0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #520 -: Април 20, 2006, 10:32:55 am »
Лали, направо ме е яд. Знам какво да е да отидеш за процедура и да се отложи. Отвратително е направо. Следващия месец ти пожелавам с новата схема всичко да е наред!
Майски, дано се е разкарал този разбойник  :wink:
Василия, стискаме палци  :)
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #521 -: Април 20, 2006, 12:02:59 pm »
Лали, съжалявам.
Майски, стискам палци за добри новини.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #522 -: Април 20, 2006, 13:57:43 pm »
Цитат на: lita
А Pregnyl дава ли фалшив положителен резултат при кръвен тест?


На мен лекаря ми каза, че дава отражение и върху кръвния тест. Казаха ми да изчакам поне 4 дни след последна инжекция от 1500UI, а ако инжекцията е от 5000UI - поне 10 дни.

Лалинка, страшно съжалявам :cry: .
Намерихме нашето синче.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #523 -: Април 20, 2006, 17:01:31 pm »
Цитат на: zeituni
Фреши, аз в началото на май почвам стимулация с Серпафар/някакъв вид Клостил е/.Ще правя ин-витро.Докторката се надява на 2-3 фоликула, но и на мен ми е първа стимулация, така че нищо не се знае.Ти кога почваш стимулацията?
Стискам ви палци, момичета!И много радост покрай Великден!



Зейтуни, и аз така :D  А обсъдихте ли с Док с каква начална доза почвате и предвиждат ли някоя и друга инжекция след оформяне на доминантните?
Ние този месец смятаме да направиме имунологични изследвания, та следващия - началото на юни някъде.

Пожелавам ти да можеш тогава да споделяш успешен опит!! :D

А ти имаш ли специална причина да избягваш стимулациите като мен?
Благодаря ти, Бени!







*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #524 -: Април 20, 2006, 18:52:15 pm »
Браво, Фреши, направете си имунологични. Нека отпадне - дано! - и това, после да си правите процедурата на спокойствие.

Аз сега се връщам от Стаменов. Фоликулът се е спукал, УРАААА  :smiley_abxb: обаче, за съжаление, спермограмата на половинката не е никак обещаваща :( бройката е добра, но подвижността и морфологията куцат. Астенозооспермия му е диагнозата.

е, решихме да направим инсеминация на спонтанен цикъл. Оформило се е едно фоликулче 18 мм (днес ми е 11 ден) , та в събота ще бъде процедърата...стискайте палци....не че имам много надежда де - някак си малко като "Пробна" инсеминация ще е преди да се стимулираме другия месец, ама знам ли? дано мъжо "пусне" приличен материал за инсе  :wink:
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #525 -: Април 20, 2006, 19:03:25 pm »
Фреш,схемата е по 1т. Серпафар от 3-7 ден.После ако се наложи Мерионал някоя и друга инжекция.
А причината да избягвам сериозни стимулации засега е мъжът ми-не е съгласен :evil:
Да ти кажа-аз това ин витро ще го правя, за да видим качеството на яйцеклетките и дали става оплождане.А и да разбера как реагирам на стимулация.
Иначе и аз обмислям да правя имунологични.Но първо ин витрото, защото въпросът с яйцеклетките много ме е затормозил :).
И да се похваля-мина ми лапарото-всичко си ми е наред :D.
Майски, късмет!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #526 -: Април 20, 2006, 20:46:35 pm »
браво, zeituni, това, че всичко ти е наред, е много важно! хайде дано реагираш добре на стимулацията и без много странични оплаквания  :)
[link=http://www.mamaibebe.com][img noborder]http://www.mamaibebe.com/ticker.php/age/21469.gif[/img][/link]
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #527 -: Април 21, 2006, 07:19:03 am »
Lali,много съжелявам,но горе главата,ще доиде и твоето време.Толкова си стискала зъби още малко остава .Тази пролет дано ни донесе толкова чаканото бебе,че доста се поизмъчихме.На мене утре ми е последното хапче CLOMID и в понеделник на лекар.Успех на всички този месец време е някои да повлече крак.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #528 -: Април 21, 2006, 07:39:03 am »
Момичета, на теста, който направих вчера излезе втората чертичка, но е много бледа. Искам да ви кажа, че имам огромни съмнения относно верността му. Просто не мога да повярвам още и постоянно съм в очакване, че ще ми дойде, но пък болките, които приличаха на ПМС спряха. Ще направя втори тест на 17-ия ден, т.е в неделя. Моля се да покаже пак втората черта и да не ми дойде до тогава.
Благодаря ви, че ми стискахте палци и ме окуражавате.
И аз стискам палци на всички ви и съм с вас, каквото и да стане.
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #529 -: Април 21, 2006, 07:50:16 am »
Пожелавам ти силно  :bfp: резултат Василия!
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #530 -: Април 21, 2006, 09:11:55 am »
Василия, от все сърце ти желая за хубавия празник и най-добрата новина да ни кажеш!!! Стискам силно палци!!! :P  :P  :P


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #531 -: Април 21, 2006, 09:22:03 am »
Цитат на: Vasilia
Момичета, на теста, който направих вчера излезе втората чертичка, но е много бледа. Искам да ви кажа, че имам огромни съмнения относно верността му.

Охо! Какво съм пропуснала! Василия, спокойно мила!  :balk_21:
Голямо недоверие те е обзело - не вярваш на термометрите, сега и на теста! Хайде стискам палци скоро да видиш по-ясна втора чертичка! :goodluck:  И да не забравиш да се похвалиш!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #532 -: Април 21, 2006, 09:24:18 am »
Василия, спокойно, втората чертичка ще става все по-ярка и по-ярка  :lol:
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #533 -: Април 21, 2006, 09:45:57 am »
Много, много, много ви благодаря.  Абе големи куражлийки сте ми вие!Дето се вика -  от вашите уста в Божиите уши!
Разбира се, че ше се похваля, ако има с какво.
И пожелавам на всички ни в най-скоро време да се хвалим и да проглушим ушите на целия свят :director:
 :phone:
*

    Anonymous

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #534 -: Април 21, 2006, 10:16:36 am »
Василия,
 сигурна съм, че в неделя двете чертички ще са по ярки не се притеснявай, освен това неделя е Великден.Хайде чакам някой да повлече крак, че и мен скоро ме чака тест, който  се надявам да е положителен :D .
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #535 -: Април 21, 2006, 10:18:08 am »
Госта съм аз
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #536 -: Април 21, 2006, 10:23:42 am »
Успех момичета! От сърце ви желая на Великден да видите двете червени черти, хубави мисли и много положителни емоции по празниците! Късмет! yahoo_17
Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #537 -: Април 21, 2006, 10:33:09 am »
Василиа, супер, най-хубавия Великденски подарък да получиш  - ясна и дебела :bfp1: !
На всички момичета, които са в процедура - много късмет! :balk_44:
Аз започвам от днес подготовка за ин витро - започвам с противозачатъчни - след 21 дни следва същинската част... :D
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #538 -: Април 21, 2006, 10:38:57 am »
Василия, в началото чертичката винаги е по-бледа, така че споко :D
Чакам потвърждение на добрите новини, за да честитя :D


Цитат на: zeituni
Да ти кажа-аз това ин витро ще го правя, за да видим качеството на яйцеклетките и дали става оплождане.А и да разбера как реагирам на стимулация.


Зейтуни, и аз точно така :D  А да ви питам с Ели, при този вид лека стимулация, цената на процедурата като е като за естествен цикъл, нали?
А вярно ли, че давали аспиринче така или иначе при ин-витро, че още не съм питала Док?
Благодаря ти, Бени!







*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #539 -: Април 21, 2006, 10:47:51 am »
Аз пък искам да питам /Ели беше споменала някъде/, че при такава лека стимулация нямало блокаж на хипофизата?
За аспиринчето д-р Ганева ми го каза, защото все я занимавах с моите имунологични терзания  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin