0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #120 -: Февруари 25, 2009, 17:52:46 pm »
Честит рожден ден, Рози  :happy_birthday_1: :balk_20:. Желая ти много щастие и сбъдване на всички мечти  :hug2:. Криска, тихичко честито и на теб. Не се притесняеай, не мога да ти кажа,че всички ще се оправи, но ти го желая и знай, че щом се е случило нещо, то просто е трябвало да стане, за добро или за лошо. Не унивай. Целувам те  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #121 -: Февруари 25, 2009, 18:53:43 pm »
Здравейте !
Супер прибирам се от работа и гледам само хубави новини !
Браво !
Роузи миличка Честит рожден ден !
Желая ти всичкото щастие на света от все сърце!
Криси тихичко честито дано всичко да е на ред с теб и бебчо другото не го мисли каквото е писано ще стане !
Смайл беиби радвам се че кистата я няма вече айде сега на лов здраво ! :D
Айде лека вечер сладуранки !
[/url]
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #122 -: Февруари 25, 2009, 18:59:57 pm »
Честит рожден ден на Рози Анна!!!!Сбъдване на всички мечти!

Весело изкарване на вечерта!!



Крис,аз много се радвам за теб :bighug:
*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #123 -: Февруари 25, 2009, 19:30:17 pm »
Роузи, честит рожден ден !!!
Пожелавам ти да си здрава, щастлива и много скоро мама :balk_19:

Криска, тихичко честито и дано всичко се подреди по най-добрия за теб и мъника начин :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #124 -: Февруари 25, 2009, 19:34:19 pm »
Добър вечер момичета.
Едва сега ми успях да се докопам до компютъра :wink:. Успях да отида до док и да ме приеме, за съжаление нищо хубаво - киста и то със съмнение за ендрометриозна :(. Ето това вече не го очаквах :? сега пак хапчета и като ми се появи най-накрая цикъла пак при док да видим какво ще правим от тук на татък :?. Направо ми се плаче, моля се да се окаже просто функционална киста  и док да се е объркала, иначе нямам представа какво следва. Лош край сложих на деня май, ама исках да споделя...
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #125 -: Февруари 25, 2009, 19:44:41 pm »
radosttinka миличка съжалявам за лошите новини дано да изчезне след цикъла и да се подредят нещата :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #126 -: Февруари 25, 2009, 20:38:19 pm »
Радостинка,съжалявам :(Дано скоро ти дойде и кистата изчезне отсамо себе си :bighug: :bighug: :bighug:Стискам палци :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #127 -: Февруари 25, 2009, 21:08:49 pm »
Радост, съжалявам за лошите новини. Дано да се окаже по-малкия дявол.  :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    bobi 2

  • ***
  • 384
  • "член на групата 3 от 6" хихи
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #128 -: Февруари 25, 2009, 21:16:27 pm »
РОУЗИ, честит рожден ден :D Да си жива и здрава, много щастлива и да постигнеш всичко, което искаш.

Криси, честито миличка. Случило ти се е най-хубавото нещо - всичко друго ще се нареди.
 :grouphug:
Аз пък си имам едни тревоги - от 2-3 седмици съм с кашлица, а от 5 дни ме болят гърдите. От началото само като кашлях, а сега през цялото време. Уж ходих на лекар и пия сироп за кашлица, обаче май отивам на антибиотик :? Утре ще стане ясно. От три дни се опъвах да пия панадол и днес накрая кандисах.И те така
« Последна редакция: Февруари 25, 2009, 21:19:14 pm от bobi 2 »
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #129 -: Февруари 25, 2009, 21:22:02 pm »
Криска, знаех си че ще стане така.. ще видиш че само след няколко дена, когато доки ти каже че всичко е супер, супер наред -  ще си най-щастливата жена на света. Тогава подозирам, че таткото много бързо ще иска да сте пак заедно, ще се състои и сватбата и свеки ще те заобича ! Децата променят всичко !
Радостинка, мен ако питаш за всеки случай иди да чуеш още едно мнение, а не да бързаш веднага да се тъпчеш с хапчета. Стискам палци да си О.К.
 Момичета, лека вечер от мен !
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #130 -: Февруари 25, 2009, 22:12:15 pm »
Радост, как може сега и на теб киста да ти се лепне :? дано се окаже като моята и изчезне с М. Стискам палци и на двете ръце да е така :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Боби 2, аз за кашлицата знам от моята баба, че много добро лекарство е чаят от босилек..пробвай ако искаш, но се консултирай утре и с док като ходиш.
Виксънче, като се заприказвахме за тия гадни кисти с твоята какво стана, ходила ли си пак да я видиш?
Лека вечер от мен момичета ( то направо лека нощ си стана )! :wink:
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #131 -: Февруари 25, 2009, 22:23:56 pm »
Криска ,честито  и леки 9 месеца ти желая!!
:bighug: :bighug:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #132 -: Февруари 26, 2009, 06:13:29 am »
Добро утро,момичета.Станала съм от 5.30ч.да гледам повторението на "Дързост и красота"пък те май няма да го дават днес.Ама,че се прецаках щях да поспя още 1 час.
Радостинка,много съжалявам,дано да е по-малкото зло,и да се махне да не е ендометриозна.Ама,че гадост и при теб,ми то все по трудния начин е при нас,но дано скоро да се оправиш.
Боби,,душата аз лично съм много против антибиотиците.Защо не си забъркаш мед,масло,ванилия и малко сода и да ядеш от това,на мъжът ми му помага/той е по-кекав от мен/,направи си и ситно нарязан лимон с кората и мед.Пий и по много чай с мед.Ама че съм лекарка :lol:,скорошно оздравяване ти желая.
Хайде да пием вече кафе

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #133 -: Февруари 26, 2009, 06:28:15 am »
Маринка благодаря за кафенцето имах нужда, цяла нощ се въртях и не можах да спа. Ще ми се пръсне главата от мисли, дано днес вече се поуспокоя, че то и с нерви няма да си помогна.
Хайде лек и усмихнат ден на всички!
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #134 -: Февруари 26, 2009, 06:41:22 am »
Радост,не се натоварвай допълнително/давам съвети ама аз съм същата/.Мисли и се надявай,че ще е по-лекия вариант,ясно тя кистата си е там,недей да психясваш,че мен от нерви зъбите започнаха да ми се ронят и да ме болят.Спокойно ще се оправят нещата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #135 -: Февруари 26, 2009, 07:20:18 am »
Леле какво щях да направя,щях да тръгна на работа без да почерпя,ами майка ми днес е рожденничка,айде почерпете се за нейно здраве,много си я обичам.
Коктейлите са безалкохолни не се шашкайте,че то от сутринта не върви да се опиянчим :lol:

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #136 -: Февруари 26, 2009, 07:28:05 am »
Добро утро на ранобудната смяна!!!
Маринка ,да ти е жива и здрава майчицата.Благодарим за почерпката :)
Радост,дано всичко се оправи бързо ,по най-лекия за теб начин и ни зарадваш съ хубави новини.
*
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #137 -: Февруари 26, 2009, 07:44:44 am »
Добро утро миличички !
Радост знам че ти е трудно но тр да се успокоиш мила ние сме с теб !
Маринка да честит рожден ден на майка ти ! Да е здрава весела и да я зарадваш скоро с внуче!
Кремони и ти си станала рано  айде на работа след това хубаво кафенце!
[/url]
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #138 -: Февруари 26, 2009, 08:34:04 am »
Добро утро, мацки!
Маринка, честит рожден ден на маминка! Да ти е жива и здрава!
Боби, аз сега преборвам остатъчна кашлица и направо мога да ти дам рецепта! Моята лична лекарка е против АБ и да ти кажа честно, излекува ме с леки хапове. За кашлицата си забъркай коктейл от 1 с.л. мед, 1 с.л ракия (аз сложих уиски, че не понасям ракия) и 1 с.л. зехтин. Това го разбъркваш хубаво в едно малко бурканче и когато се сетиш вземай по 1 ч.л. Значи, мен много ми беше съмнително заради зехтина, но той се абсорбира от меда и алкохола и става даже приятно! Омекотява кашлицата и загрява гърлото. Пий топло мляко с мед и малко масло - също помага. Ако пък искаш хапченца - Либексин 3х1 за 5 дни.
Сега смятам да се отдам на кафенцето, дето е сервирано! Айде, хубав ден!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: нашите сбъднати мечти 23.02. - 01.03.
« Отговор #139 -: Февруари 26, 2009, 08:49:32 am »
Добро утро.
Маринка, честит празник на майка ти! Да ти е жива и здрава и Скоро да стане баба!

Радостинка, съжалявам за кистата... ако имаш някакви въпроси - не се притеснявай да ме питаш - аз май вече (за мое съжаление) съм станала експерт по кистите и ендометриозата...
Виксънче, като се заприказвахме за тия гадни кисти с твоята какво стана, ходила ли си пак да я видиш?

Ами още си чакам М. От вчера вече ме понаболява корема по малко, така че вероятно скоро ще се срещнем с лелката (най-после), надявам се само да не съвпадне с празниците, че тогава не знам кой и къде ще ме прегледа на 2-3 ден.
Лек ден!