0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #640 -: Април 28, 2006, 14:41:31 pm »
Цитат на: malinkova
Лоша новина,
тестът е отрицателен, но какво да се прави живота продължава.


 :sorry: Миличка, съжалявам...  :balk_145:  Да, животът продължава, и ще имаш възможност пак да опиташ. Ще си починеш и ще се възстановиш лятото и на есен с нови сили. Тази наша цел си струва всяка болка, която изживяваме.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #641 -: Април 28, 2006, 14:54:03 pm »
Малинкова,  :( страшно съжалявам, но ти си силно момиче и ще успееш! Почини си малко, възстанови се психически и физически и с нови сили напред!  :bighug: И нашият час ще дойде, ще видиш, само трябва да си съхраним силите за тогава! :balk_21:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #642 -: Април 28, 2006, 15:09:31 pm »
Малинкова, бързо възстановяване и успех в скоро време ти желая!!

А колко показа кръвният тест и къде го прави, щото нали скоро и аз правих, за сефте, и само дето не беше под нула - 0.1 - та така ли е при всички се чудя :roll:
Благодаря ти, Бени!







*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #643 -: Април 28, 2006, 16:05:03 pm »
Малинкова, съжалявам миличка! :(
Бъди силна...нали знаеш, винаги има надежда...дано скоро се случи!!!
Бори се до края!!!

Грейс, тя говори за Неофолик Форте.Тя е 10 пъти по-голяма от обикновенната доза.
А ти казваш за обикновенната.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #644 -: Април 28, 2006, 16:15:37 pm »
А, така ли, извинявам се, не знаех  :oops:
Каква е разликата всъщност?
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #645 -: Април 28, 2006, 21:42:56 pm »
Привет на всички.Да се отчета днес и аз -2 ва хубави фоликула  от ляво понеделник инсеминация,и от там нататък чакане.Малинкова, горе главата,мисли позитивно,ще стане.Фреши,не си мисли че шансовете са ти малки,напротив.И двамата сте млади,здрави прави.Картинката е добра .Много положително мислене и стискам палци.Аз мисля че наи добре е да се насочите към ICSI,но те докторите наи добре си знаят.вАСИЛИЯ голямо честито.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #646 -: Април 28, 2006, 21:46:44 pm »
Цитат на: Grace
А, така ли, извинявам се, не знаех  :oops:
Каква е разликата всъщност?

Грейси, разликата е в количеството - в Неофолик Форте има 10 пъти повече фолиева киселина. Прилага се при установени генетични дефекти.
*

    лили

  • *****
  • 2151
  • мързи ме да натискам шифт-а
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #647 -: Април 28, 2006, 22:01:03 pm »
Цитат на: danidan
Е-е, това не е истина.Спряха селен-а, а сега и фолиевата...


селена отново е по аптеките. сменили са му опаковката просто и предполагам за това го е нямало дълго време. предполагам става въпрос за селена от 50 микрограма
неофолик форте има със сигурност в поне 2 аптеки в района на красно село.
ОСТАВЕТЕ СТЕФКА НА МИРА!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #648 -: Април 29, 2006, 10:33:32 am »
Здравейте, и от мен!!! Съжалявам за теб Малинкова, не се отчайвай, бъди силна и вярвай!!! Аз да ви се отчета, на 27 изследвахме естрадиола след диферилина, който беше поставен на 11 април. Готова съм за започване на стимулацията, но клиниката ще почива от 1 до 7, така че започваме живот и здраве на 8 май. Първите четири дена ще ми бият по четири Гонал 75Е, а после ще си покаже как продължаваме. Още малко чакане и стартираме съществената част. Надявам се много да ми стискате палци и съм сигурна, че с ваша подкрепа ще стане!!! Важното е много да вярваме, че ще стане!!!  :P  :P  :P


*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #649 -: Април 29, 2006, 10:35:09 am »
Ще стане, Киара! :lol:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #650 -: Април 29, 2006, 10:39:33 am »
Благодаря ти, Лали за куража!!!


Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #651 -: Април 29, 2006, 11:31:12 am »
Стискам ти палци, Киара! Успех! :balk_602:
*

    Anonymous

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #652 -: Април 29, 2006, 11:32:24 am »
Благодаря на всики за съчуствието.
Знаете ли този път сякш по лесно го преживявам, въпреки че бях сигурна 100%, че е станало. Лошото е, че се вкопчвам в следващия опит и си казвам е тогава вече ще стане, но никой не знае.
Все пак това ме крепи и знам че имам още шансове.

Фреш теста си го правих в клиниката, където правя процедурите, стоиноста беше 7,5 , но това е така защото задържащата терапия ми включва и прегнил и предполагама от там е тази стоиност.
Предния път теста ми беше 50 и док каза, че най вероятно нещо се е захванало но не се е развило, а сега явно нищо не е станало въпреки че ембрионите бяха по хубави.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #653 -: Април 29, 2006, 11:57:59 am »
Извинявайте ама госта съм аз
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #654 -: Април 29, 2006, 12:01:03 pm »
Малникова, съжалявам :(
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #655 -: Април 29, 2006, 12:08:17 pm »
Малинкова,  много съжалявам за несполучливия опит. Горе главата, миличка, все някога ще се получи и това някога най- вероятно ще е следващия път. От сърце ти желая успех.

Момичета, на мен след трансфера, док ми изписа, освен всичко друго и витамини, като изришно ме предупреди да не е Матерна. Аз си взех Допелхерц Витамини А-Я.  Но в тях също има фолиева киселина - 450мг. А аз отделно пия Фолиева киселина. Смутих се да не предозирам с нея, но в една тема за Фолиевата киселина тук, Мели ни беше предупредила, че колкото и фолиева киселина да се пие, няма опасност от предозиране. Вчера като ходих при доктора питах и него - и той така ми каза, но все пак ако ме смущава това - да пия само витамините.
Ако не можете да намерите NEO-PHOLIC, вземете си от тези витамини, те са комплескни и са много хубави. "DOPPELHERZ VITAMINE A-Z
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #656 -: Април 29, 2006, 15:38:01 pm »
Малинкова, съжалявам  :cry:
При мен - днес е 4-ти ден от стимулация, ама доктора е притеснен от стойностите на LH - 18.76.
Иначе - Естрасиол - 367
Може ли някой да каже дали е нормално ЛХ? :?:
*

    silvanchence

  • *****
  • 1971
  • Най-стимулиращият дар – надеждата.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #657 -: Април 30, 2006, 16:09:34 pm »
Късмет и от мен!
И да пишете после!
[/url[url=http://bg-mamma.com]


Да имаш кураж не значи да не се страхуваш,а да си господар на страха си - Марк Твен
09.04.2009 г.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #658 -: Април 30, 2006, 20:01:13 pm »
Малинкова съжелявам за отрицателен тест.Не се отчайвай защото то ще стане и ще бъде найпрекрасние момент в живота ти.
На всички момичета стискам палци скоро да се похвалят и да се преместят в похубава тема.Всички вие сте стрхотни и го заслужавате. :balk_21:
*

    bebe2006

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #659 -: Май 01, 2006, 13:45:32 pm »
Malinkova  :balk_21: Разбирам как се чувстваш и това вкопчване в следващия цикъл - увереността, че вече най-накрая ще стане. Дано наистина скоро и при нас се получи, миличка :crossfingers:. При всички нас, които споделяме надеждите и болката си тук   :grouphug:
weim, стискам палци инсето да е успешно и да се радваш след  :cloud9: на  newsm06
Киара, разбира се че ще ти стискаме палци мила:wink: :crossfingers:
Няма да се отчайваме, а ще се надяваме, че Василиа е започнала една щастлива пролетна серия
  :)