0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #800 -: Май 15, 2006, 10:44:40 am »
Гостът бях аз.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #802 -: Май 15, 2006, 10:51:22 am »
да попитам нешто можетели да ми кажете зашто така ме боли ниско долу все едно след две минути ште ми доиде от самия трансфер ли е или ништо нее станало :help:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #803 -: Май 15, 2006, 10:56:13 am »
Ели7, бе много бе мила, 8  :lol:  :lol:  Браво на теб :D  Дано всичко върви по вода занапред :D  Е, ние на среща те чакахме, ама ти си била заета с това-онова.
Родилното няма ли да е това, дето го строят в съседство? Но явно не де, щото то беше още строеж предния път 8O  Или пък е онова, дето го пристрояват отзад откъм партинга  :?:
Хмм, ами значи да забременяваме, всичко е осигурено :D
Благодаря ти, Бени!







*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #804 -: Май 15, 2006, 11:17:32 am »
Ми не дойдох, че го ударих на планинарство в събота, ама се надявам да имаме поводи :wink: и аз като теб си мислех за тази постройка ама не е тя. В самата клиника си е. Ох, днес пак съм на док, дано да са 4итави и 8 - те, то и аз не очаквах с толкова лека стимулация такива резултати... ама да видим...
Кремчо, невъзможно е да са били 80, максимум до 30 съм чувала, аз самата изживях хиперстимулация с 21 извадени и минимум лекарства. Не ти ли сложиха системи? И каква е тази цифра 10 трансферирани!!!!В коя клиника си, нещо започвам да се притеснявам за теб. Пиши ми ако искаш на лични, ако мога да съм ти полезна с нещо.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #805 -: Май 15, 2006, 11:20:37 am »
Доста обнадеждаващи новинки прочетох :) Дай боже покрай тези порои да ни завалят и много положителни тестове  :bfp1: Стискам палци на всички в АРТ процедури и на тези, които опитват на естествен цикъл  :wink:


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #806 -: Май 15, 2006, 11:22:51 am »
Кремчо , нормално е да имаш болки след трансфер , затова пий нош па 3*1.Искам да разбера само кой е този доктор " смелчага" ,който ти връща 10 ембриона  8O И мисля , че при такава хиперстимулация като твоята трябва да лежиш в болница , твоето положение ми се струва доста опасно :evil:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #807 -: Май 15, 2006, 12:25:37 pm »
моя лекар др.сариев гр.варна ми каза че икси прави в софия в клиниката на штерев и аз се сагласих да бях на система но за кратко и просто док.ми каза ,че са толковааз сашто доста се зачудих ох незнам и на мажами така каза аз може и ние да сме обаркали нешто
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #808 -: Май 15, 2006, 12:32:50 pm »
Големи глупости ти е казал Сариев, но-по вероятно е ти да не си разбрала. Знам, че в клкниката на Щерев правят само пункция и трансфер. Мога да се закълна, че в тази клиника ако видеха подобна картинка за хиперстимулация нямаше да ти направят трансфер. А другия момент, е че там с голям зор слагат 4 ембриона и то на жени над 35, а за 10  абсурд. Кремчо, на колко си години, май си много млада и доста по детски виждаш нещата, интересувай се мила, какво точно става с теб. Ако трябва звънни до клиниката и ги питай точно.Хиперстимулацията е нещо много опасно и може да доведе до необратими последици. Проявява се до 10 дни след пункцията.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #809 -: Май 15, 2006, 15:23:07 pm »
Благодаря ти Греис, мислех  си,4е само аз имам такива оплаквания.
Стискам палци на Ели7,Крем4о,Фре6и и на вси4ки запо4нали Арт
Късмет :bfp:  :goodluck:  :crossfingers:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #810 -: Май 15, 2006, 17:08:51 pm »
На тоя Сариев трябва дипломата да му се вземе :evil: Какви глупости , че във Варна са едни от най-добрите специалисти по инвитро, тоя Сариев от къде го намери ,че ти наясно ли си ,че след хиперстимулация и направен трансфер на 10 ембриона може да се получи нещо много ама много страшно.Вземи да отидеш при друг лекар , това е нечовешко да ти извадят 80 яйцеклетки, а пък че са ти върнали 10 ембриона просто няма да го коментирам. :x
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #811 -: Май 15, 2006, 17:27:26 pm »
Цитат на: tigra
На тоя Сариев трябва дипломата да му се вземе


Ако е вярно ...

Възможно е Кремчо да не е разбрала нещо ...

Тия цифри много фантастични ми се виждат. За първи път чувам 80 яйцеклетки на пункция ...  8O Още повече, че доколкото си спомням Кремчо е на 21 години и шансовете й би трябвало да са добри. За Сариев съм чувала, че е имал изцепки, но извинявай, чак толкова не е паднал от Марс да връща 10 ембриона ...
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #812 -: Май 15, 2006, 17:31:47 pm »
Цитат на: krem4o

изкараха 80 и 17от тях бяха читави днес ми беше трансфера сложихами 10 а 4 замразихме сега две седмици обииствено чакане успех на всички момичета и само положителни резолтати


В първия момент като прочетох 80 и реших че е станала правописна грешка.... с никоя част на ума си не мога да си представя как така ще стимулират толкова яко... че да извадят 80 яйцеклетки :roll: .... и как ще се разположат върху един яйчник по 40 яйцеклетки....те.... една върху друга трябва да са били..... :roll:
Както и май за първи път чета че някой трансферира 10 оплодени яйцеклекти.
Станалото станало...

Кремчо... обезателно потърси мнение от друг лекар... защото има сериозна опастност от хиперстимулация.
Хич не е шега работа.
Стискам палци всичко да е наред :crossfingers:
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #813 -: Май 15, 2006, 18:25:53 pm »
Колко хубаво ми стана, момичета като ви четох постингите от последните два дни. Браво! Браво! :balk_47:  Както добре сте започнали, така добре и трябва да завършите процедурите. Много се радвам за всички ви!
Елеонор, Ели, Зейтуни, Кремчо, силно ви стискам палци, момичета! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
Фреши и на теб, мила, стискам палци да стартираш и и да финишираш успешно! :bighug:

Много си влача краката за всички ви, трябва да успеете! :kickboy:  :kickgirl:
Мирише ми на много бременни в най-скоро време!
Успех, момичета, прегръщам ви! :bighug:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #814 -: Май 15, 2006, 21:48:28 pm »
За съжаление ще трябва да разваля малко хубавото пролетно настроение в темата с още един неуспешен опит:-(
Не писах от суеверие, но място за надежди за този опит повече няма!
С две думи първо икси, стумулация Диферелин, Гонал и Меногон, 12 извадени яйцеклетки, оплодени всички с икси, 6 върнати и за съжаление нито един годен за замразяване от останалите. На 17-ти ден след трансфер ЧХГ 23, 18-ти ден отрицателен уринарен, 20-ти ден много бледа втора чертичка, 21-ви ден - леко кървене - преглед - нищо, 22-ри ден М. с пълна сила, днес - 24 ден- уринарен отрицателен.

Много стискам палци на всички в процедура - настояща или стартираща! А тези, дето влачат краката - да не слушат мъжете си като им се карат:-)

Хайде следващия постинг да е с хубави новини!!!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #815 -: Май 15, 2006, 22:08:26 pm »
Andia
  :(  :(  :(
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #816 -: Май 16, 2006, 09:10:02 am »
здравеите вчера се обадих на сариев и тои ми каза ,че бил си направил маитап били по малко заштото разбрал колко сам шашната и ништо неразбирам . извинисе и каза , че с това искал да ми даде подкрепа
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #817 -: Май 16, 2006, 09:31:12 am »
Цитат на: krem4o
здравеите вчера се обадих на сариев и тои ми каза ,че бил си направил маитап били по малко заштото разбрал колко сам шашната и ништо неразбирам . извинисе и каза , че с това искал да ми даде подкрепа


Много странен начин на подкрепа. :roll:

Andia, съжелявам.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #818 -: Май 16, 2006, 10:36:39 am »
Цитат на: krem4o
здравеите вчера се обадих на сариев и тои ми каза ,че бил си направил маитап били по малко заштото разбрал колко сам шашната и ништо неразбирам . извинисе и каза , че с това искал да ми даде подкрепа

Аз не мога да рабера как те подкрепя по този начин- като ти каже ,че са ти извадили 80 яйцеклетки и върнали 10 ембриона и ти разбираш ,че могат да  се случат доста усложнения :?:
Нито подкрепата му разбирам , нито майтапа
P.S. Кремчо аз не можах да разбера- той ти прави стимулацията във варна , а пункцията и трансфера бяха в София в клиниката на "Щерев " ли?
Андия съжалявам мила , надявам следващия път да успееш :cry:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #819 -: Май 16, 2006, 12:42:04 pm »
Съжалявам, Андиа.
Що късмета все бяга от нас не мога да разбера :cry:
Дано следващия път е успешен.