0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #620 -: Април 27, 2006, 16:17:06 pm »
Цитат на: Anonymous
момичета аз съм в 10ти ден след трансфер на замразени ембриони. мисля че между 8 и 9 ден нещата приключиха - рязка промяна във всичко, гърдите най-вече. Някой да знае история за чудотворно забременяване въпреки симптомите :(  много ми е тъпо да се тъпча с фолиева киселина и естрофем напразно.... още 10 дена... това е опит №4 така че не си въобразявам. дали да не ида при доктора утре и да го помоля да погледне какво става?


Утре ти е 11 ден, можеш да направиш ЧХГ тест (бета ЧХГ)... Това при условие, че не са ти били прегнил скоро.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #621 -: Април 27, 2006, 16:20:07 pm »
Здравей Госте! И на мен ми е интересна теорията със симптомите, чувствата, вярата... но те съветвам да прочетеш 4 теми по-надолу - Моето ИКСИ- II част. Благодаря на Тигра, че сподели историята си с нас. Още едно потвърждение, че никога не знаеш кога е дошъл краят и кога вече няма смисъл...! Успех и кураж!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #622 -: Април 27, 2006, 17:05:20 pm »
Здравей, Госте!
Ако това ще те успокои, ще ти разкажа, че преди десетина дни се чувствах по същия начин като теб. В първите няколко дни след трансфера чувствах леко придърпване ту в матката, ту в яйчниците, гърдите ми бяха напрегнати. Около 9-ти, 10-ти ден изведнъж всичко приключи - никакви болки, никакво придърпване, температурата ниска, гърдите ми нормални, абе въобще никакви признаци, че нещо е станало.
После пък към 13-ия ден започнаха да ме болят яйчниците и аз си помислих, че това е типичния ПМС. Дори превръзки си купих, за да съм подготвена. Да, ама не. Правих два теста - един на 14-ия ден и един на 17-ия - и двата положителни.
Всички момичета тук знаят какво недоверие ме беше обхванало.
Така че не бързай да се предаваш още. Още нищо не е загубено. Пий си хапчетата, които са ти предписани и чакаме след седмица да се похвалиш с хубави вести.
Успех, стискам ти палци всичко да е наред :crossfingers:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #623 -: Април 27, 2006, 17:17:29 pm »
Цитат на: Anonymous
момичета аз съм в 10ти ден след трансфер на замразени ембриони. мисля че между 8 и 9 ден нещата приключиха - рязка промяна във всичко, гърдите най-вече. Някой да знае история за чудотворно забременяване въпреки симптомите :(  много ми е тъпо да се тъпча с фолиева киселина и естрофем напразно.... още 10 дена... това е опит №4 така че не си въобразявам. дали да не ида при доктора утре и да го помоля да погледне какво става?


Миличка, нали знаеш какво казват докторите - пиеш си хапчетата, докато не то дойде обилен МЦ и си правиш теста на 17 / 21 ден. До тогава - никакво отчаяние и подобни мисли  :bighug:  Още е рано да правиш такива генерални заключения, а и Василия много добре ти е обяснила как са се случили нещата при нея. Търпение...знам, че е трудно. Успех!  :goodluck:
*

    Anonymous

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #624 -: Април 27, 2006, 18:03:21 pm »
благодаря ви момичета, благодаря, благодаря! Имаше едно стихотворение в детството ми " Магазинче за надежда" . ако Джани Родари знаеше щеше да пише за вас :) тоест за нас - аз съм регистрирана, но ме е срам, че ме е страх и се скрих :(
Василия страшно се радвам за тебе, честито! Кураж и успех на сички ви! БЛАГОДАРЯ!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #625 -: Април 27, 2006, 18:48:49 pm »
Не се срамувай! Всички ни е страх и понякога имаме нужда от окуражителни думи и подкрепа, която само момичетата във форума могат да дадат;-}
Стискам палци!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #626 -: Април 27, 2006, 21:13:17 pm »
Момичета моят тест е отрицателен.
Днес ми е 16-ти ден след трансфер, не можах да издържа до утре и си направих уринен тест, за жалост не видях 2-те чертички, а бях убедена, че е станало този път.
Това ми е втори опит, първият беше инвитро този е икси и все един и същи резултат.
Утре ще отида да си направя и кръвен тест ама не вярвам да е по различен резултата.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #627 -: Април 27, 2006, 21:57:14 pm »
Mалинкова дано дано кървен да покаже друго!!Стискам палци. :crossfingers:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #628 -: Април 28, 2006, 11:37:27 am »
Малинкова, направи наистина кръвен за всеки случай!

Госте, ти пък, не се притеснявай, а и "тъпченето" с фолиева е полезно - нали е витамин все пак :D  Всички сме така във втората фаза .. съмнения, симптоми (къде измислени, къде истински), объркване, емоционални състресения ...  Съвсем нормалната си я караш :D
Стискам ти палци :D
Благодаря ти, Бени!







Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #629 -: Април 28, 2006, 11:39:32 am »
Цитат на: malinkova
Момичета моят тест е отрицателен.
Днес ми е 16-ти ден след трансфер ...


Малинкова, не бързаш ли малко с тези заключения??? Не разчитай винаги на тестовете, още повече на 16 ден. Дано всичко да е наред с кръвния и да ни зарадваш с най-хубавата новина  :bfp: Ще чакаме.... :bighug:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #630 -: Април 28, 2006, 11:50:15 am »
"Магазинче за надежда" това ми беше едно от много любимите неща за четене като доста малка жалко че скоро не съм го чела
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #631 -: Април 28, 2006, 11:50:23 am »
Малинкова, стискам силно палци!!! Дано чудото те навести и теб! Чакаме резултати от кръвен...
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #632 -: Април 28, 2006, 12:17:15 pm »
Малинкова, успех!
Малко търпение.. нищо още не се знае...
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #633 -: Април 28, 2006, 13:39:47 pm »
Malinkova, дано опасенията ти се окажат напразни :D . Чакаме положителни резултати.

Госте, кураж и на теб :D .

Момичета, току-що се връщам от аптеката - няма фолиева киселина :( . Казаха ми, че Неофолик форте е изтеглен от аптечната мрежа, защото имало проблем със срока на годност. Не ми предложиха никакъв заместител. Моля ви посъветвайте ми какво да си купя - имам хапчета само за 3-4 дни :? .
Намерихме нашето синче.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #634 -: Април 28, 2006, 13:43:59 pm »
Пети, аз пия Folacid. Има флакончета, които се пият 3х2 на ден и такива, които се пият по 1 таблетка на ден. Аз пия от вторите.
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    Danidan

  • *****
  • 1209
  • творец- щурец с малко щурче
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #635 -: Април 28, 2006, 13:57:10 pm »
Е-е, това не е истина.Спряха селен-а, а сега и фолиевата.
И какво ще пием...Грейс, аз не разбрах.
Фолацид-а не ли 0.4мг.?
Малинкова, стискам палци!
Госте, успех и на теб!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #636 -: Април 28, 2006, 14:01:38 pm »
Цитат на: danidan

Фолацид-а не ли 0.4мг.?



Да, но има и от по-малко и се пият 6 таблетки на ден 3х2. Това обаче е твърде неудобно, затова аз си купевам от 0.4.

Малинкова, не се отчайвай още, нищо не се знае  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #637 -: Април 28, 2006, 14:22:28 pm »
Лоша новина,
тестът е отрицателен, но какво да се прави живота продължава.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #638 -: Април 28, 2006, 14:26:35 pm »
Лоша новина наистина  :( , мъчно ми е за теб. Все пак животът продължава, да, и няма да се предаваме, нали  :wink:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #639 -: Април 28, 2006, 14:27:23 pm »
Malinkova, страшно съжалявам :( .

Грейси, мерси - ще потърся Фолацид.
Намерихме нашето синче.