l=3
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Кайли, виждам те,че четеш. Как си?
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Песничке,еех миличка и аз си мисля че не всичко е приключило още,има надежда,дано всичко да се оправи и да си задържиш ембриончето :crossfingers: Пиши задъжително като се приберете,аз съм сигурна че и тук ще ти направят такива изследвания,само дето резултатите стават бавно,наште ще са готови след около 3м....нз в Бг може и по-бързо да стават :?
Успех,миличка,много целувчици от мене :D

Джина,мила,абе аз да не се идъня нещо,ама видях в графиката на Луцката,под твоя цитат снимка от ехо,помислихме че е твоя,и ти чиститих :oops: Дано не съм те обидила много,сори.... :oops:
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Привет момичета  :bighug:
bobi 2, Викс чета ви редовно, но няма с какво да се похваля. Тръпна в очакване на прегледа на 09.03 и ужасно ме е страх да не ми кажат някоя лоша новина  :?