0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #980 -: Май 29, 2006, 20:11:27 pm »
Цитат на: rene_24
Момичета ,док каза ,че утре ще е трансвера, има 6 ембриончета и щял да ги вкара всичките! Това правилно ли е? Понеже той ме пита дали съм съгласна и аз казах че му се доверявам! А.и каза ,че ако тръгнели всичките ,щял да ги вади едно по едно :?
От вчера съм на утрогестани искам да ви питам възможно ли е от него да ми е подут целия стомах,чак немога да вървя? Моля ви кажете какво да правя в такъв случай! :help1:
Стискам ви палци на всичките ,да знаете! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:

Може ли да попитам при кой лекар?Как ще ти връща 6 и после ще ги вади едно по едно 8O Аман от тъпанари :evil:
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #981 -: Май 29, 2006, 20:32:19 pm »

      Как така 6 ембриона???Абе тез лекари за базик ни взеха....При мен подуването се дължеше на хиперстимулация.Поне това ми обясниха.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #982 -: Май 29, 2006, 21:10:20 pm »
Ей и вие момичета, недейте така да разстройвате Рене, все пак на нея и трябва и морална подкрепа, и вяра, и доверие в лекаря. Може пък док (всъщност със сигурност) има нещо предвид, за да направи таква препоръка.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #983 -: Май 29, 2006, 21:16:28 pm »
РЕНЕ миличка много ще ти стискам палци за утре да мине всичко добре!!!!!!!!!!!!!! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers: Пожелавамти поне 1 ембрионче да се заклещи и да не се пуска за нищо на света! :bighug:
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #984 -: Май 29, 2006, 21:22:51 pm »
Вижте момичета,думите на док бяха имаме 6 хубави и ще ги вкараме всичките! Незнам дали е говорил за ембриохи,вие кажете ???
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #985 -: Май 29, 2006, 21:25:50 pm »
Ами за ембриони, за какво друго  :wink:
Дано да размисли и да не слага и шесте  :roll:  а аз ти стискам палци и ти желая успех и много късмет
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #986 -: Май 29, 2006, 21:26:10 pm »
Ренетка мила,

защо утре преди трансфера не попиташ док защо мисли, че е най-добре да ги върне всичките 6, ще ти обясни, ако прецениш, че има резон в думите му - ок, ако ли пък не предложи да ти вкара 3, например, а другите да ги замразите.
Ще стискам палци и ще се чуем в сряда сутринта:)
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #987 -: Май 29, 2006, 22:17:55 pm »
рене_24,стискам ти палци,дано вси4ко мине както трябва.
6те 4акаме хубави новини.
Късмет :crossfingers:  :bighug:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #988 -: Май 29, 2006, 22:40:13 pm »
Ами ....посъветвах се и с док от Русе и той мисли ,че е по-добре да се вкарат 6-те,защото при замразени имало много по-малък шанс! Аз му казах какво ме притеснява и той каза"няма да ти ги вадят ,а просто ако са повече от 2,ще пукне другите с иглата и това да не те притеснява! ДО ТАМ ДА СЕ СТИГНЕ"!
 Но утре, за оше по-голямо мое успокоение ще питам и док!
Благодаря за загрижеността и  утре ще видим какво ще стане!
Късмет на всички! :)
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #989 -: Май 30, 2006, 08:24:32 am »
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2640&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

тук има още едно моми4е на което вьрнаха 6 ембриона
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #990 -: Май 30, 2006, 09:08:08 am »
Рене, стискам палци!
Аз май не бих разрешила да ми пукне нито едно, но явно доктора знае по-добре.
Ади, Ели... успех!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #991 -: Май 30, 2006, 09:08:21 am »
Момичета при мен нещата нещо не са добре. На четвъртия ден от началото на стимулацията естрадиола ми беше 12, а ден преди началото на стимулацията - 18. Как може да пада въпреки стимулацията?! Днес пак ми взеха кръв, а за довечера си нося 2*100 единици пурегон. Много се притеснявам, че не реагирам нормално.
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #992 -: Май 30, 2006, 10:19:51 am »
TA  :kiss: съжалявам миличка. Може би е по-добре така - може би стресът от това с дядо ти е щял да навреди на бебчо. Кой може да знае. Дай Боже скоро да имаш повод за радост  :bfp1:
Ади, много хубаво че расте лигавицата :) желая ти успешно и последно инсе  :wink:
Ели - смелост мила, малко остава до момента на истината  :bfp:  :bfp:  :bfp:

Рене, ако се тревожиш говори с док за да се успокоиш. Важно е да си спокойна и сигурна, че ще успееш :balk_602: Вярвам че ще стане идеално :)  Много ти стискам палци за утре  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
p.s. Поздрави на любимия :)


Марми, не разбирам това, което пишеш, но ще ти стискам палци всичко да е наред при теб  :crossfingers:


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #993 -: Май 30, 2006, 10:29:17 am »
Момичета, много исках да ви зарадвам, но Прогестерона ми от 40 е паднал на 30. БЧХГ - 1,38. Шансовете са минимални  нещо да е станало. Ужасно се чувствам! :cry:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #994 -: Май 30, 2006, 10:36:07 am »
Ели, много ми е мъчно и си представям как се чувстваш  :(
Но нали все пак още нищо не се знае със сигурност?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #995 -: Май 30, 2006, 10:40:21 am »

     Много съжалявам за тези резултати Еличка.1.38 наистина е много малко.Кой ден ти е от трансфера?
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #996 -: Май 30, 2006, 10:48:23 am »
Цитат на: rene_24
Ами ....посъветвах се и с док от Русе и той мисли ,че е по-добре да се вкарат 6-те,защото при замразени имало много по-малък шанс! Аз му казах какво ме притеснява и той каза"няма да ти ги вадят ,а просто ако са повече от 2,ще пукне другите с иглата и това да не те притеснява! ДО ТАМ ДА СЕ СТИГНЕ"!
 :)



Това звучи отвратително!!!

 Все едно, че не става дума за човешки живот, който е заченат.

:balk_145:

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #997 -: Май 30, 2006, 11:11:06 am »
Ели, рано е още, ОБЕЩАЙ да не правиш като мен - предварително поражение!
Стискам палци - още нищо не е загубено!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #998 -: Май 30, 2006, 11:14:24 am »
ТА, лошото е , че съм прекалено информирана...Десети ден след трансфер...шанса ми е почти никакъв. Понаревах се и съм го преживяла, ще се опитам да насоча мислите си нанякъде другаде...
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #999 -: Май 30, 2006, 13:08:43 pm »
Много съжалявам Ели, аз също съм 10 ден от трансфера, но мен док. ми е назначил кръвен тест чак на 9.06. незнам как ще издържа дотогава. Днес като че ли започна да ме боли корема като преди менструация, ох незнам вече започнах да се притеснявам много сериозно. Моля се само да не ми дойде. Как ще изтрая до 9.06 незнам?
А може и при теб Ели да се получило нещо, не се отчайвай!

Успех на всички които чакат резултат!