0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #720 -: Март 13, 2009, 20:41:01 pm »
Здравей Фибче.
Чаках да ми се обадят тази вечер ,но уви :Утре ще е по някое време
Успех момичета :crossfingers: :crossfingers: :goodluck: :babyflips: :bighug:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #721 -: Март 13, 2009, 23:05:34 pm »
Здравейте момичета!
Аз днес много сглупих - отидох да си направя кръвен тест.Днес ми е 10 ти ден след ЕТ. И направо ще умра......ЧХГ - 0,14. Не мога да го понеса. Знам,че е рано,но все се надявах....
Току що видях, че резултата е измерен в IU/L - каквото и да значи това! Дали има разлика с mIU/ml и как трябва да го смятам това??? Ще съм ви благодарна,ако някой сподели познанията си по въпроса!
Ели,това което успях да нмеря в нета е следното
IU - international units
MIU - million international units
IU - се измерва в съотношение с литри
MIU  - в съотношение с милилитри
miu/ml = iu/l  равни са по стойност,нещо като 100 кв.см = на 1 кв.м
дано съм помогнала
« Последна редакция: Март 13, 2009, 23:24:29 pm от fibo »
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #722 -: Март 13, 2009, 23:36:37 pm »
Здравейте момичета!
Аз днес много сглупих - отидох да си направя кръвен тест.Днес ми е 10 ти ден след ЕТ. И направо ще умра......ЧХГ - 0,14. Не мога да го понеса. Знам,че е рано,но все се надявах....
Току що видях, че резултата е измерен в IU/L - каквото и да значи това! Дали има разлика с mIU/ml и как трябва да го смятам това??? Ще съм ви благодарна,ако някой сподели познанията си по въпроса!
Ели,това което успях да нмеря в нета е следното
IU - international units
MIU - million international units
IU - се измерва в съотношение с литри
MIU  - в съотношение с милилитри
miu/ml = iu/l  равни са по стойност,нещо като 100 кв.см = на 1 кв.м
дано съм помогнала
Благодаря ти за отговора! И аз търсих на много места,но не можах нищо да открия. Твоя отговор ми върна капката надежда,която изгубих. Изгубих я, защото тази вечер се обадих на моя док. и той каза "теста е ОТРИЦАТЕЛЕН"! Просто всичко се срина и стана черно......
*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #723 -: Март 14, 2009, 08:48:01 am »
ellenicka ,  :(, намери сили и само напред.
pimpa77 , много късмет днес и положителен резултат след това.
venifear, пожелавам ти положителен резултат и много кураж.
късмет за Фаталната жена и всички останали.
аз утре съм на пункция.
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #724 -: Март 17, 2009, 13:57:12 pm »
аз утре съм на пункция.

  Късмет, Танче! :D  :crossfingers:
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #725 -: Март 17, 2009, 14:19:41 pm »
Извинявайте момичета,че сега пиша чак,но имаше явно някакъв проблем със форума,защото няколко дена изобщо не се отваряше.Вече съм тук :hello:
Много ти благодаря Танечка ,пожелавам ти това да са последните мъки миличка.
Вече съм в отбора на чакащите.Моя трансфер беше на 14.03-две яйчица разделени на 4.Много се развълнувах като ми ги показаха.Сега разбирам всички мацки ,които чакат заветният ден,но ще стискам зъби до края.На всички пожелавам само :bfp1: :goodluck: :babyflips: :crossfingers: preggo yahoo_17 stork-boy ylinfant
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #726 -: Март 17, 2009, 14:43:37 pm »
Здравейте момичета, радвам се, че отново сме заедно! Аз утре съм на пункция и много се надявам да мине добре и да имам хубави яйцеклетки.
Искам да питам момичетата, които са били в Надежда, аз съвсем забравих да питам, а и не ми казаха - трябва ли да си нося нещо с мен за пункцията /единственото, което се сещам са превръзки/.
pimpa77 вярвай в успеха и ще чакаме да се похвалиш с най-хубавата новина.
joli75 стискам палци за успешен трансфер на отлични ембриончета.
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #727 -: Март 17, 2009, 14:45:12 pm »
Snow-white, нищо не ти трябва , освен мъжа  :)
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #728 -: Март 17, 2009, 14:54:28 pm »
pimpa77,стискам палци за успешен финал .И на теб също joli75.Snow-white ,и за теб много стиснати палци.УСПЕХ,момичета.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #729 -: Март 17, 2009, 14:57:30 pm »
Снежи, вземи си някоя вафла или шоколад.Късмет!
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #730 -: Март 17, 2009, 14:57:50 pm »
Snow-white, нищо не ти трябва , освен мъжа  :)
Точно така и си мисли само за хубави неща.Всячко ще бъде наред.Отиваш в чакалнята и чакаш да те извикат.Става много бързо.Ще си починеш малко долу и се прибирате с мъжа ти да си почиваш.Там ще ти кажат всичко необходимо,защото за всеки е строго индивидуално.Успех ,стискаме ти палчета :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Благодаря ти Марина75и на теб късмет и успех  :crossfingers: yahoo_17
« Последна редакция: Март 17, 2009, 15:03:02 pm от pimpa77 »
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #731 -: Март 17, 2009, 15:09:03 pm »
Благодаря ви Попчо, Маринка, Тане и Пимпа!
Маринка с теб какво става, ще почвате ли!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #732 -: Март 17, 2009, 15:45:17 pm »
 Здравейте , момичета ! Радвам се , че отново го има форума!
 При мен нещата не са добре. Е2 не падна , но и не расте. На 9 ден Е2=860.Док. се чуди да правим ли пункция. Все пак не спирам да се надявам , че ще се качи нивото.
 С мъжа ми решихме да настояваме за пункция.
 Мола ви , надникнете в дневника ми и си кажете мнението.
 Успех желая на всички !
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #733 -: Март 17, 2009, 15:45:58 pm »
Snow-white ,ще копирам от седмичната тема какво става при мен
Да се отчета и аз-този мес.цикълът ми е минал без да разбера,3-4 дни след като спрях противозач.имах съвсем леко и еднократно кафеникаво зацапване на бикините,след няколко дни като не ми идваше,а беше редно вече да ми е дошло,док.ме извика да ме прегледа и лигавицата ми беше такава,че все едно вече ми е минал цикъла и въпреки всичко пуснахме Е2,което беше високо за започване на стимул./повтарям се ,за да обясня какво става/ и тя още тогава предположи че това зацапване е било цикъл,но решихме че ще чакаме да ми дойде .И ей на в петък ,събота и неделя аз имам много силна циркв.слуз и вчера корема ми се поду като при ову.Говорих с док.и предположението за странен цикъл се потвърди,аз сега съм в овул.,абе нещо съм извънземно явно.Та днес ще ми се обади да отида все пак да ме прегледа.Стана цял ферман ама трябваше да си излея душата.Пък вчера като разбрах това,направо камък ми падна от сърцето,ми то всеки ден чакам ли чакам да дойде вещицата,направо се побърквах вече.
Това е в общи линии.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #734 -: Март 17, 2009, 15:54:46 pm »
Здравейте , момичета ! Радвам се , че отново го има форума!
 При мен нещата не са добре. Е2 не падна , но и не расте. На 9 ден Е2=860.Док. се чуди да правим ли пункция. Все пак не спирам да се надявам , че ще се качи нивото.
 С мъжа ми решихме да настояваме за пункция.
 Мола ви , надникнете в дневника ми и си кажете мнението.
 Успех желая на всички !
Фаталче,аз мисля,че правилно сте решили с мъжът ти,вие си знаете най-добре,но пък щом сте стигнали до тук може би е добре да довършите,нищо не губите,така или инъче са те стимулирали до сега.УСПЕХ,дано всичко да има щастлив край и колкото и да са фоликулчетата да има достатъчно за успешна процедура.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*

    pimpa77

  • ***
  • 284
  • pozitivnata misal pravi jivota 4udesen!!!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #735 -: Март 17, 2009, 15:57:53 pm »
Фаталче мила желая ти невероятен късмет.Стискам палчета всичко да е наред yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 :crossfingers:
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #736 -: Март 17, 2009, 16:06:22 pm »
Ето ме и мене момичета,най-накрая пак заедно...ама само дето нося кофти новини(чудесен подарък за рожденния ми ден :()Така 14ти ден съм със лека хиперстимулация,18 фоликула - доки очаква около 15 яйца,кр изледвания - добри,хормоните - все още мн високи,снощи бихме Прегнила,утре сутринта ми е пункцията на месна упойка,трансфер - няма да има поради риск от хиперстимулация заради високите нива на ФСХ...ще ми оплодят яйцата и ще ги замразят,ЕТ ще е вероятно след месец....след като се наревах и хълцах цяла нощ,днес ме е обзела апатия до Бога....
На всички които продължават по план - успех,стискам палци момичета :D
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #737 -: Март 17, 2009, 16:15:55 pm »
fibo , успех утре ти пожелавам!Не се тревожи , мила,в момента важното е да премине хиперстимулацията.Яйчицата ще те чакат. Мисли положително и всичко ще бъде наред!
 Опитах се да ти пиша ЛС , но нещо не става номера.
*

    fibo

  • *****
  • 2168
  • Благодаря,че ни запази Дядо Боже!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #738 -: Март 17, 2009, 16:45:59 pm »
fibo , успех утре ти пожелавам!Не се тревожи , мила,в момента важното е да премине хиперстимулацията.Яйчицата ще те чакат. Мисли положително и всичко ще бъде наред!
 Опитах се да ти пиша ЛС , но нещо не става номера.
Мерси Фаталче,ама аз на крио ембриони,мн мн не се надявам...даже хич...яд ме е за всичките тия яйца,това са близо две години овулация...яйчниците ми изведнъж остаряха с 2 г.... :balk_144: за няма и нищо....
И аз ти писах ЛС,ама и при мен нещо не се получи май :?
Борко Бърборко
Желанието да имаш дете,е изборът сръцето ти да тупти извън тялото!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #739 -: Март 17, 2009, 16:55:20 pm »
 На ЛС няма да се разберем явно.
Мила , не се ядосвай за това , има много бебета родени от замразени. Това е много добра алтернатива , според мен.
 Виж , аз до вчера си мислех ние колко ще замразим , а то какво стана - може и за 1 опит да нямаме. Шока е голям. :balk_132:
 Аз цяла нощ съм се тръшкала и ревала.
 Момичета ,за Е2 = 860 няма ли да има поне 2 - 3 яйцеклетки? Не си ли струва да се опита пункция според вас ?
Много моля , кажете си мнението!