0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Привет и от мен на тези , които не са ме забравили.
Аз блях известно време насам натам и тук много и не влизах, но сенадявам другата седмица отново да се влея в редиците на опитващите.
Във четвъртък ще ми излезе резултата от контролата на уреята
Стискайте палци.И честити празници, които съм пропуснала.
Честито и на всички мацки , видяли двете чертичкки докато ме няма.
ВИкс, каквото и да кажа за теб ще е малко.Моля се мъките ти да свършат
Виксънче,Вики Ват,Парси,Боби2,Биби,Виле,Роузи,Соф,ВеТи и всички стари кучета които пропуснах-обичам ви милички и айде да се омитаме вече оттука а?
На всички останали- :bighug:
*
Мери Попинз и аз предлагам всички стари кучета вкупом да се омитаме от тук и да си бъбриме вече само за бебешорски нещица!Дано, дано, дано!!!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Хей, сладурки, какво правите?!?!  :lol: затишие някакво цари тука.
Наде, като ти е казала Смайл-бейби - за това с лука, та се сетих че съм чувала една колежка да разправя точно преди 4-5 дни.... Мале, тая жена щеше да ревне само докато го разказваше... много било гадно!!!  osi_12 каза че и идело да си махне главата от раменете... Не знам де, ти се решаваш какво да правиш, ама го имай впредвид.
Иначе, ей, момичета-кокичета, стари кучета: Вили, Роузи, Росси, Светле, Софи, Бибица, Боби2, Вики, Малко дяволче, Фибо, ВеТи, Джина, Раши,Вивия (и със сигурност някого съм пропуснала..) - Аз съм много ЗА да се омитаме вече от тук! Време е да освободим място на новине попълнения, а ние да си дебелеем на воля и да се занимаваме с разни други по-приятни неща!!! Обичам ви момичета!!! Голяяма  :bighug:за всички ви!!!!
*

    anizi

  • *****
  • 1806
  • Е вярно е, че сърцето ми заби извън тялото!!!
Здравейти момичета, искам на патерици да пожерая честит трети март на всички-почивката беше дълга, а нямах време да ви честитя! :oops:
Пожелавам на всички да се изнесат от тази тема още този месец и да бременеят наволя, а ние останалите дано не се задържим дълго тук!!! Дано усмихнатото слънце навън да донесе и мнооого  :bfp: само внимавайте да не се отдадете на разходки и работа само че трябва работа да се върши вкъщи  :bed:
Целувам ви всички и много се радвам, че имам честта да ви познавам!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Привет сладурки!Относно старите кучета съм съгласна с вас!Хайде момичета чакам ви без вас не е същото!Там ми е скучно в другата тема като ви няма вас!Стискам палци да доприпкате при мен още този месец! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
ООО Еве, как си мила? Как е бебо? Расте нали  :lol: Липсваш ни тук, навестявай ни по-често :wink:
Кайли, как си? Виждам,че четеш?

Айде момичета - ръсете вируси от онези бременните!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Виксън,миличка бебка расте и много обича танците.Няма никакви притеснения,че я наблюдават!Наистина ми се искаше всички заедно да си дебелеем!Но аз ви чакам и не спирам да вярвам,че съвсем скоро ще се радвате като мен!Пожелавам ви го от сърце! :blowingdust2:Ето ви и вирусче!
*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Оп вирусчета и от мен...........
:blowingdust2: :blowingdust:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Ехо,здравейте.Абе знаете ли какъв тъп въпрос искам да ви задам.Гледате ли "Забранена любов"?Моят проблем е ,че го дават в 22ч.и не мога да устискам да го гледам,та искам да питам знаете ли къде в нета мога да гледам хич да не е на другия ден серията.Абе много ми харесва ама като ми се спи.........Търсих днеска и никъде не намерих снощната серия.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Опаляя,да се наглася директно под вирусчетата :lol: :lol: :lol:
А тва затищие тука,мисля че е като затишие пред буря от положителни резултати.Нали знаете,че започват да пристигат щъркелите-дано да донесат така желаните бебчета на всички очакващи ги бъдещи мами и татковци!
*
Хайде лека вечер от мен!
*
 Вили, щях да ти пиша на ЛС да си намалиш подписа, но гледам, че има и други момичета, така че вижте  т. 15 от правилата на форума и си коригирайте лентичките.

Приятна вечер!
« Последна редакция: Март 04, 2009, 17:38:39 pm от Елфи »
Re: Всеки щъркел който долети с бебе нас да ни
« Отговор #112 -: Март 04, 2009, 17:39:21 pm »
Благодаря за съветите, момичета, но наистина мисля да се въздържа от лимона и лука...  :?

Ето и от мен малко вирусчета:  :blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2:
« Последна редакция: Март 04, 2009, 18:01:18 pm от Надеж »

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Маринка ето  http://vbox7.com/play:d9a84363  :D
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Мерси,Дени.Аз писах ли писах името на филма ама не стана.Всъщност аз тоя епизод го гледах в просъница,снощния не можах,ама сигурно утре ще го качат тук нали?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
много благодаря за топлото посре6тане-вси4ки сте толкова мили :Dаз ви обешавам 4е така мило 6те ви изпратя когато шъркела ви зарадва :Dпожелавам го на вси4ки от сарце!Във вразка със заглавието на темата знам един виц на които на4алото не помня :oops:но завър6ва6е така-каде отива штъркела-в га6тите :Dтака 4е на6те штаркели спят всяка ве4ер при нас,все рано или късно 6те ни донесат по едно малко 4ове4е!Оби4аите се и правете пове4е любов :bed:дано само не сам обидила някого със тъпия си виц :oops: :bighug:
Момичета, някой има ли инфо за Power??? Какво става с нея......  osi_10

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Здравейте, момичета. Днес лелката ме навести, но аз си я чаках - нали пих АБ заради бактерии. Днес излезе кръвната картина на приятеля ми - има завишен хемоглобин. Така че за пореден път му отлагат спермограмата. Пфу, да му се невиди. И така месец, след месец ..
Но аз не съм се натъжила много. Така, че да не си помислите, че ви развалям настроението в темичката.
А, да кажа на момичетата от Варна, че днес случайно прочетох в морето.нет, че д-р Радева ще има безплатни гинекологични прегледи и цитонамазка в няколко дни от тази и другата седмица. Който се интересува може да се възползва. Повече инфо ще намерите - тук :
http://moreto.net/novini.php?n=38192&p=5

Много искам да си направя цитонамазка, каквато незнам защо все ми отказват, но за жалост няма да мога да ида на безплатните прегледи. Дано някоя от вас оползотвори доброто дело.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!


Много искам да си направя цитонамазка, каквато незнам защо все ми отказват, но за жалост няма да мога да ида на безплатните прегледи. Дано някоя от вас оползотвори доброто дело.
8O как така ти отказват нямат право взимаш направление от личния лекар за гинеколог и отиваш.Направо съм изумена тц тц тц
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!


Много искам да си направя цитонамазка, каквато незнам защо все ми отказват, но за жалост няма да мога да ида на безплатните прегледи. Дано някоя от вас оползотвори доброто дело.
8O как така ти отказват нямат право взимаш направление от личния лекар за гинеколог и отиваш.Направо съм изумена тц тц тц
Дени е права,веднъж годишно имаш право на направление за цитонамазка,беж при личната,длъжна е да ти даде.Ама ха я.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"