0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #720 -: Май 08, 2006, 17:17:57 pm »
Бебе, благодаря ти за съпричастността! :balk_21:
Наистина ми дойде много тази история, защото от седем години се боря да имам детенце и сега когато всичко беше така да се каже на финала, т.е. предприехме тази решаваща стъпка - ин витро - да ме препъне гадния неспукан фоликул... И някак си това, че може и да отидат нещата за наесен вече ме срути окончателно... Но аз вярвам че ще имам собствено дете и това ми помага много в такива моменти... Желая на всички в процедура много късмет и успех! :bighug:
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #721 -: Май 08, 2006, 17:53:14 pm »
Бебе,стискам ти палци,дано се похвали6 с :sbabygirl:  :babyboy:
Камино,и на теб касмет и :goodluck:
И на вси4ки Арт моми4ета само положителни резултати пожелавам.
Днес ми е 6 ден от стимулацията с Гонал,утре съм на кръвни изследвания и УЗИ.Дано вси4ко е ок,4е съм малко притеснена.
УСПЕХ НА ВСИ4КИ ВИ :kiss:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #722 -: Май 08, 2006, 18:15:07 pm »
Благодаря, Елеонор! Стискам ти палци за хубави резултати утре  :balk_602:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #723 -: Май 08, 2006, 19:05:48 pm »
поредната инсеминация - неуспешна  :balk_146:  в неделя ми дойде с пълна сила....Боже, какво не е наред - не се имплантира ли, не се опложда ли, просто се побърквам...наглед уж проблем няма особен...
ще видим идния месец какви ще ги вършим. твърдо съм решена да продължавам напред докато не стане, по дяволите!!!!

Камино, дано се махне по-бързо тази гадна киста. Знам какво ти е, въпреки че при мен пред инсеминация се случи, представям си преди инвитро какво е,  то не само нерви, а и средства пръскаш като луд...

Елеонор, Ели и Бебе - с вас съм и ви стискам много силно  :crossfingers:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #724 -: Май 08, 2006, 19:46:19 pm »
Съжалявам много,Маиски-бъди силна и много късмет :bighug:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #725 -: Май 08, 2006, 20:06:45 pm »
Майски, съжалявам. :(
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #726 -: Май 08, 2006, 20:24:09 pm »
Майски, много съжалявам за неуспешната инсеминация. Желая ти бързо отърсване от негативните настроения и с нови сили напред! :bighug:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #727 -: Май 08, 2006, 21:51:34 pm »
Майски, много съжалявам. Така бях сигурна за теб, че ще се получи този път. Нищо, миличка, следващия път с нови сили и надежда - ще стане, няма къде да ходи, ама на, пусто трябва да се изтормозим преди това.

Каминчо, много лошо се е получило при теб. Ех, че лоша работа! Знам какво е да чакаш да започнеш процедурата, а в последния момент нещо да се обърка. Аз така три месеца подред пих противозачатъчни, с надеждата, че ще започна, но уви. Е, накрая почнах, ама трябваше да потроша допълнително нерви.
Ама то каквото си  мислела котката, мишката го разваляла.
Елеонор, Ели, и на вас стискам палци, момичета. Успех!
 :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #728 -: Май 08, 2006, 22:45:48 pm »
Maiski  :(  :(  :( !!!!!Дано това да ти е последно разочарование!!!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #729 -: Май 09, 2006, 08:55:40 am »
Момичета, благодаря ви за хубавите мисли и пожелания :balk_21: Нещо като чета, много сме се ошашкали всички, споко , нещата ще станат! Но просто трябва да подобрим "изходната позиция". Днес ми е втори ден със Серофен, чувствам се супер, почти не мисля какво ще стане. Знам, че правя каквото трябва, пък да става каквото ще :lol:  :lol:  :lol: Много ви прегръщам!
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #730 -: Май 09, 2006, 10:17:57 am »
Здравейте, момичета.
Време е да се отчета и аз.
Вчера 18 ден след трансфер- преглед и уринарен тест- ОТРИЦАТЕЛНИ.
Наревах се хубаво.
Днес ми дойде, спирам утрогестана, усмихвам се и чакам с нетърпени да ми изтече бързо времето до следващия опит.
Процедурата ми беше перфектна, върнаха ми 3 човечета на 5-ти ден, лежах си вкъщи 2 седмици, но не ми било писано.
На всички, които са в процедура, стискам силно паллци.
Моля ви да не пълните темата със съжаления, нека остане място за добрите новини.
Прегръщам ви и много ви благодаря за подкрепата, скоро пак ще имам нужда от нея.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #731 -: Май 09, 2006, 10:38:53 am »
Мила white  :(  :(  :(
 :bighug: и силно стискам палци от сега за следващия път  yahoo_17
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #732 -: Май 09, 2006, 10:58:11 am »
Елеонор - всичко ще бъде наред и ще ти стискаме палци да е така  :wink:
Майски - това 3-то инсе беше, нали? СЪжалявам за разочарованието мила  - знам как се чувстваш :( Ще ти стискам много палци това да е последният неуспешен опит  :crossfingers: и скоро да се похвалиш с  :bfp:
Уайт  :kiss:  :bighug:  Извинявай, че те питам, но не помня останаха ли ти замразени ембриончета за следващ опит?
На мен днес (25-ти ден) ми се появи съвсем бледо розово зацапване - сигурен симптом, че М. наближава и не иска да ме прескочи  :(  Пак няма да има радостни новини от мен явно.


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #733 -: Май 09, 2006, 11:01:43 am »
Бебе, за съжаление не успяхме да замразим нищо. Ще караме по същата схема отново.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #734 -: Май 09, 2006, 11:06:25 am »
Ех, да му се не види... Айде, дано пък следващото инвитро е последното и  ти донесе   newsm04


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #735 -: Май 09, 2006, 11:25:42 am »
Уайт, Бебе :cry:  :cry:  :cry:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #736 -: Май 09, 2006, 14:24:49 pm »
момичета,   :balk_21:  благодаря на ВСИЧКИ ви за подкрепата, с вас се чувствам винаги обнадеждена! хубаво е да има някой съпричастен, който да те разбира напълно! дано всички ние, които не успяхме, да успеем следващия път!
Бебе, това ми беше четвъртата инсеминация, но първата при Стаменов. Бееше без стимулация, утре съм си записала час да ме види и да решим какво ще правим този месец. Надявам се да не стигаме до инвитро...
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #737 -: Май 09, 2006, 14:41:38 pm »
Хей момичета, а със ТА какво ставар пункця щеще да има в петък - събота? Хей, ТА как си, драсни 2 реда ако имаш желание, каквото и да е станало ние сме с теб :grouphug2:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #738 -: Май 09, 2006, 15:19:41 pm »
Цитат на: Maiski
поредната инсеминация - неуспешна  :balk_146:  в неделя ми дойде с пълна сила....Боже, какво не е наред - не се имплантира ли, не се опложда ли, просто се побърквам...наглед уж проблем няма особен...
ще видим идния месец какви ще ги вършим. твърдо съм решена да продължавам напред докато не стане, по дяволите!!!!



Ей, Майски, съвсем на същата вълна съм. Даже си мисля да си направим една отделна тема, че защо не и подфорум за неизяснен стерилитет? Да си мрънкаме там и защо по дяволите не става :lol:

А иначе продължаваме, как иначе :D  Ние се отказахме да ги мъчим тия инсеминации, ще видим как се случва оплождането поне с едно ин-витро.

Уайт,  :bighug:
Благодаря ти, Бени!







*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #739 -: Май 09, 2006, 15:45:32 pm »
Майски, ние след двете поредни неуспешни инсета при Стаменов сега почиваме. Но мислим след 2-3 месеца да идем на консултация при него да решим дали пак да правим инсе. Последният път уж всичко беше идеално - инсеминации с много и качествени плувци преди и след пуквнето на фоликулите (бяха 2 - поне единия не можа ли да изкара една здрава яйцеклетка :evil: ) . И накрая -  :bfn: и гадната М. Уж съм що годе интелигентен човек, занимавам се с наука и подхождам към проблема сериозно, но все повече се убеждавам, че всичко е Божа работа и лекарите са безсилни. Понякога като че ли карат по метода проба-грешка, а това отнема толкова време и сили и емоции. За пари да не говорим... Страхотен е екипът на лекаря ми и много се радвам, че ги открих, но все си мисля че пропускаме нещо важно и се чувствам толкова безсилна, че мога само да чакам и да се надявам.