0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #660 -: Май 01, 2006, 14:31:11 pm »
Хайде, момичета!
 Ако знаете как си влача краката, ходейки из къщи. Мъжът ми снощи чак ми направи забележка, че съм започнала да ходя като баба.
Ама разбира му на него главата за какво иде реч...
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #661 -: Май 01, 2006, 15:01:25 pm »
Ама всички на теб се надяваме - влачи още!

При мен - 3 хубави фоликула - 16-17 мм - доктора включи и Оргалутран.
Утре хормони и да видим какво ще правим после.
Само този LH ме притеснява....
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #662 -: Май 01, 2006, 17:36:59 pm »
Хайде, Та, твой ред е!. Много, много ти стискам да успееш! :crossfingers:
И от три фоликулчета да станат три  :babyflips:  :babyflips:  :babyflips:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #663 -: Май 02, 2006, 10:12:45 am »
здравейте момичета,
не писах дълго, че ни нямаше по празниците :) все така в очакване съм, днес ми е 23 ден от цикъла, а вече съм на ръба на нервите си. Всяка нощ сънувам някакви бебета, миналата даже - че раждам!  :crazy: явно съм психясала вече и за нищо друго не мога да мисля. Вглеждам се във всяко едно "боцване" в корема, и се чудя това признак на наближаваща менструация ли е или на бременност...та така, чакам с нетърпение уикенда, който ще покаже дали има резултат инсеминацията или не!

ТА, Киара, желая ви успех!  :)
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #664 -: Май 02, 2006, 10:27:37 am »
Хайде, Майски, и твоя ред дойде. Ами че то си показва, бе - тя бременността ти идва с  името ти.
Успех и на теб, миличка, ще успееш и ти, ще видиш.
Хайде, чакаме добри новини по Гергьов ден
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #665 -: Май 02, 2006, 15:45:06 pm »
Здравейте! Днес ми поставиха диферелина. За сега нямам оплаквания. На 12-тия ден трябва да се обадя на д-ра. Тук бях писала за моя случай: http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=3708
Желая успех на всички  :D
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #666 -: Май 02, 2006, 15:46:29 pm »
Е, не можах да подаря най-страхотния подарък за рождения ден на милото: инсе № 3 - неуспешно. Явно ще е за друг рожден ден, но за кой ли :( .
Намерихме нашето синче.
*

    rally_g

  • ****
  • 959
  • Искам да бъда добра!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #667 -: Май 02, 2006, 15:50:59 pm »
Цитат на: peti_pati
Е, не можах да подаря най-страхотния подарък за рождения ден на милото: инсе № 3 - неуспешно. Явно ще е за друг рожден ден, но за кой ли :( .


:(. И аз се надявам да изненадам моето съкровище за рожденния му ден (20.05), но като гледам как вървят нещата (симптоми разни), май няма да е и за този:(.
ЗА КООРДИНАТИТЕ НА ИЗПИТАНИ СПЕЦИАЛИСТИ ПО РЕПРОДУКЦИЯ ВИЖТЕ http://www.zachatie.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=6
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #668 -: Май 02, 2006, 16:16:31 pm »
peti_pati  :kiss: Съжалявам че пак не е станало :(
Моя мъж е на 4 май, ама още е рано да се каже дали ще му направя най-хубавия подарък. Но едва ли -този месец не сме ходили по доктори и инсеминации и няма начин да сме направили малкото подаръче.
Рали, на бързай да се отчайваш - като гледам симптомите при М. и при бременност са май едни и същи, така че докато не ти дойде нищо не се знае :wink: Пък и да не сме успели този месец, пак трябва да сме щастливи, че имаме такива любящи стабилни "теленца" в къщи :) Аз се надявам поне за другия РД да му родя най-накрая бебче - тъкмо да се разбираме добре  :P
ТА, Майски, Блага - стискам ви много палци  :crossfingers:  yahoo_17


Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #669 -: Май 02, 2006, 18:11:18 pm »
Здравейте! В събота беше първата ми инсеминация - 50 000 милиона, 70 % подвижност след обработката. На неспукани 2 фоликула по 20 мм. В петък 10 000 единици Прегнил. Стимулацията беше 3-7 ден Клостилбегит по 1 на ден. На  12 ден имаше 5-6 фоликула, но само два порастнаха достатъчно. А пък вчера (17 ден) се установи, че единия фоликул се е спукал, но другият не беше. Имам си киста 24 мм. Много ме е яд, че пих гадния клостиблегит, а пък резултатът не беше особено добър. :evil:  Лошото е, че ако не се спука кистата, не може да се прави стимулация следващия цикъл. А пък докторът към средата на юни излиза в отпуск и чак на есен с песен... Какво да се прави, такъв ми бил късметът.
Пожелавам успех на всички момичета в процедура, и на тези които дерзаят по естествен път също.  stork-girl
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #670 -: Май 02, 2006, 19:08:15 pm »
Васи,  :hug2:  наистина е моят месец  :lol:
Пети-пати, много съжалявам   :( нищо, може пък подаръка да дойде с едномесечно закъснение??  :)  следващият месец ще правите ли инсаминация?

Рали, Мира, още нищо не се знае! стискам палци пък да стане чудото!!

успех, Блага!
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #671 -: Май 03, 2006, 08:51:15 am »
Blaga70, Mira_d, успех момичета - дано попълните с хубави резултати тази пролетна серия :D  :D  :D .
Mira_d, 50 000 милиона преди обработката или след нея бяха :roll: и колко използвахте за самото инсе?

Maiski, едва ли следващия месец ще правим инсе - това ми беше третото в три поредни месеца. Аз още след второто исках да си дам почивка, но... Както и да е - сега съм се замислила да си направя имунологични изследвания и да повторя всички хормони. Лятото ще се отдам на почивка, пък наесен ще видим :wink: .
Намерихме нашето синче.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #672 -: Май 03, 2006, 09:11:10 am »
Пети, съжалявам  :(
При мен същото - пак на изходна позиция  :cry:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #673 -: Май 03, 2006, 09:48:43 am »
Грейси,  :bighug:  :( .
Намерихме нашето синче.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #674 -: Май 03, 2006, 11:50:05 am »
Пети, 50 000 милиона бяха след обработката, поне аз така разбрах.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #675 -: Май 03, 2006, 12:00:22 pm »
На Грейси и Пети - искрено съчувствие :(  и да се стягате, щото продължаваме напред, нали :D

Вейм, стискам ти палци и ти благодаря за хубавите думи и окуражаването :D

Стискам палци и на Киара, Мира_Д, Блага - успех, момичета :D

Малинкова, благодаря ти за инфото за тестовете :D
Благодаря ти, Бени!







*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #676 -: Май 03, 2006, 15:34:36 pm »
Фреш, а ти няма ли да започваш инвитро? Нали това бяха плановете ти.
Аз с лека стимулация направих 3 хубави фоликула и доктора е доволен. В петък - пункция.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #677 -: Май 03, 2006, 15:56:24 pm »
Успех, Та, и късмет  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #678 -: Май 03, 2006, 15:59:37 pm »
Успех ТА, и аз започвам по твоите крачки следващата седмица, много късмет ти пожелавам :heartbeat:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #679 -: Май 03, 2006, 16:16:53 pm »
Браво на теб, ТА. Стартирала си добре. Трябва да завършиш с отличен. Стискам палци!
Ели, и на теб ти стискам много палци, и ти ттрябва да си отличник.
Абе въобще всички  този  месец  с АРТ процедури, трябва да успеете - я какво слънце се е задало! :balk_69:
Добър месец за зачеване.