0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #220 -: Февруари 19, 2009, 17:49:21 pm »
Има ,Кремони.Април мес.когато подновихме ходенето на лекар спермограмата беше с общ брой сперматоз.6 млн.,другите показателе не ги помня,пък и не е тук мястото да ги пиша,това като сравнение.След 3 мес.новата беше вече с 13млн.Тогава почна и другите добавки и сега миналия мес.правихме и сме с 19 млн.и нещо си.Не се повлиява обаче обема,все е около 1.2,1.3 милилитра.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #221 -: Февруари 19, 2009, 17:55:12 pm »
Милички, много тегава ми се струва тази седмица.... :( хайде по-бързо да минава и чакам да пишете само добри новини около вас!!!

Аз да се отчета както бях обещала  :oops: - днес видяхме точицата!! На место си е и доки каза че е точно с размерите си за тези седмици  :)!!!! След 2 седмици ще ходим да видим сърчице!!! Стискайте палци, милички, всичко да е наред!!!!! Че тази седмица така се изтормозих докато не я видях на место......, не че сега съм особено спокойна ама все пак......

Приятна вечер на всички и утре да започнете деня с хубави новини!!!  
:bighug: :bighug: :bighug:
:blowingdust2: :blowingdust2: :blowingdust2: и от хубавите вирусчета ви давам!!!

*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #222 -: Февруари 19, 2009, 18:13:38 pm »
Надеж, мила,
ами ако това не е хубава новина, то кое е?
айде тихичко - честито и другата седмица да ни пишеш как си чула мечтаното тупкане
 :bighug:
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #223 -: Февруари 19, 2009, 18:23:23 pm »
Надеж много хубава новина :D тази седмица наистина е много тегава дано нямаме друга такава.
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #224 -: Февруари 19, 2009, 18:50:09 pm »
Надеж и аз много се радвам че всичко с точицата ти е наред.Дано да е така до края на бременността ти.
Момичета,аз съм в този форум от скоро и не съм много наясно с вашите лични истории,но знам че всяка една от нас ще постигне целта си.Някои по лесно,други по трудно,но всички ще стигнем до финала,като вместо реферска свирка ще чуем плача на нашите бебчета.Не трябва да униваме,не трява да се предаваме.Трябва да сме много силни,търпеливи и винаги положително настроени.Или поне да се опитваме да е така.Всеки има трудни моменти,всеки изада в черни дупки,но трябва да се постараем тези моменти да стават все по-малко.Силно ви прегръщам всички и знайте че ако мога с нещо да ви помогна съм винаги насреща.Можете да разчитате на мен. :bighug:
Извинявам се за дългия пост,ако ви е бил отегчителен-също приемете моите извинения.
*
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #225 -: Февруари 19, 2009, 19:11:03 pm »
Надеж ей че хубава новина :balk_21: Много  се радвам,нека всичко се развива безпроблемно и на финала си една много щастлива мама!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #226 -: Февруари 19, 2009, 21:10:08 pm »
Надеж, браво мила. Ей, това се казва хубава вест. Само такива трябва да се чуват :)
 Аз много четох за гадните ми ентерококи, какви ли не противоречиви мнения видях, но несъмнено най-гадното беше, че можело да доведат до запушване на тръбите и съответно стерилитет. Кой знае на какъв хал са моите. Сега проучвам въпроса за цветна снимка в майчин дом  Варна. Ако някой може да ми помогне с инфо ... Искам да я направя колкото може по-скоро, с пълна упойка и да става ясно каквото има да се знае. Не знам дали се чака много, дали трябва да уморя гада преди снимката, а като е толкова упорит как да го уморя, че тогава да я правя.. Уфф, доста съм объркана. Много мислих и днес започнах да пия антибиотик. В тоя ред на мисли -  дано не е станало чудото точно в този месец, ама не ми се иска да губя време в умъртвяването на гадините. Не искам да живеят в мен - искам да си ходят и другия месец да зачена. Благодаря ви момичета, че ви има, за да има на кой да си поплача. Толкова, ама толкова съм объркана, че ...
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #227 -: Февруари 19, 2009, 21:18:55 pm »
garga задължително трябва да се излекуваш преди снимката иначе бактериите може да проникнат в матката и положението да се усложни значително.Успех дано ги убиеш бързо тези гадини  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #228 -: Февруари 19, 2009, 21:22:54 pm »
Дени и аз така мисля, обаче много странно ми се видя - отговора на лекари от Майчин дом Варна, които казват, че това нямало значение ?!?!?!?
Вижте това :
http://www.maichindom-varna.com/blog.php?s=5&id=40
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #229 -: Февруари 19, 2009, 21:46:20 pm »
Здравейте момичета,напоследък нямам много време да ви чета,но когато ми дойде пуснах нов списък като естествено се махнах от очакващи.Незнам какво е станало но тази вечер влязох и нещо освен списъка на 1-ва стр.друг ненамира,а аз съм в него.Ще помоля да ме махнете от очакващи.Благодаря
*

    denisa

  • *****
  • 2681
  • Човек предполага, Господ разполага!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #230 -: Февруари 19, 2009, 21:55:02 pm »
garga ами това много ме очудва аз когато щях да я правя моята док.ми каза че неможе докато не се махне инфекцията която имах тогава,но може вече да не е така.Калинкаа модератор поправя списъка от първа страница за да не се товари темата.Лека вечер на всички.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #231 -: Февруари 20, 2009, 05:56:21 am »
Добро утро.Нас във Варна ще ни удави дъжда,ужас вали ли вали.
Надеж,най-сетне някой да разведри темата,честита ти точица.
Гарга аз съм в Майчин дом Варна и вече 2 цветни снимки правя там.За бактерии не ми е ясно,слава Богу не съм се сблъсквала с такива работи.Само мога да ти кажа ,че не е болка за умирачка ЦС,тъй че не знам за каква ти е пълна упойка,дори не съм си и помисляла да искам такава.Те ти слагат венозно обезболяващо,боли разбира се като вкарват контраста,но това пък значи че тръбите ти пропускат,и болката трае 2-3 мин.Много по-страшно е да си под упойка,поне мен ме е страх от упойки.
Е,да кажа и за мен,ща не ща днес и на мен днес ще ми слагат упойка/как ме е бъзе/,ще ми правят някаква процедура/не запомних как се казва/ за разширяване на цирквалния канал,за да е по-лесен трансфера,обясниха ми го нещо като сондаж.Ставало за кратко време и после съм щяла да поспя 2 часа в болницата.Те това е в 11ч.трябва да съм там.
А сега по 1 кафенце да пийнете като се наспите.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    kremoni

  • ***
  • 244
  • и аз искам бебе
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #232 -: Февруари 20, 2009, 06:54:23 am »
Добро утро!
Малеее какъв сняг ни е затиснал навън,а и продължава да вали....
Маринка,дано всичко мине по най-лекият и безболезен начин за теб.Пиши как е минало и какъв е резултата yahoo_17
Радостинка  :balk_64: ставай :)
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #233 -: Февруари 20, 2009, 07:52:41 am »
добро утро момичета.
и при нас не спира снега и няма излизане. навсякъде сняг сняг и пак сняг. сигурно и около 25см.
маринка стискам палци всичко да мине наред и пиши след това . ще чакаме  yahoo_17 :crossfingers:
мерси за кафенцето
*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #234 -: Февруари 20, 2009, 08:10:35 am »
Марина75, благодаря и за кафенцето и за информацията, която ми даваш. Моля те само да ми кажеш как става записването за цветна снимка и чака ли се много време т.е. със записване за месеци напред ли е ?
Иначе ти стискам палци да мине лесно процедурата ти днес  :crossfingers: :bighug:
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #235 -: Февруари 20, 2009, 08:15:02 am »
Марина75, благодаря и за кафенцето и за информацията, която ми даваш. Моля те само да ми кажеш как става записването за цветна снимка и чака ли се много време т.е. със записване за месеци напред ли е ?
Иначе ти стискам палци да мине лесно процедурата ти днес  :crossfingers: :bighug:
Ами ти при кого ходиш?Всъщност,аз като отидах за пръв път док.ми назначи всички необходими изсл.и ЦС също тя ми каза кога ще я направим,тя всъщност зависи от цикъла ти мисля,че преди овулация трябва да е,може и на първия чист ден.Инъче не се чака,но не може да се обадиш на регистратурата и да искаш час за ЦС,трябва първо с док.да говориш.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #236 -: Февруари 20, 2009, 08:16:08 am »
Добро утро :D
Маринка благодаря за кафенцето :wink:

Радостинка  :balk_64: ставай :)
Кремони аз съм станала ама нямам интернет в къщи от вчера :(. Трябва да отида да го платая ама много ме мързи, особено в този дъжд, който се изсипва навън.
Хайде лек ден на всички :D
Спермограма се прави само в клиника по стерилитет от ембриолог!
Между традиционното АГ и специалист по стерилитет има голяма разлика, не я пренебрегвайте!

*

    crow

  • *****
  • 2670
  • Вяра имам ... мира нямам!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #237 -: Февруари 20, 2009, 08:21:12 am »
Ами там е работата, че аз ходя при доктор цветкова, която е гинеколог, а не специалист по стерилитет. Питах я за цветна снимка, но тя каза - да не сме бързали. Имам хормонални изследвания, хламидия, кръвни и за щитовидна, на ехографа каза, че имам и овулация. По принцип съм с обърната матка и уж ставало по-бавно, но вече много време мина. Сега като ми се изолира тази гадост - Ентерокок ме е страх да не е предизвикал запушване на тръбите. Понеже само се лушкам насам и натам си самоназначавам изследванията. Ти при кой д-р ходиш, доволна ли си, чака ли се много и ако може ми пиши контакти. Може и на лични, ако някой смята че спамим темата. Благодаря ти много, мила.
"I'll follow him to the ends of the earth," she sobbed. Yes, darling. But the earth doesn't have any ends. Columbus fixed that.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #238 -: Февруари 20, 2009, 08:22:34 am »
Определено ще ти пиша на лични,да не разводняваме темата.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
Re: Нашите сбъднати мечти 16.02 - 22.02.2009
« Отговор #239 -: Февруари 20, 2009, 08:48:13 am »
Добро утро на всички.
Как не се сетих да ви помоля да си задържите дъжда и снега при вас-сега и в Шумен има osi_7 Хайде вземете си го за няколко дни обратно,че в събота съм на сватба,а тоалета и обувките,които си купих не са никак зимни...
Де да ставаше така...щях да искам при мен винаги да е лято
Силно  :bighug: за всички.Усмихнат ден ви пожелавам.А на работещите-да не сте посмели да стоите до края на деня на работните си места-ПЕТЪК Е osi_5