0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #40 -: Февруари 04, 2009, 21:47:55 pm »
Днес беше последния цетротид. Тази нощ трябва да си бия сама 8O овитрела в 1.30 ч.
това леко ме стресна, не ти ли предложиха да идеш в клиниката?
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #41 -: Февруари 04, 2009, 22:26:27 pm »
Евро както винаги страхотна,внесе яснота и успокоение :)
Моето ЛХ от вчера-седми ден беше 3,25,а Прогестерона 0,40,надявам се при утрешните изслевания Лх-то да е паднало още.
cream да извадят хубави яйчица на пункцията :crossfingers:

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #42 -: Февруари 04, 2009, 22:36:18 pm »
Днес беше последния цетротид. Тази нощ трябва да си бия сама 8O овитрела в 1.30 ч.
това леко ме стресна, не ти ли предложиха да идеш в клиниката?

Предложиха ми, обаче казаха, че няма смисъл за едно подкожно боцване да ходя посред нощите :). И аз сега ще се пробвам сама...
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #43 -: Февруари 04, 2009, 22:40:49 pm »
Днес беше последния цетротид. Тази нощ трябва да си бия сама 8O овитрела в 1.30 ч.
това леко ме стресна, не ти ли предложиха да идеш в клиниката?

Предложиха ми, обаче казаха, че няма смисъл за едно подкожно боцване да ходя посред нощите :). И аз сега ще се пробвам сама...
Благодаря, успокоих се, за мен са голям проблем тия инжекции и ако трябва сама да ги слагам сигурно ще се откажа  :)
Успех  :crossfingers:
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #44 -: Февруари 04, 2009, 22:43:38 pm »
С това ЛХ и Прог. - нямаш място за притеснение! :D
На първата си процедура имах фоликул 22 мм и нямаше проблем.
Късмет момичета!  :crossfingers:

От другите фоликулчета има вероятност също да извадят яйцеклетки, нали? И Eстрадиола ще се повиши още, нали? Кажи ми "ДА", моля те :balk_600:! Благодаря за подкрепата, Evro :hug2:!

Попитах нещо в предишната тема, но никой нищо не каза. Ще пробвам пак :lol:... Чудя се дали не трябва да се следи ТСХ по време на стимулацията, при положение, че имам хашимото и много завишени ТАТ и МАТ... Не ми назначиха вливания, защото ТСХ е в норма, но това беше преди стимулацията. Дали има вероятност да се е "размърдало" сега?
Не само има вероятност, а ще извадите! За зрял фоликур при стимулация се приема ~200 ед. Е2, това разбира се е относително, но по-точен метод за "изчисление" няма, и да разбира се че ще ти се вдигне Е2. :)
За ТСХ, при стимулация (по желание може да си го изследваш), а при положителен тест - задължително го изследвай! Само за ТСХ не съм запозната дали се прави имуновинин.
ninkata1, ЛХ-то ти е добро и Прог. също (Прог. е добре да е под 2).
Успех момичета!  :crossfingers:

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #45 -: Февруари 05, 2009, 01:43:28 am »
Тази нощ трябва да си бия сама 8O овитрела в 1.30 ч.

Боцнах се! Успях! Ура! :balk_46:
То не било толкова страшно... Хайде, лека нощ :balk_602:
*

    Марина75

  • *****
  • 3039
  • Скоро и ние ще бъдем родители!Вярваме в това!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #46 -: Февруари 05, 2009, 07:41:23 am »
cream,браво и успех от тук на татък,стискам палци.
Попчо,няма нищо страшно да си слагаш сама инжекциите,особенно пък Овитрела,тя игличката почти не се забелязва.Аз при последната ми инсеминация толкова ми беше писнало да ходя да ми слагат инжекциите,че започнах страх не страх и мускулните сама да си слагам,тъй като съкровището категорично отказа,аз сама си бодях дупето.Ми то май мъжете по-вече ги е страх от нас.
Фамилия Йорданови,много съжалявам.Предполагам колко ви е кофти,надяваш се и хоп за един миг всичко рухва.Но горе главата мила,не се отчайвай вярвай и се бори,ще стане,просто на нас явно ни е писано да е по трудния начин.
УСПЕХ на всички.

 "Преживените трудности не определят живота ти, а те научават да бъдеш победител!"
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #47 -: Февруари 05, 2009, 10:26:24 am »
Сем.Йорданови,крис,съжалявам за неуспеха,много :(

cream,мен също ме беше страх да си бия сама инжекциите,но и  ми се наложи да се престраша. 8O изненадващо и аз се справих пове4е от добре,доволна съм от себе си,имах голям страх от игли.стискам ти палци за пункцията и да имате най-хубавите яйчица.

успех :P
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #48 -: Февруари 05, 2009, 11:48:46 am »

Но по същество - утре ми е пункцията, за първи път ми е... дано и да е за последен.

mirena72, хайде разказвай как мина пункцията, че и мен това ме чака утре :crazy:. Клизма правят ли? Не съм чувала за такива "екстри", но в информираното съгласие пише, че се прави... :constipated:.

Случайно още някой да е утре на пункция в Надежда, че да се страхуваме заедно :comm:?

Благодаря за пожеланията, момичета! И нали си знаете за утре  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:!!!
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #49 -: Февруари 05, 2009, 12:24:40 pm »

mirena72Клизма правят ли? Не съм чувала за такива "екстри", но в информираното съгласие пише, че се прави... :constipated:.

Не правят, сигурно са ти казали гладна и жадна и това е.
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #50 -: Февруари 05, 2009, 12:57:19 pm »
mirena72Клизма правят ли? Не съм чувала за такива "екстри", но в информираното съгласие пише, че се прави... :constipated:.
Не правят, сигурно са ти казали гладна и жадна и това е.
Супер! За гладна и жадна ми казаха, да. Ще ме заболи главата без кафе, но какво да се прави... Благодаря, Попчо!
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #51 -: Февруари 05, 2009, 13:06:11 pm »
Сега ще те боли глава без кафе, но дано после да те наболява като бременен симптом.
Успех!

п.п. Всъщност ти пожелавам абсолютно лека и приятна бременост!
« Последна редакция: Февруари 05, 2009, 13:07:46 pm от Pesheck »
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #52 -: Февруари 05, 2009, 13:26:58 pm »
Cream, TSH трябва да се провери преди процедура, за да е сигурно, че е в норми. По време на процедура не се очаква да се промени, затова не се и следи. Определено не съм чувала при проблеми с TSH да се правят вливания (а имам богат опит с този хормон  :wink:).   
*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #53 -: Февруари 05, 2009, 16:04:00 pm »
п.п. Всъщност ти пожелавам абсолютно лека и приятна бременост!
Да ти се връща тъпкано :P!!! Успех на предстоящата процедура!

Cream, TSH трябва да се провери преди процедура, за да е сигурно, че е в норми. По време на процедура не се очаква да се промени, затова не се и следи. Определено не съм чувала при проблеми с TSH да се правят вливания (а имам богат опит с този хормон  :wink:).   
Понеже имам Хашимото, а то води след себе си почти винаги друг автоимунен проблем и затова реших, че е добре да се вземат превантивни мерки - вливания. Даже Стаменов преди да започнем каза, че може да ги направим, но после нищо не спомена и затова се чудех да не би да сме пропуснали нещо... А инъче ТСХ преди стимулацията беше 1.310, което според мен е добре.

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #54 -: Февруари 05, 2009, 16:39:00 pm »
ТСХ ти е идеален.
Изследвай го веднага след положителен тест. Оттам нататък - всеки месец по време на бременност.
Успех  :D
When the things seem most hopeless - this is a prelude to when real opportunities begin



*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #55 -: Февруари 05, 2009, 16:50:47 pm »
ТСХ ти е идеален.
Изследвай го веднага след положителен тест. Оттам нататък - всеки месец по време на бременност.
Успех  :D
:bighug:
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #56 -: Февруари 05, 2009, 17:10:19 pm »
Завърнах се от прегледа,в събота ми е пункцията,притеснява ме високото ми ЛХ,което е 3,имам за довечера един цитротид и овитрел в 1.30,Естрадиола ми е 1400 от днес.

cream да те питам за овитрела,казаха ми че е приготвен направо за боцкане но в кутията невиждам игла,да не би да е някъде в капачката на спринцовката?

Успех утре на пункцията :crossfingers:

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #57 -: Февруари 05, 2009, 17:33:29 pm »
Нинката, Овитрела е готова напълнена спринцовка; иглата си е на мястото; трябва само да махнеш предпазното капаче и да се боцнеш. Успех!
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #58 -: Февруари 05, 2009, 17:34:30 pm »
Благодаря ти,така и си помислих че е в капачето но не бях сигурна.

*
Re: ИНВИТРО /ИКСИ -февруари 2009г-март 2009г
« Отговор #59 -: Февруари 05, 2009, 17:37:43 pm »
Завърнах се от прегледа,в събота ми е пункцията,притеснява ме високото ми ЛХ,което е 3,имам за довечера един цитротид и овитрел в 1.30,Естрадиола ми е 1400 от днес.
cream да те питам за овитрела,казаха ми че е приготвен направо за боцкане но в кутията невиждам игла,да не би да е някъде в капачката на спринцовката?
Успех утре на пункцията :crossfingers:

До колкото знам е добре LH да е под 5. А Естрадиолът ти е прекрасен!
Игличката е много малка и е точно там, където предполагаш - в капачката на спринцовката :wink:.