0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #820 -: Май 16, 2006, 13:41:13 pm »
Андиа,съжелявам мила, на косъм си била от успеха! Но ще видиш, че следващия път ще стане със сигурност!
При мен нещата вървят доста главоломно, днес ми е 11-ти ден, вече има 4 - фуликула около 18-19 мм и още 4 между 13-15 мм, Етрадиола е  1856. Довечере  ми бият прегнила и в четвъртък съм на пункция живот и здраве! Днес седях в приемната до една мацка в 7-ми месец с близнаци. Да ви кажа и после не е лесна работата...Ама борба си трябва за всичко. Стискам палци на всички в процедура и се моля  най-после перипетиите ни да завършат по мечтания начин :sbabygirl:  :babyboy:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #821 -: Май 16, 2006, 14:16:35 pm »
Андиа  :kiss:
Цитат на: Eli7
Днес седях в приемната до една мацка в 7-ми месец с близнаци.:sbabygirl:  :babyboy:

Искам и аз да съм мацка с близнаци  :(
Ели - добре изглеждат нещата - дано скоро и ти видиш двете чертички, а после и две точици  :wink:


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #822 -: Май 16, 2006, 14:21:52 pm »
Ели, пак си им взела акъла  :wink:
Почваме още от сега да стискаме палци за четвъртък  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #823 -: Май 16, 2006, 14:39:18 pm »
Андиа,съжалявам мила :(  И аз съм с Деферелин и в момента ме стимулират с Гонал-Ф и повярваи ми ,никак не ми стана приятно като прочетох за неуспешния опит :(  Искам при всичкини да се получи вече!!!  :balk_118: Дано следващия пат да се получи и всичко да е наред,стискам ти палци! :crossfingers:
Ели а на теб в четвартак ти пожелавам всичко да мине успешно и да има  :bfp: резултат!
И на всички други пожелавам късмет!!! :crossfingers:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #824 -: Май 16, 2006, 15:07:02 pm »
Eli7, много късмет ти желая! Близнаци не ти пожелавам, но едно момче или момиче 100%. Късмет!

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #825 -: Май 16, 2006, 15:33:13 pm »
Здравейте момичета,

моля ако някоя се е сблъсквала с ЛУФ синдрома, моля нека сподели какви са следващите стъпки по-нататък.

При мен нещата са така:
- спермограми - ок
- излекувани хламидии
- проходими тръби - цветна снимка
- 1 неуспешна инсеминация
- посткоитален тест - отличен
- образуване на фоликули, със съмнение на ЛУФ синдром (при 2 цикъла)

Предстои - оказване на ЛУФ синдром и неговото лечение
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #826 -: Май 16, 2006, 15:47:29 pm »
Цитат на: darilka
Здравейте момичета,

моля ако някоя се е сблъсквала с ЛУФ синдрома, моля нека сподели какви са следващите стъпки по-нататък.

IVM е арт вариант за лечение.
А поликистоза имаш ли?

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #827 -: Май 16, 2006, 16:37:38 pm »
Ели успех - стискам палци. Бебе - и аз съм ЗА близнаците. Андия - съжалявам, не губи кураж, ще изгрее слънце и на твоята улица.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #828 -: Май 16, 2006, 16:53:10 pm »
Момичета моля ви пишете как си уреждате болнични за пункцията, трансвера и след това. На мен доктора ми каза че той не издавал болнични, а по това време в отпуск определено няма да ме пуснат особено за 3 седмици.
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #829 -: Май 16, 2006, 17:09:36 pm »
Цитат на: marmi
Момичета моля ви пишете как си уреждате болнични за пункцията, трансвера и след това. На мен доктора ми каза че той не издавал болнични, а по това време в отпуск определено няма да ме пуснат особено за 3 седмици.

По закон няма болничен за пункция, трансфер и всичко свързано с процедурата инвитро, тъй като, както всички знаем, тя не е по клинична пътека, а си плащаме ние. Моят доктор също не може да издава болничен специално за инвитрото. Но...може да се издаде такъв с фалшива диагноза, нещо гинекологично.
Аз лично си бях взела отпуск при моето икси, защото работодателят ми знаеше какво правя и щеше да бъде нагло от моя страна да му връча болничен с фалшива диагноза.
Избора си е твой.
Успех и късмет!

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #830 -: Май 16, 2006, 17:15:24 pm »
Цитат на: marmi
Момичета моля ви пишете как си уреждате болнични


Марми, аз имах болничен, но не го позвах целия, защото май седенето в къщи не ми се отразяваше добре (само глупости мислех и следях всякакви симптоми, най-често измислени) и 5 дни след трансфера тръгнах на работа. Не знам каква ти е работа и дали го позволява, но не е задължително да лежиш след трансфера толкова дни. А и лежането не помага. Е, най-добре е човек да си почива, но ако нямаш възможност...

Вземи си някакъв друг болничен от друг лекар. Това не е особен проблем  :wink: И можеш да го съчетаеш с малко отпуска. И готово...

Много стискам палци за успех!!!!
  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #831 -: Май 16, 2006, 21:58:14 pm »
да се отчета и аз...
утре правим пета инсеминация. Този път стимулацията бе с Клостил, от 4 до 7 ден по 1, а следващите два дни с малки дози Прегнил (видя ми се доста странен метод на стимулация :)
По принцип имаше съмнение дали изобщо да правим този месец инсе, защото от стимулацията още на 9 ден имаше 2 фоликула по 14 мм, а лигавицата бе само 7.5мм. Обаче днес картинката е следната: лигавица - 10 мм, само 1 фоликул, другият нещо се е скатал  :)
Естрадиол - 611,4 pg/ml
така док реши, че ще правим утре - 11 ден...биха ми 10000 ед. Прегнил. Оххх нещо съм се панирала  :?

Ели, Елеонор, Кремчо, Зейтуни....успех на всички!
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #832 -: Май 16, 2006, 22:07:25 pm »
Успех на всички момичета стискам палци :)

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #833 -: Май 16, 2006, 22:24:48 pm »
Ели 7, стискам палци в четвъртък.Дотук си отличник :D .
Майски, успех утре.На мен този естрадиол ми изглежда за повече от 1 фоликул.А дано стане този път! :crossfingers:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #834 -: Май 16, 2006, 22:31:03 pm »
на всички момичета УСПЕХ!!!!!! :crossfingers:  yahoo_17  :blowingdust2:
*

    rene_24

  • ***
  • 224
  • няма радост по -голята, от това да станеш МАМА!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #835 -: Май 17, 2006, 08:00:06 am »
Майски,стискам палци!  :crossfingers: Дано този път се получи и да ни зарадваш с :bfp:
Късмет на всички ви! :goodluck:  :heartbeat:
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #836 -: Май 17, 2006, 09:44:31 am »
Майски, този път вече трябва да стане - няма де да бяга това яйчице и ще го хванете  :wink:  :eggsperm: Успех!


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #837 -: Май 17, 2006, 09:48:39 am »
успех този пат ште стане  :eggsperm:  :bfp:  yahoo_17
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #838 -: Май 17, 2006, 09:51:06 am »
Браво Майски! И на мен естрадиола ти като за 2 яйчца ми идва.Е, може и едно да е ама е много първокласна реколта :wink: Стискам палци :crossfingers:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #839 -: Май 17, 2006, 10:18:50 am »
Цитат на: marmi
ТА, пункцията и трансфера в Пловдив ли ще бъдат? Доволна ли си от д-р Тони?

 Аз доста закъснях с отговора, защото не съм сядала на РС 10-тина дена.
Всичко беше в Пловдив.
Имах 3 хубави фоликула, пинктираха се 3 яйцеклетки и 2 се оплодиха. Върнаха ми 2  ембриончета - едно отлично и едно много добро.
Теста ще е във вторник.
И колко неща съм изпуснала - стискам палци на всички!!!