0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Светът е пълен с магия , просто трябва да го повярвате... Така че , пожелайте си нещо ! Пожелахте ли си ? Добре . Сега го повярвайте.....с цялото си сърце !
Време е през тези седем дни да се случат много хубави неща!
Време е желанията да започнат да се сбъдват !

НАШЕТО АЛБУМЧЕ  www.snimka.bg

Потребителско име:zachatie2008
Парола: 2008

     

ОЧАКВАЩИ  bfp
         
                
  28.02 - kriska      ylinfant yahoo_17 stork-boy         
  04.03 - iliana2311  ylinfant yahoo_17 stork-boy
  10.03 - нерито      ylinfant yahoo_17 stork-boy
  12.03 - Smile_baby  ylinfant yahoo_17 stork-boy

   

      ЛОВУВАЩИ       :bed: :00001754:

   djina76       yahoo_17       
   tangra         yahoo_17     
   rositka13       yahoo_17   
   rouzi-anna    yahoo_17       
   angel78        yahoo_17     
   eveita         yahoo_17     
   isidimi        yahoo_17     
   rashi          yahoo_17     
   jasmin_veni     yahoo_17           
   Kremoni           yahoo_17   
   vulpecula_m         yahoo_17   
   malkoto_dqvolche     yahoo_17
   viviq             yahoo_17
   zaola            yahoo_17
   saraapl          yahoo_17
   Sof              yahoo_17
   zayana           yahoo_17
« Последна редакция: Март 06, 2009, 13:55:19 pm от Елфи »
Добро утро!
За първи път пускам тема и се надявам да ви донеса много късмет!
Позволих си аз да пусна темата защото в петък видях  :bfp:. В събота ходихме при док и си видяхме точицата, но беше много мъничка. На 14 пак съм на преглед и трябва да се види сърчицето!

Пожелавам на всички март месец да донесе много късмет и ++++++ тестчета. yahoo_17

П.П. Щях да забравя. Ето ви и малко вирусчета: :blowingdust: :blowingdust2:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Добро утро момичета.Кексче честито леки  :cloud9:.Айде на кафетоооо :DДано новата седмица ни донесе много хубави новни  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Добро утро и честита нова тема,и честита Баба Марта на всички.
Кексче,браво и ЧЕСТИТО,желая ти безпроблемна бременност и прекрасен мъник след 9 мес.Благодаря ,че пускаш темата,със сигурност ще си ни на късмет.Хайде пускай бременни вируси и влачи крачета.Дай Боже да си ни на късмет и в женския месец Баба Марта да прати щъркела при всяка от нас с бебешоци.
Хайде момичета ставайте,вижте как добре започва седмицата,с каква прекрасна новина ни посреща Кексче.
И още нещо има 3 момичета в списъка,които трябва вече да дават отчет,всъщност 2 ,тя Криска вече го даде.Jael  и prinston не се ослушвайте.
Желая приятна и лека седмица на всички,дай Боже на всички ни положителни тестове и да гушнем най-сетне дългоочакваните си бебчета.
Отплеснах се,но толкова много ме зарадва Кексче,че пиша ли пиша.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Добро утро!
Кексче, благодаря за темичката, а на теб голямо ЧЕСТИТО!!! Пожелавам ти най-разкошната бременност!
Аз да кажа ЧЕСТИТА БАБА МАРТА! Може да е с малко закъснение, но все пак... Пожелавам на всички един месец, изпълнен с много сбъднати мечти и една нова седмица, която да бележи началото на чудесата!


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Добро утро и от мен :D
Кексче, честито! Най-сладките и щастливи девет месеца ти пожелавам и сега остава да провлачеш крачета и да се заредят  :bfp: след  :bfp:.
Лека и спорна седмица ви пожелавам момичета, а на тези които не са на работа днес и утре приятна почивка :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Благодаря за пожеланията момичета. Да ви се връщат тъпкано. Ето ви и още вирусчета:  :blowingdust:  :blowingdust2:
*
Кексче,честито :).Лека и безпроблемна бременност ти желая.

*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Добро утро!
Аз съм станала от 6,30,ама чакав някой да пусне нова темичка.
Кексче,мерси за новата тема и дано ни е на късмет :)Честита 2 чертичка и всичко да е наред при вас.
добро утро милички
честита баба марта отново. бели и червени, весели и засмени през цяяяялата година.
честито кексче и леко бременеене  preggo
ако може ме махнете от очакващите. лелката дойде.
 :bighug:
*
Винаги  :balk_104:много се радвам когато чуя такава новина.Честито и много лека бременност,дано ни заразиш всиччките.Аз си взех от вирусчетата. :bori_020:
   
Ех, че с хубава новина започва тази първа мартенска седмица!!!  :lol: Кексче, много леки 9 месеца ти пожелавам !!!
Сладурки, пожелавам ви от тук нататък да има поне по една нова бременелка, която да започва новата седмица!!! Действайте  :wink: и само ++++ да имате в този хубав месец!!!!!  :bighug: :goodluck: :crossfingers:

*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Привет момичета!Да е честита новата тема и да се пълни само с хубави новини и  :bfp:
Кексче,честито и на теб мила!Пожелавам ти лека и спокойна бременност!
*
ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА!Нека се напълни с много  :bfp: :bfp: :bfp:
Честито Кексче,лека и безпроблемна бременност ти желая!Дано да ти е лека ръката и скоро и други момичета да се похвалят!
Ето и от мен едно кафенце с пожелание за приятен и ползотворен ден!

*
Честито, кексче,прекрасни 9 месеца и дано си ни на късмет  :crossfingers: preggo

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА на всички!Дано този месец щъркела да не ни подмине
и да ни зарадва с щастливо вързопче    stork-boy :babyboy: :sbabygirl:

 :blowingdust: :blowingdust2: :blowingdust:

   
*
Честито Кексче,лека и безпроблемна бременност и едно сладко бебче на финала!

Честита Баба Марта




Нека с новия месец отворим сърцата си за едно ново начало!Нека с надежда и любов продължим борбата която сме започнали!Нека си пожелаем повече усмивки и поводи да се усмихваме :D
Аз от цялото си сърце,пожелавам на всички ви,най-топлия и успешен месец!Пожелавам на всяка една от вас по една сбъдната мечта!Никога не спирайте да вярвате в своето чудо!
Препятствията са тези ужасни неща, които виждаш, когато не гледаш към целта си


*

    titibar

  • ****
  • 696
  • Няма невъзможни неща ако Бог реши да се случат!!!


Честита Баба Марта и от мен с малко закъснение,но нали целия месец е на баба Марта.
Кексче-честито!Леки 9 месеца и здраво бебе на финала!
Много бебета да донесе щъркела този месец!
  <br />
Дано и на мен да ми се усмихне късмета тази седмица! :D




*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
 alexxana добре дошла сред нашите редици  :D  дано успех  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17