0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1080 -: Юни 05, 2006, 16:42:05 pm »
Много си любопитна :D
Всичко си ти е наред, ама ти няма да мирясаш, докато не видиш 100 положителни теста.
Целувки.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1081 -: Юни 05, 2006, 16:45:52 pm »
Цитат на: kiara
Момичета, помагайте Exclamation Exclamation Exclamation Четох нещо във форума за телесната температура и реших да си я измеря. Имам 37.3, а нищо ми няма иначе!!! Просто така си я измерих от любопитство. Какво мислите по въпроса? Днес ми е 13-ти ден след трансфер. На какво може да се дължи тази температура?

Вместо да гадаеш, по-лесно ще разбереш дали...като си пуснеш кръвен и толкоз. Ще получиш всички отговори, вместо да се дебнеш кое от какво е и защо е? Няма смисъл. 13-ти ден от трансфера. Ако има нещо, кръвният ще отчете. Успех!

*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1082 -: Юни 05, 2006, 16:48:35 pm »
Огънче, прегнила ми беше в събота, така че в петък най-рано мисля, че мога да имам реални резултати от кръвен тест!!!
white, ще те видя аз тебе!!! :P  :P  :P


*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1083 -: Юни 05, 2006, 16:57:15 pm »
Цитат на: kiara
Огънче, прегнила ми беше в събота, така че в петък най-рано мисля, че мога да имам реални резултати от кръвен тест!!!

В такъв случй стискай зъби и не го мисли толкоз. Знам, че е трудно, но каквото има да става, ще става. Ти само бъди спокойна. Щом М го няма, значи си ОК. Дойде ли....тогава нещата са неспасяеми. Късмет и дано да не дойде М!

*

    kareliya

  • ****
  • 542
  • Ако живота ти поднесе лимон,направи си лимонада
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1084 -: Юни 05, 2006, 16:57:24 pm »

      Мисля,че Прегнила не оказва влияние върху резултатите на кръвния тест
 :roll:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1085 -: Юни 05, 2006, 17:28:40 pm »
Мерси, Огънче права си, че каквото има да става,  ще става!!!


*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1086 -: Юни 05, 2006, 20:50:40 pm »
Прегнила оказва влияние върху ЧХГ!Най добре е да се прави кървен тест поне 7 дена след прегнил!!Кяра стискам палци!!!! :crossfingers:  :crossfingers:  :crossfingers:
*

    kiara

  • *****
  • 1449
  • Това, което не ни убива, ни прави по-силни!!!
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1087 -: Юни 05, 2006, 21:00:48 pm »
Мерси, Ади!!! Силно се надявам всички в този форум да успеем!!! За кръвният тест знам, че прегнила оказва влияние на резултата. Последният ми прегнил беше сега в събота и мисля, че в петък би трябвало резултата да е реален и да е най-желания от мен резултат!!! :P  :P  :P


*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1088 -: Юни 06, 2006, 21:16:56 pm »
Прегнила не оказва влияние върху кръвният тест за бременност, а само върху уринарният. Някъде Джам беше предоставила много интересно инфо по въпроса, пък и от лекари го знам.
Стискам палци за положителни резултати  :goodluck:
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1089 -: Юни 07, 2006, 08:49:09 am »
Цитат на: missy
Прегнила не оказва влияние върху кръвният тест за бременност, а само върху уринарният. Някъде Джам беше предоставила много интересно инфо по въпроса, пък и от лекари го знам.
Стискам палци за положителни резултати  :goodluck:


Missy, аз също съм задавала този въпрос на познати лекари - акушер гинеколози, всеки е на мнение, че Pregnyl оказва влияние на кръвния тест.

Явно няма едно мнение по този въпрос.

Опита ми до сега показва,че Pregnyl-а влияе и на кръвния и на уринарния тест.

Според мен е добре да се изчака поне 10 дни и тогава да се прави тест. Другия вариант е да се направи ЧХГ кръвен тест през  2 дни, за да се види дали се удвояват стойностите.

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1090 -: Юни 07, 2006, 10:55:57 am »
Момичета някъде тука някой беше написъл, че уринарния тест показва алфа ЧХГ, а кръвния бета ЧХГ  ...Прегнила е алфа ЧХГ, тогава логично е върху кръвния да не оказва влияние :roll: Аз питах за Прегнила и ми казаха, че като ми го сложат днес (в случая ми сложиха 5000 I.U.) aко си направя уринарен утре ще отчете положителен, но след 3-4 дни няма и да има следа от Прегнила. И понеже винаги е имало спорове на тази тема реших да направя един на 3 ден и отчете отрицателен!!! Утре ми е 17 ден след трансфера и съм на кръвен тест......  дано съдбата е благосклонна към нас!!! :crossfingers: този път!!! Успех на всички момичета!!! :goodluck:
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1091 -: Юни 07, 2006, 11:05:51 am »
Faith, късмет.


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1092 -: Юни 07, 2006, 11:15:16 am »
Цитат на: st
Здравейте, и мен ме интересува връщането на ембриони на 3-ти ден или бластоцисти. При мен се получи така, извадиха ми 14 яйцеклетки, от които се оплодиха 13, а 10 продължиха да се делят, като 6 бяха перфектни, а 4 - добри. Върнаха ми 4 от отличните, но бременост не се получи. Аз съм на 29 години, знам че всичко е по преценка на лекаря, но все си задавам въпроса, не можеше ли в моя случай да се изчака до пети ден за да се види дали щеше да има бластоцисти?
Как мислите вие?
   А защо не ги замразиха??? Във Варна при Доц.Маркова като има 6 качествени 3-те ги връщат, а 3-те ги замразяват. Поне така беше през 2002 год. Аз имах само 4 и нямаше за замразяване.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1093 -: Юни 07, 2006, 11:39:32 am »
Цитат на: Faith
Момичета някъде тука някой беше написъл, че уринарния тест показва алфа ЧХГ, а кръвния бета ЧХГ  ...Прегнила е алфа ЧХГ


Ей точно това имах в предвид  :lol:  и от собствен опит знам, че Прегнилът не повлия на кръвният ми тест.
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1094 -: Юни 07, 2006, 13:00:11 pm »
Цитат на: missy
Цитат на: Faith
Момичета някъде тука някой беше написъл, че уринарния тест показва алфа ЧХГ, а кръвния бета ЧХГ  ...Прегнила е алфа ЧХГ


Ей точно това имах в предвид  :lol:  и от собствен опит знам, че Прегнилът не повлия на кръвният ми тест.

Може би защото Прегнила се прави от урина на бременни жени, а в урината се отделя само въпросният алфа-ЧХГ. Бетата си остава в кръвта или се отделя твърде пестеливо с урината. Или пък се преобразува в алфа на път за бъбреците.
*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1095 -: Юни 07, 2006, 13:53:57 pm »
Цитат на: little_rabbit
Бетата си остава в кръвта или се отделя твърде пестеливо с урината.


Именно за това кръвният тест се казва Бета-ЧХГ  :lol:
*

    oganche

  • ****
  • 957
  • Малката ми мацинка
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1096 -: Юни 07, 2006, 16:18:07 pm »
Цитат на: Faith
Утре ми е 17 ден след трансфера и съм на кръвен тест......  дано съдбата е благосклонна към нас!!! :crossfingers: този път!!! Успех на всички момичета!!! :goodluck:

Пожелавам ти 100 Бета ЧХГ!

*
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1097 -: Юни 07, 2006, 17:43:03 pm »
Цитат на: eganeva
А защо не замразихте??? Във Варна при Доц.Маркова като има 6 качествени 3-те ги връщат, а 3-те ги замразяват. Поне така беше през 2002 год. Аз имах само 4 и нямаше за замразяване.


Да замразихме, но 2 качествени и 4-не толкова качествени. Сега може би в тях ми надеждата, само след размразяване да оживеят.
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1098 -: Юни 07, 2006, 17:50:41 pm »
Цитат на: st
Цитат на: eganeva
А защо не замразихте??? Във Варна при Доц.Маркова като има 6 качествени 3-те ги връщат, а 3-те ги замразяват. Поне така беше през 2002 год. Аз имах само 4 и нямаше за замразяване.


Да замразихме, но 2 качествени и 4-не толкова качествени. Сега може би в тях ми надеждата, само след размразяване да оживеят.
 Дано всичко да е наред!!! Желая ви успех!!! :crossfingers: и в най-скоро време  :babyflips:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Какви ще ги вършим през пролетта?
« Отговор #1099 -: Юни 07, 2006, 18:04:33 pm »
УСПЕХ И КЪСМЕТ НА ВСИЧКИ!!!!!