0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Привет, момичета  :wink:
никакви лелки, освен по желание, този месец!!! Нери  :wink:

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Мацонки,Благодаря ви на всички за стиснатите палци,жестоки сте!!!
 :bighug:
Айде,бягам да ме боцкат :needleani:  osi_14
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Привет, момичета  :wink:
никакви лелки, освен по желание, този месец!!! Нери  :wink:
Ох аз така я чакам тая пущина, че като дойде няма да я пускам при вас :lol: Само да дойде, че вече се притеснявам, че ще стане както след Дуфастона :?
Хайде момичета много ниска активността тези дни, хайде някой да се похвали с нещо - било и с нова дрешка :wink: :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Надеж , права си 100%, освен това е месецът на мамите, а не на лелите  :wink: , нали така  :)
Хайде Фибчо, да минава много лекичко  :balk_103:
*
Привет и от мен!
Аз днес нямах време да ви пиша, но ви наглеждам!
Лека вечер и утре искам новинииииииииии.....
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Лека вечер на всички ви сладурки и да се наловувате едно хубаво  :wink: Аз си тръгвам и утре пак съм на линия за хубавите новини  :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Привет, момичета  :wink:
никакви лелки, освен по желание, този месец!!! Нери  :wink:
Ох аз така я чакам тая пущина, че като дойде няма да я пускам при вас :lol: Само да дойде, че вече се притеснявам, че ще стане както след Дуфастона :?
Хайде момичета много ниска активността тези дни, хайде някой да се похвали с нещо - било и с нова дрешка :wink: :lol:

Ааааааааааа,Радостинка,при мен я пусни,аз я чакам.И то да му се не видело инъче като не я чакаш се натриса неканена,пък сега като я чакам никаква я няма.Тъй че само при мен я пусни да дойде ,пък аз ще я държа да не ходи при другите.
Всъщност къде сте се изпокрили всички?Ми аз нямам какво да правя,на работа съм ама нямам работа и си тъпея тук.Хайде малко активност моля.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Така, за да не пиша във всяка една тема за графиките ви, ще помоля и тук, защото голяма част от момичетата пишещи в тази тема имат и теми за графиките си.
Темите за графиките са теми за коментар на графиките ви. Нали?
Има теми, превърнати в чат.
Моля ви, да избягвате всякакви други странични коментари и да не спамите.
Благодаря ви.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Ето,ме мене пак :D еее всичко мина супееер,за последните има - няма 27 години за първи път не ми стана лошо   :balk_48: направо съм си юнак :lol: и си купих шоколадче с лимонче и бисквитки :balk_47: да се наградя,нали  :wink: Утре рано съм на линия,дано да има някой ранобуден за компания :wink:

Маринче,айде бе да иде,че да почваш и ти :D,няма да ме оставяте самичка я!! 8O
Нери,миличка,гушки от мене и дано да е станало :wink:

пп.Лиско,права си душа,има нещо такова!Взимам си бележка веднага :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добро утро!
Ето ви кафето

Айде, поспаланки ,ставайте :D
fibo   браво на теб :bighug:
Айде,бягам да ме боцкат :needleani:  osi_14

Добро утро!
fibo , започна ли с инжекциите вече?
На линия съм Кремони, ама и аз като Маринка сутрин гледам сериал :lol: - само че аз съм на 1001 нощи по Нова и така съм се зазяпала, че още не бях се наканила да пиша :wink:
Благодаря за кафенцето, страшна компания сте вие :D
Лек ден на всички :D
Фибо успех и от мен :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
На линия съм Кремони, ама и аз като Маринка сутрин гледам сериал :lol: - само че аз съм на 1001 нощи по Нова и така съм се зазяпала, че още не бях се наканила да пиша :wink:
Благодаря за кафенцето, страшна компания сте вие :D
Лек ден на всички :D
Фибо успех и от мен :D

:D И аз  съм го пуснала тоя сериал ... ,да си приказват,няма лошо.На неговият фон чета форумчето  :) :D
На линия съм Кремони, ама и аз като Маринка сутрин гледам сериал :lol: - само че аз съм на 1001 нощи по Нова и така съм се зазяпала, че още не бях се наканила да пиша :wink:
Благодаря за кафенцето, страшна компания сте вие :D
Лек ден на всички :D
Фибо успех и от мен :D

:D И аз  съм го пуснала тоя сериал ... ,да си приказват,няма лошо.На неговият фон чета форумчето  :) :D
Абе и на мен първите няколко пъти ми беше само за фон, ама взех да се заслушвам и сега направо си го зяпам :lol: задълбочено :wink:. Понякога така ми се иска да не ходя на работа и да стоя в къщи и по цял ден да гледам сериалите...ама надали скоро ще стане :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Добро утро на раннобудните  :P
и на всички останли
Време е за кафенце и аз ще се възполвам  :lol:
Ще помоля да ме сложите вече и мен в "ловуващи"! osi_17
Завръщам сеееее  :P
Eй Заянака, най-накрая :wink: отново в действие - много се радвам за теб :D
Дано чакането не е дълго и много скоро да ни зарадваш yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Eй Заянака, най-накрая :wink: отново в действие - много се радвам за теб :D
Дано чакането не е дълго и много скоро да ни зарадваш yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17


Благодаря ти Радост :D
Когато ни е писано да стане  :D, само се моля да не се връщам пак в тази темичка  :(, и да буксувам на едено и също място  :D
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро момичета.Ние с мъжа ме днес отиваме да ни боцкат за генетичните.Хайде чао за сега после ще пиша. :D Заяна  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17
*
Добро утро и от мен!
Заяна айде сдега бързо да идва щъркела стискаме палци!
Кремони мерси за кафенцете -много сте ранобудни!
Айде лека работа!
[/url]
Добро утро и от мен, сладурки!
Заянче, радвам се, че пак си в отбора на ловуващите! Успех!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
Фибо, и на теб! :crossfingers:
И на всички останали :bighug: :bighug: :bighug:
Хаде вече някай да се похвали с  :bfp: че много се застояхме май! Март месец е все пак! Баба Марта да помага и да нарисува още една чертичка на тестовете за бременност  :drawing:
Мен пък нещо все ме понаболява корема все едно ще ми дойде, а до 12 има време...
И да не забравя - Кремони пак си спретала супер кафенце и закуска...ей покрай вас човек една диета не може да спази :lol: