0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    balmi

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #480 -: Април 18, 2006, 09:42:39 am »
Фреши, ужасно много съжалявам. Сигурна съм обаче, че ще стане рано или късно, но ще стане.
Вейм, Ясмин спокойно !!! Всичко ще е наред. Не винаги става от първи път и затова не се отчайвайте. Аз държа първенство във форума по брой инсеминации - цели 20 и нагоре, но не съм се отказала. Минаваме на икси.
На Грейси стискам палци и желая много успех !!!!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #481 -: Април 18, 2006, 09:54:04 am »
Фреш, аз бих ти предложила ако искаш още инсеминации да смениш клиниката. Лекарите са мното добри, но понякога зациклят и може би не виждат нещо.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #482 -: Април 18, 2006, 10:53:29 am »
weim, съжалявам  :(  :(  :(
Не се отчайвай, само един опит нищо не значи. Ще ти стискам палци следващият да бъде успешен!
Успех и на всички останали! :bighug:
*

    peti_pati

  • ****
  • 746
  • Обещах на Марианче-догодина на днешния празник
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #483 -: Април 18, 2006, 14:10:52 pm »
Weim, Jasmin, Yana_v, страшно съжалявам момичета :cry: .

Grace, White, стискам ви силно палци - време е вече някой да повлече крак в тази пролетна серия :wink: .

Lali, и на мен ми е интересно колко мм дебелина на лигавицата твоя док смята за подходащи за инсе :roll: .
Както знаеш и аз бях в твойто положение миналата седмица само, че само с един фоликул. Сигурна съм, че за няколко дни лигавицата ти ще порасне достатъчно. И аз се бях отчаяла, а ето че все пак направихме инсето (друг е въпроса дали ще е успешно). Стисвам палците и за теб :lol: .
Намерихме нашето синче.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #484 -: Април 18, 2006, 14:47:08 pm »
Благодаря на всички за милите думи :D  След силно отрицателния кръвен тест, гледаме напред. Инсеминации - стига толкова. Ин-витро, да видим става ли оплождане и какво що. Почват новите ми притеснения тук, във връзка със стимулацията. На последната инсе Докторката, която го прави (не моята) каза, че пак и се привиждало нещо като полип :twisted:  но си мисля, че е сянка от лигавицата, която беше 20мм, защото преди това на УЗ всичко изглеждаше наред.

Искреното ми съчувствие, Yana_V :( Бързо възстановяване и успех!

Weim, Jasmin - една инсеминация нищо не значи, да не кажа, че не съм чувала такъв случай - успех от 1вата. Така че спокойно пробвайте още по някоя и друга.

На Малинкова, Андиа и Уайт - мнооого съм стиснала палците, всичко да им върви по мед и масло :D

Грейси, на вас стискам палци за добри резултати в мъжката част и дано всичко е ОК накрая! :D

Лали, дано нещата се развият добре и не загубите месеца. Вие не мислите ли за смяна на стратегията?
Благодаря ти, Бени!







*

    balmi

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #485 -: Април 18, 2006, 15:18:26 pm »
Фреши, това сигурно е сянка. Полип се вижда до 7-8 ден от цикъла. След това лигавицата започва да расте и го скрива. Стига вече полипи, израстъци и други подобни ... време е за бебе!!!!
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #486 -: Април 18, 2006, 20:32:38 pm »
Пети-пати, лекарят смята, че лигавица под 6 мм обрича инсеминацията или ин-витро на неуспех.
Моята е 7.5 мм, но с висок индекс на резистентност и все още е неподходяща за приемане на зародиш.
Фреш, аз имам да правя една инсеминация с гонадотропни вещества и тогава ин-витро. Това е моят план и на лекаря.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #487 -: Април 18, 2006, 21:29:16 pm »
Лали ,мила стискам палци да не се наложи да опитваш инвитро!!!!!!!!!!!!!!!
При мен беше 7 мм лигавица и ми направиха инсе.За жалост неуспешна.Какво значи с ....висок индекс на резистентност...???
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #488 -: Април 18, 2006, 21:40:07 pm »
Balmi ти си герой. Аз след първата ревах като магаре 2 часа и още не съм в час, не знам как си издържала. Дано на никой от този форум НЕ се налага да преживява още един неуспех.
Все пак идва месеца на любовта, МАЙ, той ще донесе добри новини.
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #489 -: Април 19, 2006, 03:14:21 am »
За резистентността се чертае графика от самия апарат в процеса на преглед и така се определя дали лигавицата е готова да  приеме зародиша.
Общо взето резистенността е по-важна от дебелината.
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #490 -: Април 19, 2006, 07:30:12 am »
Лали благодаря ти за отговора.На мен нищо не са ми казвали за резистенция на лигавица.При следващо инсе (май месец)ще ги питам.
Лали мила ако случайно знаеш каде мога да прочета по подробно за тази резистентност моля те пиши ми.Благодаря. :balk_105:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #491 -: Април 19, 2006, 08:48:11 am »
Момичета, стиснатите ви палци ми помогнаха  :D Направихме инсеминацията с проба от 17 млн. сперматозоида  :D Разбира се, сега остава да видим и каква е била преживяемостта, но все пак за нас си беше голям късмет и успех, че имахме добър нативен материал.
Поздрави на всчики и само добри неща да ни се случват  :lol:
Лали, на теб днес много, много късмет  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*

    balmi

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #492 -: Април 19, 2006, 09:47:07 am »
Грейси  :eggsperm:

Браво !!!! Успех !!!!!
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #493 -: Април 19, 2006, 10:27:36 am »
Цитат на: Lali
За резистентността се чертае графика от самия апарат в процеса на преглед и така се определя дали лигавицата е готова да  приеме зародиша.
Общо взето резистенността е по-важна от дебелината.


Лали, и аз като Ади искам да прочета нещо повече по този въпрос....
Дай малко повече инфо.

Лали,  :crossfingers:  нещата да се развият по най-добрия начин.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #494 -: Април 19, 2006, 10:28:21 am »
Дублирано.
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"


*

    bebe_13+15

  • *****
  • 2324
  • мама на две слънца
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #495 -: Април 19, 2006, 10:40:13 am »
Каква е тази рецепта с бира ??


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #496 -: Април 19, 2006, 11:33:03 am »
Цитат на: Lali
Големият е 26 мм, но лигавицата не е готова. :evil: По всяка вероятност инсеминация няма да има, защото единият ще презрее, а другият няма да порастне. :cry:
В сряда съм пак на преглед - да видим какво е положението.
На мен по принцип овулацията ми е на 14-я ден и явно лигавицата има нужда от още време, за да стане гостоприемна.
Аман :evil:


При 5те ми инсета проблемът беше доста сходен и при мен. Докторът тогава каза , че това му е проблемът на клостила - добре стимулира яйчниците, но лигавицата се развива бавно. Лали, ОТ СЪРЦЕ ти пожелавам да не стигаш до ин витро. Айде за коледа - готов вързоп

P.S.
Съжалявам за правописа, но в момента съм с 38 темп. и едвам гледам
В очакване ....
*

    balmi

Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #497 -: Април 19, 2006, 11:39:21 am »
Цитат на: Fussii

P.S.
Съжалявам за правописа, но в момента съм с 38 темп. и едвам гледам


Фуси, бързо оздравяване !!!! За празниците да си във форма !!!! :balk_21:
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #498 -: Април 19, 2006, 11:55:19 am »
Мили момичета, съчувствам на всички ви, които не успяхте този месец.
На всички, които са в очакване за хубави новини пожелавам Великденските празници наистина да са Велики за тях!
На мен днес ми е 13-ти ден след трансфера - утре ми е решителния ден.
Моля някоя от вас ако може да ми рязясни нещо. От единадесетия ден и аз като Фреши имам много силни болки в яйчниците, направо понякога са непоносими. Не мога да спа, защото са особено силни през нощта. Много приличат на предменструалните, а времето за имплантация трябва вече да е минало, както вие ми обяснихте.
Възможно ли е Утрогестна, който взимам да затруднява идването на мензиса или нещо друго става?
И специални благодарности на Котаранка за разясненията, които ми даде
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #499 -: Април 19, 2006, 11:55:33 am »
Цитат на: bebe_2006
Каква е тази рецепта с бира ??


Бебе,... абе не става въпрос точно за рецепта с бира.... :wink:  :wink:  :wink:
Просто има такава версия, че повечко биричка по време на овулацията спомага да се пукат фоликулите по-лесно....мисля че това имаше предвид  по-горе....
Може и от сама биричка да е... може и от витамините от група В, дето се съдържат в биричката, пък може и от натиска дето оказва голямото количество биричка в корема върху фоликулчето и така да спомага да се пуква.
Както и да е... няма точни статистически данни по този въпрос....
Ама повеч може да каже Литъл рабит... :lol:  :lol:  :lol:  :beerdr:
"Всичко идва навреме за този който умее да чака"