0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    bibica

  • ****
  • 532
  • член на групата "3 от 6"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #100 -: Февруари 17, 2009, 13:12:13 pm »
Благодаря ви момичета!!!
Маринка - съжалявам за зацапването... ака се надявах този път да се е получило! :bighug:
Аз просто вече не знам какво да мисля и какво да правя. Тъкмо когато се успокоих малко и мислех позитивно, че скоро нещата ще се наредят, че ще почна вече тази подготовка за инвитрото... съдбата отново ме зашлеви и ме върна в реалността. Нямам и миг спокойствие, а проблемите изскачат като на състезание, кой от кой по-трудни и болезнени за преодоляване и психически и физически... нямат ли край тия мъки вече??
Виксън много ми стана гадно като прочетъх, дано тази киста да се махне с престоящият цикъл, и дано не се налагат хапчета, а още повече операция  :bighug: Обичам те много, и стига толкова мъка беее!

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #101 -: Февруари 17, 2009, 13:14:06 pm »
Цитат
а проблемите изскачат като на състезание, кой от кой по-трудни и болезнени за преодоляване и психически и физически... нямат ли край тия мъки вече??
И аз това се питам.Уж съм подготвена за всичко,ама трънки хич за нищо не съм готова,уж съм силна,друг път,един М ме изкарва извън релси.Питам се до кога ще издържа.Съветвам винаги всички да бъдем силни и да мислим позитивно,но аз вече ще се побъркам.Ама защо Господ ни подлага на това,ами нали всички сме негови чеда.
Оффф,спирам,стига съм ви занимавала с моите черни мисли.
П.П. Уж се праскам да оптимист,вярвям в успеха,ама все попадам в задънена улица.
« Последна редакция: Февруари 17, 2009, 13:15:40 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #102 -: Февруари 17, 2009, 13:21:21 pm »
Виксънче, Маринка много силно ви прегръщам :bighug:. Моля се всичко да се нареди при вас, стига толкова мъка, терзания и сълзи - заслужавате много радост и щастие :balk_21: :cuddle: :cuddle: :cuddle:
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #103 -: Февруари 17, 2009, 13:43:23 pm »
Виксънче,Маринка,знам,че е много трудно за Вас и думите ми ще са излишни,но сте преминали през толкова много препядствия,че сега не е моментът да се отказвате!Горе главата и продължете по пътя към чудото,а с цялото си сърце Ви пожелвам да е възможно най-кратък!  :crossfingers: yahoo_17 :bighug:
С Вас сме и никой няма да позволи да Ви завладяват лишите мисли osi_6 :bighug:
Ще Ви подкрепям до щастливия финал! :crossfingers:

*

    нерито

  • ***
  • 217
  • Виждаме така, както гледаме ...
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #104 -: Февруари 17, 2009, 13:48:44 pm »
                                              
Маринка  :bighug: важно е да си силна, но все пак си изживей и мъката до дупка, за да не остане нищо от нея до Успешната процедура :wink: Вярвам, че повече от всеки друг заслужаваме щастието да станем родители и ще станем!!! Само да сме живи и здрави  :balk_100:

Виксън, всичко ще се оправи миличка  :bighug:, и ти самата знаеш, че кистите са толкова често явление. Пожелавам ти скорострелно махане на кистата и още по-бърза поява на  :babyflips:

Продължаваме да мислим позитивно, защото отчаянието няма да ни помогне!  :)

Както е казал Рузвелт: "Единственото нещо, от което трябва да се страхуваме е самият страх"





*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #105 -: Февруари 17, 2009, 14:07:35 pm »
Благодаря ви, знам че все някога ще се оправя и моето чудо ще стане, но.... понякога ми е трудно да се придържам към тази мисъл и се отдавам на мъка и отчаяние. Сега като чели най-много ме е яд, че ендометриозата веднага започна да работи отново... не мина дори и един цикъл... а тя вече се храни и расте, въпреки лапарото, въпреки лукрина.... Дори не ми даде шанс да започна стимулацията...
Съжалявам че ви товаря, и знам че не му е нито мястото нито времето, но преливам от чувства и те така бушуват в мен..., а знам че мога да ги споделя само с вас защото ще ме разберете и няма да ме съветвате глупави неща... а ще ме подкрепите. Благодаря  :bighug:
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #106 -: Февруари 17, 2009, 14:14:07 pm »
Маринка, съжалявам миличка, но както казват момичетата ти предстои успешната процедура, за което всички тук ще  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Виксънче, и на теб ли ти намерих киста, тъкмо се понаредят нещата и излиза нещо...дано се махне със следващия цикъл...и на мен миналия месец ми се пукна една с адски болки, а сега се надявам другата да се е махнала с тази М, която изпращам...странното е, че не ме е боляло нещо извънредно при този цикъл, дали може да изчезне без болка..незнам....другия вторник съм на док, ще видим...и моята е със същите размери :?
И нашето чудо ще стане Викс, ще видиш  :bighug: :bighug: :hug2:
Гучи, а ти направо ме разби с тия тестове за 15 дневно закъснение 8O
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #107 -: Февруари 17, 2009, 14:22:39 pm »
Викс :bighug:,дано кистата изчезне с цикъла,и да се наредят нещата при теб.
Адашката как ли е ?Има ли някой инфо,минали й лапарото?Дано и при нея всичко започне да се подрежда,че много изстрада и тя .
Марина,съжалявам за лелката.Пожелавам ти успех с процедурата.
Вили,Соф,Боб,Биб и цялата тайфа :D :bighug:.
*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #108 -: Февруари 17, 2009, 15:01:28 pm »
Адашке, стискам палци гадната киста да изчезне и всичко да се нареди за теб!Съвсем скоро да ни зарадваш!
Маринка, аз минах по твоя път - надежди, че ще стане, инсета с мечти за положителен резултат и най-накрая най-трудния избор - инвитро!!!Но повярвай ми, един ден ще се обърнеш назад и ще  знаеш, че всичко това си е заслужавало!!!Ние сме силни и тази наша упоритост ще бъде възнаградена един ден!!!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #109 -: Февруари 17, 2009, 15:16:16 pm »
Викс :bighug:,дано кистата изчезне с цикъла,и да се наредят нещата при теб.
Адашката как ли е ?Има ли някой инфо,минали й лапарото?Дано и при нея всичко започне да се подрежда,че много изстрада и тя .
Роузи - благодаря ти миличка, дано и ти скоро ни зарадваш!  :bighug:
А Росси е добре, чувахме се скоро, операцията е на 13 март - така че има време, но не знам защо не пише тя вече тук?! Ще я попитам като я чуя.
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #110 -: Февруари 17, 2009, 15:19:11 pm »
Здравейте,момичета!!
Ех,че настроение... :?Пак трябва да вадя торбата с оптимизма и да ви надъхвам. :D
Викс,душата,ти преживя толкова много,че просто не ти позволявам да се дадеш на една нищо и никаква киста.Тая грозотия ще си замине още с тоя цикъл и хич не я мисли.Помниш ли и миналия път,точно когато картинката изглеждаше адски черна,се оказа че има светлина в тунела.Така ще стане и сега.
Маринче,а на теб знаеш ли какво ще ти кажа.Ще ти кажа да се усмихваш веднага,защото сега си толкова близо до своето бебче,колкото не си била никога преди.Спомни си дните,месеците и годините,през които във всяка една минута си копняла да видиш двете чертички.Е,тези чертички си толкова близо вече.Утре като се събудиш искам да започнеш да вярваш много силно,толкова силно,както никога до сега,че това е твоят път към мечтата.Повярвай,че ще успеете по този начин и това ще се случи!!!
Обичам ви момичета и ме боли,когато на вас ви е болно.Но макар в момента вие да не вярвате,аз вярвам във вашия успех!!!
Ще успеете!!!
Само трябва истински да го повярвате!
*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #111 -: Февруари 17, 2009, 15:32:37 pm »
ВиЛиЛи  :bighug:
думите ти, макар и не адресирани конкретно към мен ми подействаха страхотно!
добре е да има ского да се подкрепяме в трудните моменти, а честно казано само някой който е бил в това положение знае какво изпитваме и през какво минаваме
благодаря ви, че ви има момичета
 :balk_81:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #112 -: Февруари 17, 2009, 15:34:50 pm »
Здравейте,момичета!!
Ех,че настроение... :?Пак трябва да вадя торбата с оптимизма и да ви надъхвам. :D
Викс,душата,ти преживя толкова много,че просто не ти позволявам да се дадеш на една нищо и никаква киста.Тая грозотия ще си замине още с тоя цикъл и хич не я мисли.Помниш ли и миналия път,точно когато картинката изглеждаше адски черна,се оказа че има светлина в тунела.Така ще стане и сега.
Маринче,а на теб знаеш ли какво ще ти кажа.Ще ти кажа да се усмихваш веднага,защото сега си толкова близо до своето бебче,колкото не си била никога преди.Спомни си дните,месеците и годините,през които във всяка една минута си копняла да видиш двете чертички.Е,тези чертички си толкова близо вече.Утре като се събудиш искам да започнеш да вярваш много силно,толкова силно,както никога до сега,че това е твоят път към мечтата.Повярвай,че ще успеете по този начин и това ще се случи!!!
Обичам ви момичета и ме боли,когато на вас ви е болно.Но макар в момента вие да не вярвате,аз вярвам във вашия успех!!!
Ще успеете!!!
Само трябва истински да го повярвате!
:good_post: :balk_81: :balk_81: :balk_81: ВиЛиЛи страхотна си толкова оптимизъм,че човек няма как да не повярва в успеха.Повярвайте момичета скоро ще изгрее най-яркото слънце и на вашата улица  :sunshine: :sunshine: :sunshine: :bighug:
*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #113 -: Февруари 17, 2009, 17:12:19 pm »
Vickson , мила след всичко което преживя е трудно да ти кажа не се ядосвай, но съм сигурна че кистата ще изчезне със този цикъл и е време да се наредят нещата при теб. Винаги си била много силна и аз вярвам във теб. Чудеса се случват. :D :bighug: :balk_21:
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #114 -: Февруари 17, 2009, 17:56:12 pm »
Ей,Маринка ,много съжалявам :(Излишно е да казвам,че знам как се чувстваш  :balk_133: :bighug:
Гучи,разбирам те..Преди 5 мес на мен ми закъсня с 20 дни ,през което време се бях побъркала от притеснения.Всичките ми тестове бяха - ,а на ехографа нищо.Не знам какво да ти кажа,освен да отидеш на доктор  :hug2:Дано всичко е наред и най-накрая да получищ яснота по въпроса..
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #115 -: Февруари 17, 2009, 19:19:24 pm »
Много ви благодаря за милите и успокоителни думи.Благодарение на вас вече се чувствам по-добре и започвам да се надъхвам,че ще успеем.Ами то вие толкова силно вярвате,как аз да не повярвам.Обичам ви всички и страшно много се радвам,че ви "познавам",че ви има,че ме подкрепяте.
Виленце,торбата с оптимизма свърши работа.
БЛАГОДАРЯ ВИ.
Ау ми то аз май много се разчувствах и забравих да кажа-в петък в 11ч.док ме вика без да съм яла и пила поне 5 часа и в 12ч.ще ми правят сондаж,невежа съм какво е,че сега започвам да се ровя из форума.Обясни ми,че ще ми разширят церквалния канал,правело се с пълна упойка и било бързо.Това разбрах поне.
« Последна редакция: Февруари 17, 2009, 19:22:31 pm от Марина75 »

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #116 -: Февруари 17, 2009, 19:40:33 pm »
Момичета,не се отчайвайте така бе.Колкото и банално да звучи знам,че на всяка ще се сбъдне мечтата за дете.Мислете положително, вярвяйти и чудото ще се случи в най-неочаквания за вас момент.

Дано ви накарам поне малко да се усмихнете с това ,което ще ви кажа- днес ходих на преглед и си видях точицата- в 4-та г.с. Докато бях в кабинета не спрях да се хиля, а като се качихме в колата пък не можах да спра да плача от шастие.Голяма съм щматка.
Док ми каза да излизам в болнични от другата седмица,защото имало много епидемии и не трябвало да имам контакт с много хора.Аз мислех да си работя до последно,но щом се налага ще си стоя вкъщи.

Момичета вярвайте в мечтите си и те ще станат реалност!

 :bighug: :bighug: :bighug: :blowingdust2:
07.10.2009
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #117 -: Февруари 17, 2009, 19:51:58 pm »
Момичета вярвайте в мечтите си и те ще станат реалност!

 :bighug: :bighug: :bighug: :blowingdust2:

Благодарим ти power :bighug:
*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #118 -: Февруари 17, 2009, 19:55:39 pm »
Power
ЧЕСТИТО  :ballons:

и аз като теб се усмихвах през сълзи докато четох твоите редове. Много се радвам аз теб. Пожелавам ти леко бременеене и здраво и сладко бебче.
Да ти призная нещо, надявам се нямаш нищо против... всеки ден пиша на едно листче нещо хубаво, което се е случило през деня и го слагам в 1 ракитена делвичка. Може ли днес да напиша за теб?
всичко най и се пази
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #119 -: Февруари 17, 2009, 19:55:49 pm »
power миличка толкова се радвам за теб.Пожелавам ти най-леките и безпроблемни  :cloud9: и най-сладкото бебче на финала. :D