0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #600 -: Април 25, 2006, 22:24:59 pm »
Васи мила ,ЧЕСТИТО.Стискам палци всичко да е  наред! :lol:  :lol:  :lol:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #601 -: Април 26, 2006, 09:48:29 am »
И аз се включвам - от днес съм на Серофен по следната схема : сутрин 1 и вечер 2.
Доктора малко се мръщеше на хормоните ми - ама каза, че след като стимулацията е по-лека е склонен да опита. Първа стимулация за първо инвитро.
В събота - на преглед да види какви съм ги свършила.
Малко на шега започнах - дано и на шега се получи!
Стискам палци на всички!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #602 -: Април 26, 2006, 10:01:56 am »
Успех, TA!  :goodluck:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #603 -: Април 26, 2006, 10:10:35 am »
Браво ТА! Стискам палци! В коя клиника си започнала ? На мен ми предстои подобен  старт  след 10-на дни, то и аз така без големи нерви и очаквания започвам :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #604 -: Април 26, 2006, 10:17:55 am »
Цитат на: Eli7
Браво ТА! Стискам палци! В коя клиника си започнала ? На мен ми предстои подобен  старт  след 10-на дни, то и аз така без големи нерви и очаквания започвам :wink:


Аз съм от Пловдив, Ели и реших първия си опит да го направя тук. Клиниката се казва Салманида, а Доктора - д-р Тони. Стискам палци и твоя старт да е успешен, а и цялата процедура после!!  :crossfingers:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #605 -: Април 26, 2006, 10:41:20 am »
ЕЛИ, ТА, пожелавам успех и на двете ви и ви стискам много палци.  :crossfingers:
Ели, а ти в коя клиника си? Извинявай, сигурно си го писала някъде, но ми е убегнало.
И какво казахме за очакванията - трябва да си убедена, че ще стане, трябва много силно да вярваш и ще се получи, сигурна съм.
Успех, момичета!
*

    borovinka

  • *
  • 1118
  • таЙалеЩ на кълГо...
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #606 -: Април 26, 2006, 11:24:24 am »
Браво Василия, успеха на начинаещия те споходи!  Какво по-хубаво от това! Само радостни преживявания от тук нататък ти желая!

На останалите момичета от пролетната група стискам палци за късмет!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #607 -: Април 26, 2006, 11:41:37 am »
Хе, хе момичета това за вярата е точно така :lol: Васи, аз съм в Щеревата клиника.Първия път ме предобриха - направих 21 яйца и 19ембриона, но се тръшах с хипер стимулация и сега гледам максимално да се щадя :wink:  Дано май месец да ни е касметлийски, много ви прегръщам всички :hug2:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    balmi

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #608 -: Април 26, 2006, 11:50:19 am »
Ели, Та, успех момичета !!!! Ще стискам палци !!!!
*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #609 -: Април 26, 2006, 12:02:51 pm »
Каква прекрасна новина съм изпуснала докато обикаляхме роднините по празниците :) Василия, честито мила - дано док да види 2 точици и да имаш лека и безпроблемна бремнност. Много се радвам за тебе  :D  Вече си мислех, че няма да започне никой пролетната серия, но ти даде старт на добрите новини. Мнооого да си влачиш краката като ходиш, ей  :wink:
На всички момичета, които са в АРТ процедури - успех!


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #610 -: Април 26, 2006, 12:40:45 pm »
ЕЛИ, ТА, стискам ви палци! Желая  успех на всички момичета! Аз започвам с противозачатъчните на гергьовден. През юни ще е моето първо и надявам се единствено инвитро. Избрала съм д-р Матеев и клиника "Бора" в Пловдив.
*

    gerymg

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #611 -: Април 26, 2006, 12:48:02 pm »
На всички момичета на които им предстои АРТ процедурури желая много късмет и упех и вярвайте в чудеса!!!
 Имам един въпрос.Четох тук във форума за полудонорски полусвои сперматозоиди.Интересувам се от това.Много моля който е правил или ще прави подобна процедура да ми пише.
Благодаря Ви предварително! :)
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #612 -: Април 26, 2006, 14:59:05 pm »
Цитат на: weim
Фреши аз не съм много съгласна с това че ако си с неизяснен шансовете при инвитро са почти като при инсеминация.При инвитро имаме оплодени яицеклетки-ембриончета.Подготвя се матката, лигавицата за задържане на тези ембриончета...


Вейм, благодаря ти много, но наистина в доста статии така пише. Защото когато с материала всичко е наред, с яйцеклетката също, с лигавицата също, то проблемът се крие кой знае къде, аз така си го обяснявам. И моята лекарка така спомена веднъж - че ситуацията е сложна, ако проблемът е в имплантирането - тогава предполагам наистина шансовете са еднакви, щото ако приемем, че става оплождане, няма разлика дали по естествен път, дали с инсе, или с ин-витро.
Но поне ще видим има ли проблем при оплождането, ако няма ... хммм  :?
Но така или иначе няма да се мотаем с повече инсеминации, то е ясно.
Благодаря ти, Бени!







Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #613 -: Април 26, 2006, 15:04:01 pm »
ТА, успех :D

Василия, да ти кажа понякога се чудя, дали трябва мнооого силно да вярваш (още повече пък има ли връзка с резултата). Този месец по различни причини вярвах много, че е станало, пък то - не. И за първи път се чувствах толкова зле, а ми е 4-та инсеминация, така че занапред съм решила да не се навивам за положителен резултат, пък каквото стане :?
Благодаря ти, Бени!







Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #614 -: Април 26, 2006, 15:45:36 pm »
Василиа, честито и от мен! Радвам се, че ще има още едно бебе в Добрич, започнало живота си благодарение на екипа в Тина Киркова:) /аз бях при д-р Йорданов, но Вакрилов, както знаеш, има много важна роля/. Дано да са две ембриончетата..От сърце ти пожелавам лека бременност и да бъдеш много, много щастлива!
Дъщеря ми стана на година и половина, но аз не съм забравила пътя, по който минах и често влизам тук да проверя как вървят нещата при всички вас.
Дано да има Великденска серия!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #615 -: Април 26, 2006, 17:51:11 pm »
Дано, дай Боже!
*

    eleonor

  • ****
  • 1075
  • БEA -ПРЕКРАСНА I CИМЕОНчЕ- БОНБОНчЕ-ОБИЧАМЕ ВИ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #616 -: Април 26, 2006, 20:39:48 pm »
ЕЛИ,ТА-СТИСКАМ ВИ ПАЛЦИ ВСИ4КО ДА Е ОК. :crossfingers:
А НА ТЕБ, МИЛА ФРЕ6И-бъди силна :kiss:  :bighug:
успех на вси4ки мадами,на които им предстои АРТ :goodluck:
И после да се похвалите,ей :bfp:



Beatris - 13.01.2008
Simeon- 19.01.2009

МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ
*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #617 -: Април 26, 2006, 22:51:14 pm »
        Еличка,на теб и другите момичета,на които им предстоят процедури пожелавам успех и положителни тестове.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #618 -: Април 27, 2006, 09:37:15 am »
Много сте мили :lol: Да ви се връща двойно newsm04
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*

    Anonymous

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #619 -: Април 27, 2006, 15:57:15 pm »
момичета аз съм в 10ти ден след трансфер на замразени ембриони. мисля че между 8 и 9 ден нещата приключиха - рязка промяна във всичко, гърдите най-вече. Някой да знае история за чудотворно забременяване въпреки симптомите :(  много ми е тъпо да се тъпча с фолиева киселина и естрофем напразно.... още 10 дена... това е опит №4 така че не си въобразявам. дали да не ида при доктора утре и да го помоля да погледне какво става?