0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ами аз много не съм в час,но нямаше ли някакъв телефон на пациента,на който призоваваха да се оплакваме ако срещнем някакви проблеми с направления и изобщо ако се усъмним,че ни погазват правата.Мисля,че има нещо такова ,и ако е така защо трябва да се примиряваме и да си мълчим.
Заянка,ама разбира се всяка сутрин Радостинка и Кремони се грижат за нашето събуждане,винаги има сервирано топло кафе.
« Последна редакция: Март 05, 2009, 07:20:05 am от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Ами аз много не съм в час,но нямаше ли някакъв телефон на пациента,на който призоваваха да се оплакваме ако срещнем някакви проблеми с направления и изобщо ако се усъмним,че ни погазват правата.Мисля,че има нещо такова ,и ако е така защо трябва да се примиряваме и да си мълчим.
Заянка,ама разбира се всяка сутрин Радостинка и Кремони се грижат за нашето събуждане,винаги има сервирано топло кафе.
Знам аз знам  :lol: че те винаги правят кафенцето и то рано рано за такива като анс работните  :lol:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Добро утро, момичета. Мерси за хубавата закусчица и кафенце. Маринка, коя е твоята джи-пи ? Знам, че си от Варна и може да сменя моята, че и без друго ми е далече и все чакам за нея, а последните няколко пъти ме изкарва от нерви.
Лек ден на всички !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*
Здравейте и добро утро!
Много добра закуска и кафето е супер !
Минавам на бързо и бягам на работа
Лек ден !
[/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Здравейте и от мен.Страхотни кафенца и закуски ще се възползвам  :eating: :coke:.Моят личен лекар също не ми е отказвал направление,само за болничните ме предупреди че са определен брой които може да ми дава.Успешен ден ви желая и не си забравяйте чадърите че така се е намръщило тука в София
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Хайде добро утро и от мен,да се запиша за днес да знаете ,че постоянно ви следя  :wink:Много благодаря за кафенцето и закуската на Кремони и Маринка,страхотни сте :DАз утре съм на док. да видим бебчето и дали съм излекувала гъбите :?
Хайде усмихнат ден мили дами,напук на на смръщеното време в София :D
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Мегчо успех утре дано бебчо е пораснал а гадните гъби да са офейкали далееееч. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Мегчо успех утре дано бебчо е пораснал а гадните гъби да са офейкали далееееч. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
osi_9 :balk_21:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Успех,Мегчо.Пък колкото до закуската и кафетата аз нямам никакъв принос,заслугата е на Радостинка и Кремони.Аз на готово седнах.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Всеки щъркел който долети с бебе нас да ни
« Отговор #149 -: Март 05, 2009, 09:57:15 am »
Добро утро и хубав ден ви желая!
Закуската и кафенцето са супер както винаги  :wink:
Мегчо, успех на прегледа, после да кажеш какво е станало
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Да кажа и аз едно Добро утро, а!?
Гледам, че от вчера нищите темата за направленията... Ами, хора, сменяйте ги! Не е нормално да отказват направление, още повече за контролна цитонамазка! Срамота!
Аз от вчера съм леко засипана с работа, но успях да отметна доста, така че днес ще съм малко по-фрии и ще ви наглеждам!
Сега на първо време ще се възползвам от кафето и закуската, че за това време не остава!
Мегчо, имаш и моите стиснати палци за прегледа! После да кажеш как е минал!
Хубав ден на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Добро утро и от мен-извинявам се,че се натрапвам на вашата сплотена компания, но всеки ден съм тук и съм съпричастна с проблемите ви! Пожелавам ви лек и усмихнат ден и нека мечтите ви станат реалност!
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Добро утро  :) Радостинка, толкова ти е хубаво кафенцето миличка, че чак не ми се иска да му развалям вида, но няма как, ще си пийна. И закуската на Кремони е ммм, тъкмо за кафенце  :wink:

Темата с личните лекари наистина е неизчерпаема, но аз също като Маринка съм много доволна от моята, никога нищо не ми отказва  :)
Но аз да ви се оплача, че май лошата гостенка ще ме навести още преди 10-ти, защото гърдите ми вече не са толкова напрегнати. Уффф, пак разочарование  :(

Желая ви един слънчев ден момичета, пък каквото стане  osi_9
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Добър ден,мацки :D
аз малко по-късно днес,ама няма как,има куп домакинска работа за вършене,офф и колко още ме чака....  osi_12 osi_19
Радостинка и Кремонче,меси за кафето - не мога да живея без негоооо,а пък тия плодове дето сте сервирали,направоо ....мммляяяяяс...
Аз ще бягам сега,че днес ми е първи ден от М и трябва да давам кръв за изследвания....пак ще ме бодат...пфууууу... :D

пп.Елфи,мила,да ме махнеш от НЕчакащите....утре почваме стимулациите 8)
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
пп.Елфи,мила,да ме махнеш от НЕчакащите....утре почваме стимулациите 8)
Желая ти успех!
fibo ,успех :crossfingers:.
Нери,стискай крачета :),никаква лелка.
Мегчо,стиснати палци и от мен.
Целувки на цялата банда :balk_64: :balk_21:.
Здравейте момичета!
Аз се по освободих малко и наминавам да ви видя какво правите.
Айде няма ли някой да се похвали с  :bfp:. Обувки вече не ми останаха.
Ето ви малко вирусчета: :blowingdust: :blowingdust2:

fibo успех!
meg4o късмет на прегледа. Дано всичко е наред!

П.П. Ей момичета вчера видях щъркел. Ще взема да го пратя при вас та от рано да започва да изпълнява поръчките.
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Ох Роузи , и аз не я искам миличка, ама нали я знаеш, като се накани и не пита никого  osi_8 но все пак ти благодаря за вярата  :)

Фибо, успех мила и да е за пръв и последен път, направо с един куршум два заека да изловите  :wink:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Мегчо, много радостна те искаме от доки, като се върнеш  osi_9 и да поздравиш бебчо от нас, като го видиш  :wink:

*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Благодаря ви сладурки :balk_21:Толкова сте готини,....че просто нямам думи :D
Успех,Мегчо.Пък колкото до закуската и кафетата аз нямам никакъв принос,заслугата е на Радостинка и Кремони.Аз на готово седнах.
:balk_56: :balk_48:Маринка ,извинявай ,нещо не съм догледала още не пила кафе :Dи така се получава.Нали и ти си от най-ранобудните :D
Фибчо успех миличка!!!
Кексче,а ти къде успя да видиш толкова рано щъркел :Dлелелее.....дано си изпълни всичките поръчки тази година,че те са доста :D
Нери,никаква лелка поне 9 месеца :wink:
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Нери,никаква лелка поне 9 месеца :wink:
:balk_103: :balk_104: