0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #540 -: Април 21, 2006, 10:53:13 am »
Vasilia, това ще бъде ТВОЯТ Великден. Спокойствие и търпение ти желая.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #541 -: Април 21, 2006, 11:17:53 am »
Васи, щом си видяла бледа чертичка вярвам, че тя ще става все по-ясна  :) ще чакаме да се похвалиш след празниците!!

Weim, malinkova, kamino - желая ви успех...
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #542 -: Април 21, 2006, 11:34:51 am »
Каминчо, пожелавам ти от началото да края процедурата ти да е успешна и да не ти се налага да я повтаряш повече.
Фреши, и аз питах доктора за аспирина, защото ме смути. Отговори ми, че спомагал за имплантацията.
Изписва се малкия аспирин от 100мг
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #543 -: Април 21, 2006, 11:56:55 am »
Здравейте мацки! В отговор на Фреш и Грейс.  Фреши по въпроса с цената - да,  като за естествен цикъл е. Както то изчислявам ако всичко мине като хората и направя поне 5-6 фуликела всички ще излезе към 1300 лв.
Грейси, при леката стимулация няма блокаж на хипофизата, Савова обесни , че Серофена има  подобно въздействие, разбира се доста по-леко. Много се надявам това да се окаже точната формула за мен, че не ми се изживява пак хипер стимулация. А и моите наблюдения сочат, че не големия брой на яйцата правят бебето :wink: Успех, и хубав Великден yahoo_17
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #544 -: Април 21, 2006, 11:59:08 am »
Аааа, да  и за аспирина - пие си се всеки ден, поне месец преди да почне процедурата, и после не го спираш. Ползва се, защото разрежда кръвта и антифосфолипидните тела дори да  не са съвсем наред стават в норма. Това е с 2 думи :wink:
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #545 -: Април 21, 2006, 12:44:18 pm »
Василиа  :bighug:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #546 -: Април 21, 2006, 14:03:13 pm »
Благодаря Еличка, споделеният опит ми е от голяма полза :D
Сега ще те питам още 1-2 неща, но на лични :D
Благодаря ти, Бени!







Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #547 -: Април 21, 2006, 15:58:31 pm »
МАЙСКИ


СТискам палци в събота момченцата да са в добра кондиция и  да намерят пътя до заветната цел!
ААААААААААЙДЕ НАЩЕ - СЧУПЕТЕ ЯЙЦЕТО!!

 :wave:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #548 -: Април 21, 2006, 20:44:22 pm »
На всички момичета пожелавам УСПЕХ!!!! :blowingdust:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #549 -: Април 21, 2006, 21:31:57 pm »
Момичета, съветвам ви да внимавате с аспирина и да не го пиете без предписание на лекар! Аз попаднах на долната тема и статия след като си "самоназначих" аспирин по 100 мг при последната ми стимулация за инсе. Не знам дали има връзка, но нито един фоликул не се спука. Док каза, че би могло да е от това, но може разбира се и да не е.  

http://www.zachatie.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=2210&highlight=%E0%F1%EF%E8%F0%E8%ED

Василия- нека това е твоят ВЕЛИК ДЕН!!!
Майски, може да се засечем в събота. Аз съм от 12.30. Късмет!!!
Успех на всички момичета!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #550 -: Април 22, 2006, 16:03:32 pm »
Andia, понеже освен статията, в линка има и мои интерпретации по темата "Аспирин", искам да уточня, че кистата ми беше в един цикъл. След това съм имала овулация, таймирана с 8000 ед. Прегнил 2 пъти и една стимулация с 4 дом. фол., които се пукнаха с 10000 ед. Прегнил. Като говорих с доц. Конова по въпроса, тя подчерта, че аспирин се пие само в циклите, в които се опитва зачеване. Е, аз отново пия аспирин, защото се надявам всеки цикъл да успеем.
А лекарства, включително и Аспирин, наистина се пият по лекарско назначение. Ние не сме лекари. Нека не си измисляме  диагнози и лечение, за да не извадим очи, вместо да изпишем вежди.
Весели празници!
 :balk_40:
И  :goodluck:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #551 -: Април 24, 2006, 13:06:35 pm »
Мислех си да дам линк само към статията, но ми се стори по-правилно да е към цялата тема. Сигурно и аз търсех "под вола теле" когато за първи път при пета стимулация не ми се спука нито един от общо шест фоликула. Може би тази причина ми "хареса" и най-много пред останалите възможни.
Аз на свой ред бих искала да подчертая, че аспирина (срам не срам) си го самоназначих, като започнах да го пия точно преди началото на стимулацията и си мислех, че не може да навреди с нищо. А нямаше причини да го правя, за разлика от твоя случай. Статията, която си намерила е много хубава и сметнах че ще е интересна и на другите момичета. И нека моята "глупост" да се правя на лекар е урок за другите.
Весел и слънчев ден!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #552 -: Април 24, 2006, 13:37:50 pm »
Христос Воскресе! Скъпи момичета, нека таи пролет "спукаме" всички набелязани яйчица и да излюпим по едно малко пиленце...желая го от сърце на всички!  :balk_35:

Анди, ако си бях прочела постинга по-рано, щях да знам, че сме почти по едно и също време. Сигурно сме се видяли!! Аз бях от 12.00 :)
да не би да си девойката, която влезе след мен??  :D
стискам палци и на двете да ни е успешна инсеминация...фоликулчето се спука сам-самичко, на 12-тия ден вечерта или 13-ти сутринта, а опашатковците бяха що-годе добре...така че има някаква надежда!

Coookie, благодаря  :balk_21:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #553 -: Април 24, 2006, 13:42:46 pm »
Браво Майски! Нещата при теб звучат много обещаващо. Дано имаш късмет и пролетта сбъдне мечтите ти за едно малко съкровище. Аз отидох в 12.30, но влязох чак към 14.30, ако не и по-късно.
Писах ти на лични.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #554 -: Април 24, 2006, 19:54:12 pm »
Здравеите момичета.Искам да ви попитам колко трябва да бъде лигавицата за да има шанс да се получи браменност.Тези доктори в USA нищо не ти обесняват.Днес ми е 3 ти ден след Clomid,12 ден от последната м-я,при цикъл 30 32 дни.Бях на ултразвук .Има 2 доминантни фоликула,един от дясно един от ляво и няколко малки.Лигавицата е 7.5 мм.На 27ми съм пак на преглед.Какво мислите за тази лигавица.Лали беше писала че неината е 7 мм и няма да има инсеминация.За 3 дни колко може де порасне?Докторът каза че за 12 ден всичко над 6 се счита за добре.Аз обаче не съм много сигурна.Това е от мен .Стискам палци на чакащите този месец,и на всички останали.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #555 -: Април 24, 2006, 20:44:42 pm »
Правилото е: под 6 мм инсеминация и ин-витро не се правят.
Мойта беше 7.5 мм, но имаше висок индекс на резистентност и освен това единият фоликул беше много голям, а другият регресира.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #556 -: Април 25, 2006, 08:57:09 am »
Да ви се похваля ли, или сами се сещате?
Ще ви се похваля, защото ви обещах.
Видах ги  двете чертички - много ясни. Точно на Великден.
Наистина това беше моят Велик Ден!
След два дни съм при док да потвърди.
Искам да ми каже, че са се закрепили и двечките. newsm04
Боже, колко съм щастлива!
Благодаря ви, мили момичета за подкрепата. Дано всичко да е наред и да повлека крак. :balk_46:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #557 -: Април 25, 2006, 08:59:44 am »
Честито Василия, желая ти много, много радост и щастливи мигове!
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #558 -: Април 25, 2006, 09:09:31 am »
Браво, Василия! :lol:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #559 -: Април 25, 2006, 09:10:16 am »
Василия, честито!!!