0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #920 -: Май 24, 2006, 16:13:23 pm »
Стискам ви палци, момичета и благодаря за подкрепата!!! Ели, Рене, Блага, Та, Андиа ще успеем, ще видите!!! Трябва силно да вярваме и да го искаме!!! Да попитам само след трансфера какъв режим спазвате? Задължително ли е постоянното лежане, защото на мен хич не ми се отдава, Ели ти как се справяш? Конкретно към Ели се обръщам, защото има опит!!! Дано Ели ти е за последно този път и да ни зарадваш с най-хубавия резултат!!!  :P  :P  :P


*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #921 -: Май 24, 2006, 16:13:45 pm »
Цитат на: kiara
Вчера ми беше трансфера на едно ембрионче, защото нямах повече.

Късмет Киара! Едно, ама да е победител!

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #922 -: Май 24, 2006, 16:15:14 pm »
Дай Боже, Огънче!!! Ти си следващата, хайде и искаме да се гордеем с теб!!!  :P  :P  :P


*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #923 -: Май 24, 2006, 16:20:11 pm »
Цитат на: kiara
Да попитам само след трансфера какъв режим спазвате? Задължително ли е постоянното лежане, защото на мен хич не ми се отдава,

Най-добрата рецепта е да водиш нормален начин на живот. Залежаването не е добре, с изключение в деня на трансфера. Не трябва да се натоварваш физически и да не вдигаш тежки неща, които могат да доведат до контракций. Ако работата ти не е тежка...си ходи на работа. Важното е да се разсейваш с нещо, да се занимаваш с нещо, за да не мислиш постоянно за бебето. Иначе ще полудееш.

*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #924 -: Май 24, 2006, 16:22:15 pm »
Цитат на: kiara
Дай Боже, Огънче!!! Ти си следващата, хайде и искаме да се гордеем с теб!!!  :P  :P  :P

Надявам се! Каквото зависеше от мен, съм го направила. От тук нататък имат думата боговете.

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #925 -: Май 24, 2006, 16:27:01 pm »
Благодаря ти, Огънче за съветите!!! Аз в момента съм отпуска и даже така
съвпадна, че съм на работа точно когато трябва да правя теста, а това е 10 юни деня на репродуктивното здраве!!! Какво съвпадение само, дано да е на късмет!!! И аз си мисля, че прекаленото лежане не е хубаво, но ме е страх в началото точно когато се имплантира да се разхождам поне и затова първите няколко дена повечко ще полежа, а после може и разходки. Може да не съм права затова, но" страх, лозе пази" !!! И аз незнам вече кое е препоръчително и кое не!!!


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #926 -: Май 24, 2006, 16:37:09 pm »
Цитат на: kiara
И аз незнам вече кое е препоръчително и кое не!!!


Препоръчително е да се чувстваш добре;-) И да не се натоварваш.
10-ти юни наистина е много хубав ден за положителен тест! Хайде с теб сме и стискаме палци!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #927 -: Май 24, 2006, 18:51:41 pm »
КЪСМЕТ на вси4ки АРТ мадами,няма да цитирам имена,4е да не изпусна някоя девоика :crossfingers:  :bfp:  :cloud9:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #928 -: Май 25, 2006, 09:54:50 am »
Късмет на всички момичета и от мен! Силно ви стискам палци! Аз започвам стимулацията утре. Ще ви държа в течение. Успех! :balk_103:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #929 -: Май 25, 2006, 11:26:08 am »
Киара, аз лежах 3 дни почти без прекъсване и полудях :lol: Мисля , че в средното положение е истината! Успех!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #930 -: Май 25, 2006, 11:29:33 am »
Зейтуни, съжалявам мила, дано следнащият път е твоят късметлийски :D

Киара, успех и на теб! Ти в коя клиника ходиш? В МЦРЗ ми каза докторката, че препоръчват нормалнен начин на живот след ЕТ, че физическите усилия (е, обичайните де) не могат да попречат.
Благодаря ти, Бени!







*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #931 -: Май 25, 2006, 11:40:52 am »
Ели, Фреши, благодаря за мненията, явно наистина средното положение е най-добро!!! Фреши, в клиника "Надежда" на док. Стаменов, там ходя!!! Ще чакаме и ще вярваме, че се е получило!!! :P  :P  :P


Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #932 -: Май 25, 2006, 16:31:20 pm »
Киара, питам те, щото като бях точно във вторник в МЦРЗ имаше едно момиче, при която също се получил само един ембрион, та се чудех да не би да си била ти :D

Количеството понякога е за сметка на качеството, така че дано всичко се развие добре при теб оттук нататък :D
Благодаря ти, Бени!







*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #933 -: Май 25, 2006, 16:35:20 pm »
Зейтуни, много съжалявам за отрицателния резултат  :cry: Така или иначе обаче имаш запазена стая, знаеш си къде  :wink:
Киара, късмет ти пожелавам, дано мъничето излезе упорито  :)
Успех на всички, които очакват резултат или им предстои процедура  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #934 -: Май 25, 2006, 16:59:28 pm »
Грейс, и аз се надявам да е упорито!!! Желая успех на всички!!! :P  :P  :P


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #935 -: Май 25, 2006, 18:31:07 pm »
здравеите момичета моито икси маи неуспешно днес прокарвих не много  :cry: макар с 5 дневно закаснение на м.направо незнам какво да правя вече наревах се като магарица  :balk_146:  :balk_145: а теста трябва да го направя в неделя незнам да го правяли или не
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #936 -: Май 25, 2006, 18:46:37 pm »
Кремчо, съжалявам мила, но не се отчайвай!! има много момичета, дето прокървиха след инвитро и пак бяха бременни...непременно си направи кръвен тест! ха дано е положителен! горе главата!  :bighug:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #937 -: Май 25, 2006, 20:37:21 pm »
Цитат на: krem4o
здравеите момичета моито икси маи неуспешно днес прокарвих не много  :cry: макар с 5 дневно закаснение на м.направо незнам какво да правя вече наревах се като магарица  :balk_146:  :balk_145: а теста трябва да го направя в неделя незнам да го правяли или не

Кой ден от трансферът ти е? И какъв беше: на 3-ти, на 5-ти ден?
Ходи ли на преглед? И...много ли кървиш или само цапа?

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #938 -: Май 25, 2006, 21:32:51 pm »
Мили момичета на всички ви стискам палци най накрая да се получат нещата!!!!!Няма да цитирам че да непропусна някого!Аз  утре ще ходя на УЗИ за да видя как реагирам на стимулация!Успех -прегърщам ви всичките! :bighug:  :balk_21:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #939 -: Май 26, 2006, 08:32:50 am »
12 ден от трансфера е а не сам ходила на лекар само ми казаха да слагам утрогестан вагинално.относно карвенето доста се усили и е като обикновен цикал с много повече болка