0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    meg4o

  • ***
  • 256
  • Бъди човек,а не човече,гори,но никога не тлей!!!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #120 -: Февруари 17, 2009, 20:02:03 pm »
Хей,момичета,какво е това тъжно и мрачно настроение!
Браво на Вилили за прекрасните думи,сигурна съм ,че са стигнали там,където трябва :wink:А имено в този монет най-силно имат нужда Вискън и Маринка...гушкам ви и освен силно да се прикрепя към нейното мнение ,май не измислям толкова подходящи и силни думи :D
Гучи,пиши като разбереш какво се случва,че те мислим :wink:
Пауърче честита ти точица мила!Страхотно е !
Аз утре съм на преглед следобяд и после ще се отчета,разбира се :D
Лека,приятна и изпълнена с мнооого любов вечер ви желая милички!!!
/917/dsc02479_95737_6503375.jpg[/img][/url]
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #121 -: Февруари 17, 2009, 20:16:33 pm »
Мегчо,ще чакаме с нетърпение и ти да ни опишеш щастието си утре :) Пауърче,честита ти точица!  yahoo_17 Аз бях обратното-тръгнаха ми сълзи като си видяхме точицата  :oops:
Смил,не искам да се бъркам в личното ти пространство,но пожелавам на всички момичета,които чакат своето чудо,да напълнят делвичката само с такива новинки  :crossfingers: :bighug: yahoo_17
Маринка,Виксънче-с Вас сме!!!  yahoo_17 :cuddle: :bighug: :crossfingers:

« Последна редакция: Февруари 17, 2009, 20:19:58 pm от plamitoto »

*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #122 -: Февруари 17, 2009, 20:44:47 pm »
plamitoto, не се бъркаш ни най-малко в личното ми пространство. дано пожеланието ти да се сбъдне, а аз обещавам да записвам с много любов новинките на всички вас и да ги трупам, трупам... :balk_24:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #123 -: Февруари 17, 2009, 22:38:29 pm »
Здравейте, доста късно ми беше прегледа днес и реших сега да ви кажа с няколко думи...
Ходих при д-р Стаменов, в него ми е последната надеждичка останала в душата ми, последната искрица и вяра. Човека много обстойно се запозна с досието ми от операцията, изследвания, лечения и т.н. преледа ме и се хвана за главата... С две думи нещата са много зле, а и съм закъсняла (донякъде) с посещението си при него (но вие знаете колко е трудно влизането там). Положението е следното: в момента има киста от страната която не е оперирана и ендометриозата не е премахната. Кистата има шанс и да се махне с цикъла, но по-вероятно е да е ендометриозна и да си остане. Това означава отоново операция- този път коремна. Много висок риск има по време на тази операция да се махне всичко от ляво ("ще спасим всичко което може" му бяха думите) и при този вариант няма да имаме друг шанс освен донорски яйцеклетки... Ако не се стигне до операция - или се стигне, но се спаси яйчника - трябва да се прави "инвитро по спешност" - док каза, че за първи път в практиката си употребява този израз - но ще ме включи веднага и спешно във всеки график в който се наложи. Много ми се влошава и качеството на яйцеклетките с всеки изминат ден, това също налага спешност.
Това е положението, сега ще пия дуфастон за да ми дойде и щом дойде веднага при него - за да види дали още е там кистата. Веднага след това ще се решава какво и как да се прави.
Това е историята. Благодаря на всички за подкрепата и окуражителните думи, но в момента съм толкова объркана, ядосана, изтощена, отчаяна и безверна - че не знам какво друго да ви кажа. Извинете ме за дългия пост. Лека вечер.
« Последна редакция: Февруари 17, 2009, 22:41:07 pm от Vickson »
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #124 -: Февруари 17, 2009, 22:53:53 pm »
Виксънче,единственото,което мога да кажа е да не губиш вярата си!Стигна до тук и не е сега моментът да загърбиш всичко и да се предадеш на отчаянието!Мое лично мнение е,че си попаднала на точния човек и лекар и трябва да му се повериш изцяло в ръцете.Знам,че прави чудеса,а ти не спирай да вярваш в тях!Не съм много наясно с тези неща,но няма ли някакъв вариант да се замразят твои яйцеклетки преди да се предприеме рисковата операция :ask:
Силно те прегръщам,миличка и се моля Господ да ти даде правото да създадеш собствено твое подобие на борбеност,сила,надежда и вяра в личицето на едно детенце! :bighug: :crossfingers:

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #125 -: Февруари 18, 2009, 07:05:31 am »
Добро утро,милички.
Виксънче,съжалявам за гадните неща които преживяваш.Не мога да те успокоя по никакъв начин,знам.Но не губи вяра,вярвай че ще стане по възможно по-лесния начин.Ще се моля за теб,много ми е мъчно,с теб съм.
Господи,защо ни наказваш така,защо ни пращаш само болка мъка и страдание?Дали да вярваме,че финалът ще е толкова хубав,че ще заличи всичката преживяна болка,страдание,мъка и изплакани сълзи?
Извинявам се за тъжния пост още от сутринта.
Приятен ден желая на всички.И Викенце,усмихвай се на всички и на всичко,по-леко е.
Ето и по едно кафенце за оправяне на настроението и нещо сладичко за подслаждане на душата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #126 -: Февруари 18, 2009, 08:28:34 am »
Добро утро момичета
Маринка благодарим за кафенцето и закуската  :D, имахме нужда от точно от такава
Виксънче приеми една топло пегръдка и вярвай че всичко ще се подреди както трябва!
Успех на всички ловуващи и честито на новите бременелки  :P
успешен ден!
*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #127 -: Февруари 18, 2009, 08:38:23 am »
Добро утро, мерси за кафенцето Марина.
Виксън   :bighug:
момичета отчаяна съм вече от доктори. Като се обадих вчера да се свържа с док. сестрата му каза "едно момиче се обади днес не и е дошло и има нередовен М" и го чух той като каза Оргаметрил" и сестрата после ми каза като изпиете една опаковка после както ви е казал доктора.
Но честно да ви кажа никак не ми се иска да пия каквото и да било без преглед, все още не ми идва и незнам какво да правя.  :balk_113:
Слънчев и усмихнат ден на всички!!!
 :jump12:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #128 -: Февруари 18, 2009, 08:41:55 am »
Ей банда ранобуднички,къде сте се дянали?

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #129 -: Февруари 18, 2009, 09:37:26 am »
Добро утро момичета :D

Маринка благодаря за кафенцето  :wink:, снощи сестра ми и мъжа и останаха в къщи и днес сутринта имах друга компания за кафе, та чак сега наминавам да ви видя :wink:

Виксънче, мила, ужасно е това, което разказваш. Моля се нещата да се развият добре, надявам се, че доктор Стаменов е твоят лекар и да направи всичко по силите си да ти помогне да сбъднеш мечтата си  :bighug: А сега да те разведря малко, че отдавна се каня да питам - преди няколко години си писах за кратко по айсикюто с едно момиче, което имаше същия ник като твоя тук, та от доста време се чудя дали не сте един и същи човек 8O :wink: ( моя ник беше нещо от рода на radost или radost_muci не си спомня вече :lol:)
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #130 -: Февруари 18, 2009, 09:40:04 am »
Добро утро и от мен.
Виксънче незнам какво да кажа.Стискам палци всичко да се нареди при теб и съвсем скоро да си имаш така желаното бебче.Вярвам че всичко ще бъде наред.
Гучи аз бих се посъветвала и с друг лекар.Защо не отидеш на преглед за второ мнение?
Маринка ама ти не спиш ли бе душа???
Нери  :bighug:
*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #131 -: Февруари 18, 2009, 09:43:46 am »
Здравейте момичета.

Вики горе главата слънчице!!! Знам, че е лесно да се каже и трудно да се изживее. Аз не знаех, че проблемите ти са толкова сериозни и се налагат такива крайни мерки. Ужасно е, че всичко това трябва да се случва, но не забравяй, че хубавите неща стават бавно, нерядко и трудно. Вярвай в бъдещето миличка, вярвай, защото никога не се знае какви прекрасни неща крие то за нас.
Свекърва ми е била на 35 години, когато е заченала съпруга ми, била е с един яйчник и  той така с кисти и незнам още какви усложнения. В крайна сметка чудото се е случило, когато вече дори се е отказала да го търси. Но преди това дълги години се е лекувала и е изтърпяла процедури, които сега нито една от нас не би могла.
Така, че не падай духом надеждата е с нас! А, къде е Надеж не знам  :) къде се губиш еей?

Прегръдка на всички  :bighug: и малко по-силничка за Виксън и Илияна  :wink:
« Последна редакция: Февруари 18, 2009, 09:56:50 am от нерито »
*

    !!!

  • *****
  • 1495
  • Най стимулиращият дар? Надеждата
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #132 -: Февруари 18, 2009, 09:46:12 am »
Виксънче дано кистата да се спука сама и не се стигне до операция! А в спешното инвитро няма нищо лошо  :wink: Топла прегръдка от мен и не губи надежди!!!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #133 -: Февруари 18, 2009, 09:47:41 am »
Абе момичета да ви питам аз, че взех много да се озадачавам - пих 5 дни дуфастон 3х1 за предизвикване на МЦ, ама днес вече трети ден след като ги изпих МЦ го няма. Знам, че ден, два, три след спирането трябва да ми дойде, ама го няма, а няма и грам признак. Я споделете малко опит :wink:. И друг път съм пила но след като го спра БТ пада и до два дни ми е идвало, а сега обратното 8O
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #134 -: Февруари 18, 2009, 09:52:47 am »
То стана вече обяд,но никога не съм се включвала 3-та  :jump12: Добро утро Маринка и Gucci :bighug: Пожелавам Ви един хубав и усмихнат ден,напук на всичко ;) Кафенцето ще го пропусна,но пък закуската ще я изпапкам с кеф!  :hungry: :eating:

Ех,докато го изпратя и ме изпревариха и пак съм последна  :oops:
Хубав ден на всички!!! :bighug:

*

    Isidimi

  • **
  • 81
  • никога не губи кураж
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #135 -: Февруари 18, 2009, 09:53:47 am »
Добро утро на всички! Тези дни витае мрачно настроение в нашата банда, което ме силно натъжава, защото по някакъв начин Ви опознах и ми е гадно, че не сте щастливи. Затова една  :grouphug: :bighug: силна прегръдка от мен, Моля ви не се предавайте и продължете с вярата, че всичко в крайна сметка ще се нареди, но явно трябва да минем през изпитания, които да ни направят по- силни!!!
gucci , направо съм озадачена, от докторите в твоят град...боже.. 8O..ако се чувстваш добре и нищо не те боли, изчакай да се оправи времето и отиди при добър специалист...успех! На другите- хайде палавници...пускайте +++ тестчета, време ви е!!!  
*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #136 -: Февруари 18, 2009, 09:53:58 am »
Ето ме и мен Банда! Добър ден! :)
Вискан, мила обичам те, и каквото и да стене ние сме с теб, в молитвите си за добър резултат! Маричне същото и за теб мила!
Радост, на теб пък ти се качва темп, поне това видях на графиката ти! :wink:
Power, честита ти точица, много да се пазиш и много да си почиваш!
Целувки на всички!


*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #137 -: Февруари 18, 2009, 09:55:55 am »
Радост мен ми се струва, че може да ни зарадваш с хубава новина  :wink:
*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #138 -: Февруари 18, 2009, 09:58:32 am »
Виксънче мила много ми стана мъчно като прочетох как са нещата при теб  :( Искам да не се отчайваш, да продължиш да вярваш и знай че си при най-добрият лекар който ще ти помогне! Силно те прегръщам  :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #139 -: Февруари 18, 2009, 10:11:26 am »
Виксънче незнам кокво да ти кажа по различно от това което момичетата са ти казали.Вярвай на доктор Стаменов той е на първо място голям човек с голямо сърце,в това съм се обедила от всичко прочетено и видяно за него,заедно ще сбъднете мечтата ти.Лек ден ви желая.