0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #80 -: Февруари 06, 2009, 21:36:21 pm »
cream , дано всички се оплодят и успешен трансфер.
ninkata1 , спокойствие мила и късмет утре на пункцията.
:bighug:
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #81 -: Февруари 06, 2009, 22:04:43 pm »
Крем,много успех ти желая,дано да се оплодят всички.Аз утре съм наред  :D Ще се борим с ninkata1 и като се прибера,ще докладвам  :P
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #82 -: Февруари 06, 2009, 22:48:49 pm »
Крем,много успех ти желая,дано да се оплодят всички.Аз утре съм наред  :D Ще се борим с ninkata1 и като се прибера,ще докладвам  :P
:crossfingers: :bighug: :crossfingers:
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #83 -: Февруари 06, 2009, 23:19:33 pm »
Крем,и аз съжалявам,че няма да сме заедно,но ще стискам здраво палци и мислено ще съм с теб.Успех. :crossfingers: :egg: :egg: :egg:
Аз също ще съм мислено с теб утре и с ninkata1 също :goodluck:! Успех, момичета :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!!! Пожелавам ви лека манипулация и много  :egg:!!!

Моята пункция мина днес :ywoohoo:. Извадиха 8 яйчица. Утре ще чакам биолозите да се обадят и да кажат колко са се оплодили.
:D Казах ли ти, че няма нищо страшно. Само дето се панираше излишно, но простено ти е - и аз бях така първия път. :wink:
Още веднъж ти желая успех и дано тези цитротиди, които ти подарих ти донесат голям късмет. Ще бъда много щастлива ако разбера, че си бременна сега. Стискам палци!
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #84 -: Февруари 06, 2009, 23:26:20 pm »
Zvezdichka, благодаря още веднъж за всичко!!!!!!!!!!!!!
 :bighug: :bighug: :bighug:
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #85 -: Февруари 07, 2009, 11:38:14 am »
5 оплодени яйцеклетки :dance2:.
Утре ще се обадят пак, за да кажат как вървят нещата yahoo_17 и кога ще е трансфера :blob10:.
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #86 -: Февруари 07, 2009, 11:53:36 am »
5 оплодени яйцеклетки :dance2:.
Утре ще се обадят пак, за да кажат как вървят нещата yahoo_17 и кога ще е трансфера :blob10:.
Много силно стискам палци.УСПЕХ!

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #87 -: Февруари 07, 2009, 11:55:00 am »
5 оплодени яйцеклетки :dance2:.
Утре ще се обадят пак, за да кажат как вървят нещата yahoo_17 и кога ще е трансфера :blob10:.
това е чудесна новина. успешен трансфер и спокойствие ти желая. :)
никога не отстъпвай на принципите си!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #88 -: Февруари 07, 2009, 14:38:39 pm »
Евро, безкрайно ти благодаря за куража :D Не е нужно да ти обяснявам, колко е неприятно, когато на всички около теб им правят биопсии, а твоята се проваля Когато не успяхме да направим втората, Стаменов все пак пробва с метален катетър и каза, че така няма проблеми, но нали си имам едно неуспешно ин витро, надявах се тази биопсия да помогне :( Иначе да, по дълъг протокол съм този път, дано ми е на късмет Имам изписани и 40 ампули имуновенин 2х20, въпреки че имунологичните ми са в норма :? Има ли и друг такъв случай като мен, ще съм благодарна ако споделите!

Кремче, успех и от мен и стиснати палци!
=http://www.[urlmamaibebe.com][/url]
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #89 -: Февруари 07, 2009, 16:16:48 pm »
CREAM,чудесни новини,дано да се хванат поне две и да си ги износиш лекичко!NINKATA1,DALIANA стискам ви палци всичко да е наред и да се похвалите с положителни резултати!
Човек трябва да обича избрания начин на живот точно толкова,колкото претенции ще му предяви подир време;и аз го обичам

 
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #90 -: Февруари 07, 2009, 16:44:38 pm »
Кремче много се радвам за теб!Успех ти желая и дано скоро се похвалиш с най хубавата новина! На всички останали момичета които са в процедура или очакване на резултат  :crossfingers: и късмет!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #91 -: Февруари 07, 2009, 17:56:26 pm »
Ето ме и мен,голямата страхливка :)наистина нищо страшно няма,всичко мина нормално,извадили са 10,довечера трябва да звънна да ми кажат какви са,моля се да има поне няколко качествени между тях.

cream поздравления за петте хубаво оплодени яйцеклетки :crossfingers:

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #92 -: Февруари 07, 2009, 18:04:28 pm »
Браво, ninkata1! Чудесен резултат!!! Пожелавам ти късмет оттук нататък и дано повечето да се оплодят и да се развият!

Благодаря на всички за подкрепата!

 :bighug:
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #93 -: Февруари 08, 2009, 01:19:49 am »
Ето ме и мен.От София на работа и от работа ей ме на  :P Пункцията мина добре,извадиха седем  :egg: :egg: :egg: :egg: :egg: :egg:  Първо д-р Персенска каза,че едната не става,ама като им се обадих в 19.00.часа,казаха,че всички са ок.Утре ще видим колко от тях ще се оплодят.
Крем,браво,дано всичко да е наред,стискам палци  :crossfingers:
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #94 -: Февруари 08, 2009, 09:09:30 am »
Ето ме и мен.От София на работа и от работа ей ме на  :P Пункцията мина добре,извадиха седем  :egg: :egg: :egg: :egg: :egg: :egg:  Първо д-р Персенска каза,че едната не става,ама като им се обадих в 19.00.часа,казаха,че всички са ок.Утре ще видим колко от тях ще се оплодят.
Крем,браво,дано всичко да е наред,стискам палци  :crossfingers:

Браво, daliana ! Дано всички се оплодят! Желая ти късмет! И да пишеш веднага, след като ти се обадят днес.

Момичета, имам притеснения относно трансфера. След лапарото имам проблем със задържането при уриниране - немога да стискам и изпитвам ужасна болка, докато не отида до  :constipated: :oops:. Незнам как ще стане номера с трите чаши преди трансфер. Немога ли да не пия вода и просто да не ходя до :constipated: преди манипулацията, вместо да се наливам с вода /понеже често ходя до тоалетна :oops:/... Или по-добре да отида и точно преди да вляза да изпия всичката вода... Катетър няма как да ми сложат, може би след като приключат, но според мен това си е мазохизъм... Идея си нямам как да стане номера.... Помагайте!!!

И този тилкотил за какво е, нали не боли???
« Последна редакция: Февруари 08, 2009, 10:31:03 am от cream »
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #95 -: Февруари 08, 2009, 10:57:38 am »
Кремче, важно е да ти е пълен мехура и да ти се пишка /ама много/.. няма значение кога и колко вода си пила.. е разбира се аз отидох за 14.30 с пълен мехур.. и минах в 17.30 /не не се шегувам/ за трансфер и поне 3 пъти ходих до ВЦ и се наливах а вода после. Та не се притеснявай като те извикат за ношпа-то тогава изпиваш 1/2л вода и след 10-15 мин си готова. След като те извикат първо чакаш док да ти покаже поколението на телевизора, после се настаняваш и започвате. Някой ми беше обяснил, че има лека болка - няма такова нещо, ИЗОБЩО НЕ БОЛИ, АЗ НИЩО НЕ УСЕТИХ и среда ми слагаха и трансфера после - НЕ БОЛИ! Малко е проблемно обаче да се отпуснеш 30 мин и да си мислиш за хубави неща след трансфера докъто всъшност се, чудиш дали изобщо мехура ти ще издържи... добре че поне е много топло там /първо го отчетох като недостатък/.
За дамите като мен дето не могат без кафе. ами ще ни се наложи да можем.. не знам как.. аз от 1 час се измъчвам с един чай.. и .. не е същото... добре, че мъжа ми пи кафе та го поцелувах малко.... милия много странно ме гледа като се облизвах след това... и сега чакаме.
Много ми стана тъжно за Йорданови - милички само не се отчайвайте. Знам, че е лесно да се напише и трудно за изпълнение, но просто се съсредоточете в следващия опит. Каквото станало станало.. вие ще станете по-силни от това! Отчаянието няма да ви направи бебето а бебе се прави с много любов!
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #96 -: Февруари 08, 2009, 12:27:23 pm »
Имаме три оплодени  :cheerleader: "на които ще можем да разчитаме" и други две,които също стават.Утре ще разберем как се развиват и кога ще е трнсфера.
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #97 -: Февруари 08, 2009, 13:11:54 pm »
Ние имаме 4 оплодени,другите не са хубави били,утре ще звъннат отново да кажат дали се делят.

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #98 -: Февруари 08, 2009, 13:28:02 pm »
Имаме три оплодени  :cheerleader: "на които ще можем да разчитаме" и други две,които също стават.Утре ще разберем как се развиват и кога ще е трнсфера.
Ние имаме 4 оплодени,другите не са хубави били,утре ще звъннат отново да кажат дали се делят.

Чудесно! Нищо, че са малко на брой, важното е да са качествени! :hug2: :bighug: :hug2:

От нашите  :egg: четири се делят /някои на четири, други на по-малко/ и едно не се развива.
Викат ме днес за среда :balk_160: и утре за трасфер. Обадете се, ако утре ще сте и вие.
« Последна редакция: Февруари 08, 2009, 13:32:29 pm от cream »
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #99 -: Февруари 08, 2009, 13:34:46 pm »
Cream,според мен пък не е нужно чак такова наливане - и аз на първия си опит не знаех колко точно трябва да пия и се бях наляла с вода,та едвам стисках и съответно едвам се добрах до магарето от зор :oops:,докторите като ме видяха веднага ме качиха и погледнаха мехура на ехо - оказа се,че прекалено издут е бил наистина,та преди да почне трансфера ме "облекчиха" малко чрез катетърче :oops: :D

Сега на третия опит лекаря ми ми беше казал - няма нужда даже да се наливаш с вода - пита ме сутрин какво пия като стана - казвам едно кафе, и фреш си правя обикновено - той каза - ами изпий си ги тях и повече няма нужда да пиеш нищо,то си се събира в мехура достатъчно. Трансфера ми беше около 1-2 часа след като тръгнахме от вкъщи ,и наистина без нищо друго да съм пила освен кафето и фреша,докато минат тия 1-2 часа мехура ми се беше напълнил колкото трябва - а аз от друга страна не се притеснявах дали няма да се изпусна :oops:, а и 30-40 минутното лежане след трансфера така ми мина по-спокойно,без да се пристисквам от зор за тоалетната - е,ходеше ми се,но поносимо :D

Но пък ако инструкциите на твоя лекар са изрично да изпиеш еди си какво количество вода,естествено ще си слушаш и изпълняваш тях - аз просто споделям моят опит,с което исках да те успокоя,че не е необходимо да умираш за тоалетната за да ти е пълен мехура колкото трябва. Искрено ти желая успех в процедурата! :goodluck:


Митко остана на 1г. 7м. и 21 дни :(
14.04.2009 - 5.12.2010
Почивай в мир, мое мило изстрадало детенце!Винаги ще те помним и обичаме!