0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #860 -: Май 18, 2006, 19:29:26 pm »
МАИСКИ.МОМИчЕТА УСПЕХ.АЗ ЗАПОчВАМ 3 ТА ИНСЕМИНАЦИЯ,ПОСЛЕДНА.ТАКАВА МИ Е СХЕМАТА .ДНЕС МИ Е ПЪРВИ ДЕН ОТНОВО НА CLOMID.ОМРЪЗНАХА МИ ТЕЗИ ХАПчЕТА,НО КАКВО ДА СЕ ПРАВИ.ФРЕшИ КАКВО СТАВА С ТЕБ?
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #861 -: Май 18, 2006, 20:49:05 pm »
Момичета днес док гледа фоликулите и искам да ви питам нормално ли е на 5-ти ден(12 ампули) от стимулацията да имам 11-12 фоликула по 6 мм всеки???
 :roll: Аз просто се чудя така ли трябва да бъде или по-добре,просто ми престои за първи път ИКСИ и незнам! Док продължи схемата с още 6 ампули от Гонала  и в неделя пак ме вика!
Късмет на всички момичета в педстоящите процедури! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers: :bighug:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #862 -: Май 18, 2006, 21:34:04 pm »
Здравейте момичета !Утре отивам да ме видят на УЗИ и ако всичко е наред(дай боже) почвам стимулация за ново инсе!Успе на всички момичета !! :lol:  :lol:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #863 -: Май 18, 2006, 21:56:45 pm »
rene_24, всичко е нормално и не се притеснявай  :)  а тези 6 фоликула само в единят яйчник ли са или това е за двата?
Успех  :goodluck:

Аdi, стискам палци всичко да е наред утре и нека това инсе да ти е последно - дай боже
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #864 -: Май 19, 2006, 08:47:47 am »
Вейм, Ади, късмет, дано това да са ви последните инсеминации  :D
Рене, не се притеснявай, лекарите следят стимулацията ти, така че явно всичко си върви нормално  :D
Майски, стискаме ти палци и се надавяме, че все пак може и да се е получило - нали с инсеминацията се съкращава пътя на сперматозоидите и преживяемостта може да не се окаже толкова важна  :wink:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #865 -: Май 19, 2006, 09:18:10 am »
Грейси, ТА, прави сте :) абе незнам, сега се настройвам изобщо да не мисля за резултата и да не се впрягам толкова много - разсейвам се с работа и някакви хубави емоции.

Ади, и аз го мразя този клостил. Дано направиш хубави фоликулчета и този път -  :babyflips:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #866 -: Май 19, 2006, 09:28:08 am »
Рене и Ади, успех!

Вейм, успех и на теб, аз чакам М и ще правим ин-витро с лека стимулация.
Благодаря ти, Бени!







Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #867 -: Май 19, 2006, 10:23:32 am »
Успех на всички момичета, които са в процедури - няма да ги изброявам, за да не пропусна някоя  :wink: На неуспелите  :cry: стискам палци да съберат нови сили и пак напред  :D
Аз започвам със стимилацията и имам един въпрос към тези, които са вземали Сиофор. Кога спряхте да го пиете (във връзка с ин витрото). На мен док ми каза, че трябва да го пия до деня на пункцията, но малко съм объркана, защото на листовката пише да не се приема при планиране на бременност  :?: Ако има момичета пили Сиофор и започнали АРТ нека споделят до кога са го приемали... Много ще съм ви благодарна! :D
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #868 -: Май 19, 2006, 11:52:24 am »
Мисси,имам 6 фоликула в единия и 5 в другия яйчник! Общо ги видяха 11! И всеки е по 6 мм! Колко големи трябва да станат?? :roll: Балгодаря ти ,че си ми отговорила! Фреши и на теб и балагодаря! :grouphug:
Ади, късмет мила!! Стискам палци за всичкини! Дано при всички да се полуяи този път! :crossfingers:  :bfp:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #869 -: Май 19, 2006, 14:55:30 pm »
Цитат на: rene_24
Колко големи трябва да станат?? :roll:


На мен винаги са ми поставяли Прегнила, когато фоликулите са достигнали размер 18мм  :)  Ще пораснат и твойте има време и хич не се притеснявай. Вървиш много добре за сега  :)
Успех
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #870 -: Май 19, 2006, 16:13:10 pm »
Ама как няма всичко да върви, като всички ти стискаме палци!!!
Успех на Рене и Ади!
А и на всички други!
А аз нямам търпение до вторник.
Днес ми сложиха последните 3000 еденици прегнил.
Кога най-рано ще мога да направя тест?
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #871 -: Май 19, 2006, 16:19:36 pm »
Е, Та, то до вторник не остана време  :D Дано да видиш две чертички на теста  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #872 -: Май 19, 2006, 16:24:45 pm »
Споко ТА ние сме с теб. Стискаме палци
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #873 -: Май 19, 2006, 16:26:10 pm »
Цитат на: TA
Днес ми сложиха последните 3000 еденици прегнил.
Кога най-рано ще мога да направя тест?


Мисля, че след 24.05 и нека бъде кръвен за да бъде верен резултата. Стискам силно палците ТА за положителен резултат  :)
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #874 -: Май 19, 2006, 17:06:37 pm »
Missy, на мен доктора ми каза за теста във вторник. Искал да са 2 - във вторник и в четвърък, за да види как се движи. Иначе спомена, че до тогава трябвало да не се усеща влиянието на Прегнила.
Олеее.. толкова много ми се вижда времето до 23, че един ден допълнително ще ме побърка.
Всички ли са били така при първи опит?
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #875 -: Май 19, 2006, 19:06:07 pm »
Рене и на мен ми изглежда, че добре се движиш със стимулацията. Ако на док не му харесва в неделя може да реши да ти смени Гонала. И на мен ми се струваше, че много бавно нарастват, но накрая док смени Гонала с Меногон и порастнаха много бързо.
Та: 23-ти е след броени дни. Сметни колко са минала все пак, а още няколко дни на общия фон са нищо. Верно, че и на мен последните 2-3 дни ми минаха най-бавно, но от една страна ме беше страх от резултата от теста, от друга вече исках да знам какво е станало и да спра да мисля кой симптом какво означава, ако го има защо го има, ако не, защо не и т.н. И аз ходих на кръвен, защото мислех, че 5 дни след последен Прегнил от 5000 може само кръвен, но разбрах, че не е така. Така че ако искаш направи на 23-ти и двата.
Стискам много палци на всички!!!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #876 -: Май 19, 2006, 19:24:16 pm »
Здравейте момичета днес бях на УЗИ всичко е наред,няма кисти и утр започвам стимулация с СЕРОФЕН!Дано всичко да мине добре да има повече фолекули да растат хубаво и лигавицата да не е толкова тънка!
Успех на всички момичета, които са в процедури и тези които чакат с нетърпение резултат!!!няма да изброявам за да непропусна някого и всички ви пригърщам!Дано всички скоро да станем мами!!!!!!!!!!!!!!!  :bighug:  :balk_21:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #877 -: Май 19, 2006, 19:55:34 pm »
Ади, хайде дано, дано  :)
ТА, прегниът се излъчва по-бавно от организма, но кръвният тест ще даде най-точният резултат. Щом док. така е казал ще слушаш и изпълняваш,  пък както казва и Андия - вземи напишкай един  :wink:  Всичко ще е наред, не се притеснявай. Хайде мацки стискам ви много палците


ТА, при моят първи опит въобще не ми пукаше какво ще стане, а вътрешно бях сигурна, че няма да успея - и вътрешното не ме излъга  :lol:  :wink:
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #878 -: Май 20, 2006, 09:48:54 am »
Благодаря на всички ви за подкрепата :bighug:  и не забравяйте, че аз също съм духом с вас и ви стискам палци ! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:  Чакам на всички ни резултатите да са :bfp:  
ТА давай, ти си първа!  :crossfingers:
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #879 -: Май 20, 2006, 16:52:01 pm »
РЕНЕ,МАЙСКИ,АДИ ,ТА,ФРЕ6И И жси4ки други да не забравя някои стискап палци и на краката даже :crossfingers:
На мен днес ми е 9 ден от инсето,нямам търпение да си правя тест,кога моми4ета минава действието на Гонала?Ако си направя ътре тест дали 6те покаже не6то вие как мислите?
 :bighug:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ