0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #280 -: Февруари 20, 2009, 16:19:19 pm »
Маринка много се радвам, че процедурата е минала леко и успешно. Дано всичко от сега нататък е така, и само с такива радостни и позитивни постинги да ни засипваш. Нашата бързала за кафетооо :wink:. Много се радвам  :bighug:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #281 -: Февруари 20, 2009, 16:23:03 pm »
С такава силна подкрепа от ваша страна,как да не мине добре.С този кураж който ми давате,как да не съм ведра.Още веднъж сърдечно благодаря.Дай Боже и ИКСИто да завърши успешно и да забременея най-сетне.Обичам ви всички.
Ами Радостинка как да не бързам ми те ме карат да спя,вие ми се свят ама тъй ми се пиеше кафе,пък за вода да не говорим,като че ли бях махмурлийка,тъй ми беше пресъхнало гърлото.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #282 -: Февруари 20, 2009, 16:40:52 pm »
Ами Радостинка как да не бързам ми те ме карат да спя,вие ми се свят ама тъй ми се пиеше кафе,пък за вода да не говорим,като че ли бях махмурлийка,тъй ми беше пресъхнало гърлото.
Няма нищо по-хубаво от това да ти се пие кафенце и водичка :wink:. Дай боже и след ИКСИто да си така ведра и да бързаш за кафенце, дано и да ти е за последно  :cloud9: :cloud9: :cloud9: поне в близките девет месеца  :D
П.П. Казах го на майтап, да не се обидиш :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #283 -: Февруари 20, 2009, 16:44:11 pm »
Маринче с теб сме  :P
Пожелавам ти всичко да мине успешно и се радвате най скоро време на едно малко бебче  :P, а защо не и две
стискам палци за успешно икси и дай Боже сълзи от радост  :P
« Последна редакция: Февруари 20, 2009, 16:51:09 pm от zayana »
*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #284 -: Февруари 20, 2009, 16:46:23 pm »
Маринка много се радвам,че всичко е минало добре.Много късмет ти желая :crossfingers: yahoo_17 :crossfingers: yahoo_17
Моята отпуска пък днес свършва и от утре пак на работа... :?
Много беше хубаво по-цял ден филмчета,кафенца,спане до обяд...
Поизчистих си малко из нас,но свърши...

*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #285 -: Февруари 20, 2009, 16:55:41 pm »
Приятен уикенд на всички! :balk_64:
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #286 -: Февруари 20, 2009, 17:01:16 pm »
Маринка признай си че не кафето те е накарало да си тръгнеш по-бързо, а форума и това да не ни държиш в напрежение  :wink:
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #287 -: Февруари 20, 2009, 17:51:41 pm »
Маринка,успех от тук нататък :crossfingers:
Краси,целувки на малката кукла.
Евейшън ,честита розова новина.И леки да са оставащите месеци :bighug:.
Хайде няма ли някой да се похвали вече,та да провлачи крачета,че нещо зациклихме .
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #288 -: Февруари 20, 2009, 18:05:16 pm »
Нери съжалявам за това,което си преживяла,но се надявам всичко да е останало в миналото ти и от сега нататък да ти се случват само хубави неща.Ти при кой лекар ходиш в Шумен?
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #289 -: Февруари 20, 2009, 19:29:55 pm »
Красико  :bighug: много се радвам да те видя тук! Как е бебе Калинка, расте нали  :wink: и слушка нядавам се! Целуни я от мен :balk_104: по голото дупе някой път!!

Маринка - много се радвам че всичко е минало добре, сега остава и резултата да не закъснее  :crossfingers:



Ще я цункам , ама не по дупето ! То все е наакано  :lol:
Иначе малката муцунка си расте , само спинка и папка , много кротко бебче е .

 :bighug:


*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #290 -: Февруари 20, 2009, 19:42:11 pm »
Маринка признай си че не кафето те е накарало да си тръгнеш по-бързо, а форума и това да не ни държиш в напрежение  :wink:
Ей тук ме пипна,ами не мога без вас .И е вярно докато се прибера включих комп.и влязах във форума да ви напиша как е минало и разбира се да ви благодаря че сте с мен.
Радостинка,ама как ще се обиждам,не разбира се,ми аз ви обичам всички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #291 -: Февруари 20, 2009, 20:49:10 pm »
Добро утро и от мен! Навън има доста снежец, но нали днес е петък, последен работен ден за някои, като мен...  garga, аз мисля др.месец да ходя на доктор, и питането ми е- тези всичките изследвания, кой трябва да ти ги назначи- личният или гинеколога, защото личният като питах за направление ме гледа като  8O? Аз също съм с обърната матка, и уж нямало проблем но вече 1.5м. ми се изчерпа търпението ...  Лек и спокоен ден! Надеж, честито  :hug2:
Направление за гинеколог си взех от личната, но не става всеки месец да се взема :(
Кръвна картина си изпросих да ми даде направление пак личната, също и урина, но стандартна. Кръвна захар , също. (Сутрин на гладно)
Полови хормони си самоназначих и си платих сама. Мисля около 60-70 лв.Но задължително се правят 3-5 ден от началото на цикъла.
Кръвно изследване на хламидия, гинеколожката ме посъветва, но не ми даде направление - така че пак сама си го платих - 20лв.
За щитовидна , желязо, В12 и още някакви подобни - пак сама си назначих и си платих - около 100лв.
Микробиология - влиза в прегледа по НЗОК при гинеколога, с направлението от джи-пи, така че за него си плащаш само 2,40лв.
Вагинален ехограф - видя се че в левия яйчник има 16 мм фоликул пред спукване. дадоха ми и снимчица. Също се видя и как е отворен цервикса, пише там кое колко мм. е. Според лекарката 100 % си овулирам. За това си платих - 30лв.
Кръвна група и резус фактор - знам си ги отпреди.
Цитонамазка  ми отказаха общо 2 пъти -идея си нямам защо. Нали уж е задължително да се прави всяка година ?!?!?
За цветна снимка все питам, но все ми казват да чакам, но после ми се изолира тоя ентерокок, така че ще го лекувам и тогава ще се моля пак за ЦС - то че ще си я платя е ясно, но поне да ме насочат.
От 1997 знам, че съм с обърната матка, все казват че не е проблем, ала от много време не успявам да забременея. Дори повечето лекари и не споменават, че съм с обърната матка, докато не ги запитам. Искам да си направя и прословутата ЦС, за да знам дали с тръбите съм ОК. Моля се за това !
Ако с нещо друго мога да помогна - питай :)
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #292 -: Февруари 21, 2009, 06:36:56 am »
Добро утро момичета  :D
Аз точно в събота взех, че се излюпих в ранни зори. Времето навър е  :stuuud:, но ще взема да сервирам едно специално кафенце :wink:, да ви е специален деня :D


По възможност стойте си в къщи на топло :wink:, това време не е за жени :lol:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #293 -: Февруари 21, 2009, 06:39:08 am »
Аз явно съм голямо куку, няма никой друг във форума 8O
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #294 -: Февруари 21, 2009, 06:59:19 am »
Добро утро.Радостинка,душата,аз съм от 5,30ч.на работа.Не си сама и аз съм тук.Мерси за кафенцето.Пък,че не е за жени не е ,ама на ето ме първа кипра да бачкам.Лек ден от мен,по-късно като имам време пак ще надзърна.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #295 -: Февруари 21, 2009, 07:04:04 am »
Маринка как успяваш с това ранно ставане, да стана в 6 ок, но да трябва да съм на работа в 5.30 - сигурно трябва да стана в 4.00 :wink:. Айде и аз изчезвам за малко, че да видим как ще стигна до работа, ако стигна изобщо, че съм карала само няколко пъти на сняг, да видим днес ще успея ли :wink:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #296 -: Февруари 21, 2009, 08:03:50 am »
И аз се излюпих  :lol:....но за работа  :?
Добро утроооооооо как сте? :P
Момичета къде е списачето да видя отчета  :D, за кой кога да стискаме палците
и да знам, че след няколко седмици и аз ще се наредя из между вас  8) 8) 8)  :lol:
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #297 -: Февруари 21, 2009, 08:08:48 am »
Добро утро Заяна :D
Списъчето стои вече само на първа страница и Елфи го редактира когато някой иска да се премести в редиците му. Пиши само тук в темата,че искаш да те преместят в Очакващите или Ловуващите и Елфи ще го направи :wink:
Аз вече съм на работа, то само изглеждало страшно времето през прозореца иначе поне тук във Варна положението е добре.
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #298 -: Февруари 21, 2009, 08:13:53 am »
Добро утро Заяна :D
Списъчето стои вече само на първа страница и Елфи го редактира когато някой иска да се премести в редиците му. Пиши само тук в темата,че искаш да те преместят в Очакващите или Ловуващите и Елфи ще го направи :wink:
Аз вече съм на работа, то само изглеждало страшно времето през прозореца иначе поне тук във Варна положението е добре.


ОК, Радост, благодаря ти  :P
Вили стискаме палци навсякъде  :P
Дано има закъснение 9 месеца  :lol:
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 08:15:31 am от zayana »
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #299 -: Февруари 21, 2009, 08:26:27 am »
Добро утро,на ранобудната дружина!
 Такъв сняг ни е затиснал,че...и не спира да вали...Ужас!
Маринка,радвам се ,че всичко е минало по-най добрия и безболезен начин за теб и дано всичко върви така занапред.
Радост,мерси за кафенцето!