0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #960 -: Май 29, 2006, 09:15:55 am »
Елинор, Кремчо, съжалявам за отрицателния резултат  :cry: , но ще имате още много много възможности  :D
На мацките в процедура много късмет и положителни мисли - и на теб, Ели, докато чакаш резултата  само положителни мисли ти желая :D
Аз започвам днес стимулация, но същинските събития май ще са в "Какви ще ги вършим през лятото"  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #961 -: Май 29, 2006, 09:27:43 am »
Рене, дано всичко бъде наред при теб!
Грейс, успех ти желая!Ще се виждаме в другата тема :)
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #962 -: Май 29, 2006, 09:40:54 am »
Успех Грейс! Дано ти повлечеш крак за лятната сесия :sunburn:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #963 -: Май 29, 2006, 10:24:57 am »
Рене, аз ти писах на лични, ама сега видях, че тука си писала - браво бе мила  :balk_47:  20 !!! Много ти стискам палци да си добре, да върнат хубави ембриончета и след 2 седмици -  :bfp1:  :bfp:
Грейси, успех и на теб - дано всичко мине като по вода :)
Ели,  :crossfingers: - не се тревожи, защото след 1 седмица сигурно ще имаш повод за голяма радост
Елеонор, Кремчо - съжалявам милички   :balk_21:
Ади - ще надебелее таз лигавица бе - де ще ходи. Не беше ли писал някой - витамин Е след овулация за удебеляване на лигавицата?
Ако съм пропуснала някое момиче - да знаете, че на всички стискам палци  :crossfingers: скоро да се хвалите с   :bfp1:


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #964 -: Май 29, 2006, 10:32:08 am »
Да се отчета - първи опит - неуспешен  :cry:
Стискам палци на всички останали... отрицателните проценти май вече ги поехме (за статистиката).
Аз във вторник през нощта прокървих - около 3 дена кръвоизлив и доктора каза, че този път няма шанс. Ще опитаме на есен пак. Трябва да се възстановя физически, емоционално и финансово все пак.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #965 -: Май 29, 2006, 10:34:35 am »
Много съжалявам ТА. Их....почти бях убедена, че си успяла след като мълчеше. Съжалявам. Пожелавам ти бързо възстановяване.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #966 -: Май 29, 2006, 10:39:19 am »
Та  :cry:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #967 -: Май 29, 2006, 10:40:24 am »
Благодаря ти, Огинка!
И аз на теб много ти стисках палци при твоето първо ИКСИ - явно понякога не се получава.
При мен като за капак и дядо почина внезапно - станало му е зле в нощта, в която и аз прокървих.
Нямам думи...
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #968 -: Май 29, 2006, 10:48:59 am »
ТА, прегръщам те.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #969 -: Май 29, 2006, 10:59:27 am »
Ох, мила ТА , а всичко вървеше така обещаващо... но нищо ще стане следващия път. Аз утре съм на кръвен и 6те пиша какво се случва...
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #970 -: Май 29, 2006, 11:01:48 am »
Ели, стискам палци!
Само спокойно.
При мен на 17-ти ден след трансфера (вторник) ЧХГ беше 7 - в четвъртак доктора реши, че няма смисъл да го гледаме...
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #971 -: Май 29, 2006, 11:04:01 am »
Ми 7 не е ли знак , че нещо е станало?Колко трябва да ми е утре, аз знам, че иначе вообще го няма в кръвта като хормон?
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #972 -: Май 29, 2006, 11:05:54 am »
А прогестерон мериха ли ти на 5-ти ден и после на 10-ти?
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #973 -: Май 29, 2006, 11:12:37 am »
Мила ТА толкова съжалявам. Наистина много ти се е насъбрало. Кураж мила. Следващия път ще стане.
Ели, Рене, Ади - на вас успех милички. Стискаме ви палци.
Грейси три дни пред теб съм. Явно ще сме заедно в "лятната група".
Прегръщам ви всички! Успех!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #974 -: Май 29, 2006, 11:19:27 am »
Ели, нищо не мериха. През 3 дена слагаха Прегнил по 3000 еденици и пиех Утрогестан 3*2.
Ама 7 си е малко за 17-ти ден - може и нещо да е и8мало, но с кръвоизлива да съм го изхвърлила.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #975 -: Май 29, 2006, 11:27:21 am »
Мила ТА, извинявай, но много съм се залисала със себе си. Приеми моите искрени саболезнования за дядо ти :cry: Но мисли  и от страната, че може би сега му е по добре и... душата му ще се всели в някое бебче...може и да е твоето...Много те прегръщам и те целувам, борбата продължава :bighug:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #976 -: Май 29, 2006, 17:01:14 pm »
Та миличка много съжелявам за случилото се!Каквото и да ти кажа в този момент то ще бъде излишно за теб,човек просто трябва да си го изживее. :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #977 -: Май 29, 2006, 17:05:21 pm »
Здравейте момичета днес бях на УЗИ(12 ден от цикъла),Имам 2 читави фолекула ,лигавицата 7-8мм -доктора каза че още щала да порастне!
ДАНО ДАНО ДАНО!!!В сряда ако всичко е наред и лигавицата порасна още ще правим инсе!Божа работа!!!
Успех на всички момичета в АРТ процедури !!!Дано вече да спрат лоши вести и да чуваме само само радостни новини!!!! :bighug:
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #978 -: Май 29, 2006, 19:39:59 pm »
Момичета ,док каза ,че утре ще е трансвера, има 6 ембриончета и щял да ги вкара всичките! Това правилно ли е? Понеже той ме пита дали съм съгласна и аз казах че му се доверявам! А.и каза ,че ако тръгнели всичките ,щял да ги вади едно по едно :?
От вчера съм на утрогестани искам да ви питам възможно ли е от него да ми е подут целия стомах,чак немога да вървя? Моля ви кажете какво да правя в такъв случай! :help1:
Стискам ви палци на всичките ,да знаете! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #979 -: Май 29, 2006, 19:47:36 pm »
ТА,съжалявам мила ,много се надявах първа да ни зарадваш за този сезон :cry:
Боже, как да се надявам сред ,толкова неуспех! :cry:
Стиска палци на всички останали :crossfingers:  :bfp: