0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
П.С. peta, пу пу ама много е сладък Гали  :D сега виждам снимката  :D[/b][/i][/color]

Пета-ма много ти сладко съкровището,ейй таквоз мъъъничкоо :bighug:
Благодаря момичета, да ви се връща, даже може и по две.  :D
 
Fibo, това мъниче е от 4-ти опит, на теб ти пожелавам от първи, ей затова само си заслужава да преглътнеш всички страхове, неволи и болки.  :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Абсолютно си права :D Пета,ама като голеда човек му иде да го отрупа с целувкииии :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Успех и от мен!Повярвай в мечтата си! :bighug:
[/url]
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Успех и от мен!Повярвай в мечтата си! :bighug:
ще повярвам :D,заради всички вас ще повярвам
и заради птиците дето пеят навън и  ме събудиха рано-рано
и заради пролетта дето иде
и заради тези които едва успяват да си позволят един опит
  а аз имам право на 6 безплатни
и заради самата Вяра ще вярвам....
  Обещавам :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
фибо, вярвай и гледай смело напред. при моя опит нито един от страховете ми не се сбъдна, които не бяха никак малко - бях попрочела и чула в чакалните всякакви страхотии. това е просто една процедура  към нещо много хубаво, а и пътят на ин витрото е и леко фантастичен  :balk_602:, нещо като пътешествие до луната, ражда се нов живот, в крайна сметка ...
По слънчевата страна на улицата
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
....пътят на ин витрото е и леко фантастичен  :balk_602:, нещо като пътешествие до луната, ражда се нов живот, в крайна сметка ...
Кедар,хи хи :D,много ми хареса сравнението :D така и ще се опитам да го приема и преживея :wink: Гледам писала си в др тема,че почвате през март(ние също),но аз съм на стимулация без пртзачатачни,на мен не ми понася заради бъбреците(най-вероятното обяснение на доки)Вие кога почвате?Имате ли дата вече? Ние стартираме на 03.03 :D
 :bighug:
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 23:33:24 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
 7 март :D, ако дай боже всичко друго е наред. ще движим заедно :balk_602:
По слънчевата страна на улицата
*
Защо трябва да се приема,че ин витрото е натоварващо,аз лично го възприемах като стъпка която може да ме доближи до най-мечтаното.С нетърпение чаках да стане сутрин да идем в клиниката за изследванията и инжекциите,че след това с момичетата да пием по кафенце и да си говорим.С две от момичетата станахме добри приятелки,едната вече гушка своето бебенце,другата го очаква през юни,надявам се че и ние скоро ще ги последваме!
Момента след трансфера е по-труден,това да седиш и да чакаш без да знаеш дали е станало или не,но прави това което ти харесва,срещай се с приятели и времето ще мине!
От сърце ти желая много късмет,и скоро да видиш двете чертички!

*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Хриска - ей точно това смятам да направя osi_9 osi_9 osi_9
и аз така нетърпеливо се отнасям,че за пръв път не мога да устискам да дойде Лелището та да се почва,но....зееенннннннн...ама тука белгийците ме гледат странно и така,всеки ме предупреждава - тежко,трудно,лекарствата и т.н....дано и аз да си намеря приятелки с които да си бъбрим :(,че със приятелите покрай тия ни ядове вече нямаме обща тема...
Дано,миличка Хриси,дано успеем всички :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
*
Ще успеем ще видиш!! :wink:

Аз също съм в процедура в момента - първа:) На мен всичко ми е като на сън, може би защото моята лекарка ми казва нещата, които следват стъпка по стъпка. И съм в една неизвестност, нетърпелива съм да се срещнем всеки следващ път. За мен всичко това е супер зареждащо и вълнуващо:) Нямам никакви очаквания, не съм се настроила по никъкъв начин(може би не е правилно,но...просто така се чувствам:)), в момента тече стимулацията, нямам никакви оплаквания. Определено трябва да кажа, че времето в процедура е 10000 пъти по - приятно, отколкото чакането за одобрение от Фонда - почти 1 година беше при нас (много се радвам, че го има този Фонд, въпреки това)
Незная какво и кога следва, но ще науча - стъпка по стъпка...Много нещо изчетох, но така или иначе всеки организъм си е различен.
Желая на всички ни много хубави моменти, много поводи за усмивки и най-важното: здраве и успешен финал  preggo ylinfant :babbycarrage:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Успех,мила - да стане от първия път! :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Много благодаря fibo, това ми е най-голямото желание :bighug:
Успех и от мен момичета! Аз утре съм на биопсия и се надявам в близките месеци да ме обземат вашите сегашни вълнения. Не, че не са ми познати - има три неуспешни опита, но след почивка от няколко години, мисля и много се надявам да успея този път да бъда по спокойна и да го приемам просто като една рутинна продудура, от която очаквам прекрасен финал.Но преди това - дано вие ни зарадвате с прекрасни новини. Желая ви успех от сърце :sucky: :stroller: