0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #880 -: Май 20, 2006, 19:19:34 pm »
Гонала не влие на резултата тестовете  :)  може да има съмнения ако ти е поставян Прегнил. Хайде изчакай още малко с този тест  :wink:  но по принцип на 12-13 ден би трябвало да покаже.
Успех, дано видиш двете чертички и гледай да не вдигнеш пак температурата
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #881 -: Май 20, 2006, 23:18:56 pm »
Здравейте, момичета.

Не съм влизала от няколко дни , защото съм на работа, а вечерта като се прибера съм като парцал. Сега имам време, изчетох всичко и сядам да драсна някой ред в любимата си темечка :balk_121:    Много се моля за всички ви, които сте в процедура, в най-скоро време да успеете. Вярвам, че ще е така. Ама то за една седмица много добри новини бе, и то от хубави по-хубави. Стискам ви палци - на всички. :crossfingers:
На тези, които не успяха този тираж, пожелавам да съберат сили и кураж и да продължават борбата. И утре е ден! Не се отчайвайте, вярвам, че всичко ще се нареди - бавно, но СЛАВНО!

ТА, искам да те успокоя и да ти кажа, че след моя трансфер трябваше да направя теста на 17-ия ден. Е, аз първия го направих на 14-ия. Видя се втора чертичка, но много бледа. На 17-ия вече беше много по-ясна. И ги имах същите страхове като твоите, но се оказаха напразни. Сигурна съм, че и при теб ще е така. Ако можеш  успокой се и устискай поне още един ден и тогава напишкай един тест. И съм сигурна, че ще изживееш прекрасния момент от тази гледка: :bfp1:

И на всички други момичета го пожелавам от сърце.  :bighug:
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #882 -: Май 21, 2006, 20:00:45 pm »
Здравейте момичета!  :hug2: Аз да ви кажа как мина днес ,де! Значи...... док видя 14 фоликула по 10 мм ( с поставени 18 Гонала) И днес ми сложиха последния Гонал и започнаха с Меногон! Как мислите, с 6 Меногона(3 днес и 3 утре) дали ще нараснат достатъчно или ще има още като отида във вторник?? :balk_160:  
Не забравяйте ,че ви стискам палци на всички и чакам да кажете как върви при вас? :grouphug:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #883 -: Май 21, 2006, 20:48:57 pm »
Ще нараснат Рене, хич не се притеснявай  :lol: но предполагам, че ще има още инжекций  :roll:   Кажи само кои ден от стимулацията ти стана вече ?
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #884 -: Май 21, 2006, 21:51:47 pm »
Цитат на: rene_24
Здравейте момичета!  :hug2: Аз да ви кажа как мина днес ,де! Значи...... док видя 14 фоликула по 10 мм ( с поставени 18 Гонала) И днес ми сложиха последния Гонал и започнаха с Меногон! Как мислите, с 6 Меногона(3 днес и 3 утре) дали ще нараснат достатъчно или ще има още като отида във вторник?? :balk_160:  
Не забравяйте ,че ви стискам палци на всички и чакам да кажете как върви при вас? :grouphug:

Здравей, Рене  :D  С теб се видяхме днес и знаеш за моя преглед, но ще кажа и тук:
Пети ден стимулация с гонал. Осем фолукула (по четири от ляво и от дясно) по 6 мм. Досега бях на три гонала, а от днес съм на четири. Във вторник - изследване на естрадиол.
Рене, на теб кога ще ти изследват естрадиола?
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #885 -: Май 22, 2006, 00:02:36 am »
На Рене ,Блага и на всички момичета пожелавам да постигнат мечтата си!Стискам ви палци!! :lol:  :lol:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #886 -: Май 22, 2006, 09:19:09 am »
Благодаря ви много за палците и окуражителните думи. Аз тази вечер ще напишкам един тест все пак - трябва да спра да се треса така.
Утре ще докладвам.
Миси, днес стават 4 дена след последните 3000 еденици Прегнил (на 19.05.2006 е поставен)- дали ще е валиден теста?
И стискам палци на всички ви!!!  :crossfingers:  :bfp1:
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #887 -: Май 22, 2006, 09:29:28 am »
Рано е още за тест.
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #888 -: Май 22, 2006, 09:45:24 am »
Мисси, днес ми е 8-ми ден от стимулацията! :?  Значи имам 7 дни с Гонал и два с Меногон! Благодаря за сведенията! На всички ви балгодаря!
 :bighug: Балга и на мен вав вторник ще ми изследват Естрадиола! Там ще се видем!  :)
Стискам палци и на всички останали в процедурата!
 :crossfingers: ТА, май неможеш да стоиш под напрежение до вторник???  Трябва да е :bfp: ,нали всички стискаме палци! :crossfingers:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #889 -: Май 22, 2006, 12:43:30 pm »
ТА, изчакай до утре и си пусни кръвен - хайде още малко остана  :goodluck:
Рене, вървиш много добре  :)  може би към края на седмицата или началото на другата ще си за пункция
Палците са ми силно стиснати за вас момичета и съм сигурна, че ще успеете
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #890 -: Май 22, 2006, 14:07:31 pm »
Няма начин.. ще изчакам до утре - сутринта ще напишкам един, а след това при доктора за кръвен.
Иначе чакането на резултата от кръвния ще е кошмар.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #891 -: Май 22, 2006, 16:53:26 pm »
Цитат на: TA
Няма начин.. ще изчакам до утре - сутринта ще напишкам един, а след това при доктора за кръвен.
Иначе чакането на резултата от кръвния ще е кошмар.

 :crossfingers:  от сърце ти пожелавам положителен резултат!!!!!!!!!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #892 -: Май 22, 2006, 17:08:34 pm »
Цитат на: missy
Гонала не влие на резултата тестовете  :)  може да има съмнения ако ти е поставян Прегнил. Хайде изчакай още малко с този тест  :wink:  но по принцип на 12-13 ден би трябвало да покаже.
Успех, дано видиш двете чертички и гледай да не вдигнеш пак температурата


Благодаря ти мисси,аз си мислех 4е и Гонала влияе.
През уикенда си дадох по4ивка и не мислих за това,но утре ми е 12 ден от инсето и сигурно 6те напи6кам един тест.
Мила Та,късмет :goodluck:
рене_24 и на теб :goodluck:
и на вси4ки моми4ета :crossfingers:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #893 -: Май 22, 2006, 19:27:36 pm »
Цитат на: TA
Няма начин.. ще изчакам до утре - сутринта ще напишкам един, а след това при доктора за кръвен.
Иначе чакането на резултата от кръвния ще е кошмар.

Късмет ТА! Пожелавам ти кръвен минимум 50!

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #894 -: Май 22, 2006, 21:43:35 pm »
Айде момичета вече чакаме положителни вести!!!!!!Няма смисъл да пивтарям за палците вие го знаете че сме  с вас!!!!! :bighug:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #895 -: Май 22, 2006, 22:49:43 pm »
ТА, не остана вече, дано утре да ни зарадваш.
Успех на всички!  :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers: :bighug:

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #896 -: Май 23, 2006, 09:01:33 am »
Момичета здравейте, аз малко поизчезнах, ама гледам повечко да лежа. Ето и резултатите от моята лека стимулация - извадиха 5 яйчица, и петте се оплодиха. На 3-ти ден върнахме 4 ембриона / по мое настояване/. Те са съответно на 8 клетки / перфектен/, на 7 клетки / средно хубав/, на 6 и на 5 клетки / но и 2-та са с фрагменти и ги сложиха по-скоро като "подкрепа на другите"/. Лигавицата беше 11 мм,трислойна. Интересно, че от деня след трансфера зърната на гърдите ми са изпъкнали и доста ме болят. Много е рано за всякакви признаци, но все пак е някакъв знак...Ох, мили мои толкова ми се иска да стане най-после... Това е за сега от мен, на всички успех и целувки!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #897 -: Май 23, 2006, 09:06:00 am »
Ели7. много късмет ти желая! Те фрагментите ще изчезват малко по малко, колкото по-голямо става ембриончето и колкото повече се дели. Стискам палци да успееш! Кой ден от трансферът си?

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #898 -: Май 23, 2006, 09:07:06 am »
Аз се бях притеснила за теб Ели:P Мисля , че на добре вървят нещата , много си смела да се решиш да ти върнат 4 ембриона , аз не бих се осмелила , повече от 2  не давам да ми върнат :D Хайде стискам палци този път да е успешен и да се радваш на 2сладки бебока :D
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #899 -: Май 23, 2006, 09:08:48 am »
Оги, днес ми е 3-ти ден, а в четвъртък съм на преглед. В моята клиника следят какво става на 5-ти и 10-ти ден. Измерва се Естрадиол, прогестерон и Бета Че ха Ге.
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!